image description
Erkek, 38, İstanbul

Duyuru

itiraf.com ailesi üyeleri!

Söz verdiğimiz gibi yepyeni bir itiraf.com'la karşınızdayız. Sizden gelen yapıcı eleştiriler ve ekibimizin beyin fırtınaları sonucunda size çok daha modern ve günümüze ayak uydurmuş ama özünde kendini koruyan bir itiraf.com'la merhaba diyoruz.

Site kullanımı biraz değişikliğe uğradı bu nedenle size biraz açıklama yapmak istedik. Öncelikle ana sayfaya girdiğiniz zaman rumuzunuzla giriş yapmak için en üst sağda bulunan üç seçenekten sonuncusunu seçerek bilgilerinizi girebileceksiniz. Aynı seçenek ile profilinize ve bizlere ulaşabilecek ve sorunlarınız ya da fikirleriniz için mail gönderebileceksiniz.

Artık sizi sadece dört kategori ile sınırlamıyoruz. İtiraf yazmak için en üstteki kalem ikonlu butona bastığınız zaman “Mevzu nedir” kısmına istediğiniz konuları başına # koyarak girebileceksiniz. Aynı zamanda bu konuları anasayfadaki etiket bulutundan takip edebilir, arama kutusunun başına # koyarak da ilgili konuyu aratabileceksiniz.

Arama kısmında konular girerek itiraf arayacağınız gibi “@” işareti sonrası istediğiniz üyenin adını yazarak o kişinin profiline ulaşabilecek ve mesajlaşabileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, kişinin profilindeyken adına tıklamak olacak.

Kendi profil sayfanızda “düzenle” kısmına girerek doğum tarihinizi, cinsiyetinizi ve konumunuzu değiştirebilecek, profil fotoğrafınızı yükleyebileceksiniz. Ayrıca üyeliğinizi de bu bölümden sonlandırabileceksiniz.

Yayındaki itiraflar da ikiye ayrılıyor. Günlük itirafları takip edebileceğiniz “yeniler” sayfamız ve bu zamana kadar çok alkış almış, sizlerin en beğendiği itirafların yer alacağı “güzelinden” sayfamız.

Fazla söze gerek yok, şimdi tek yapmanız gereken yenilenmiş itiraf.com'un tadını çıkarmak. Herkese iyi itiraflar!