20 Nisan 2015 Pazartesi
Rumuz
Parola

227
Bodrumun_Delisi, Kadın, 29, İstanbul
Aile ilişkileri
7 yıl 3 ay 18 gün önce gönderdi

Kafamı toparlamak için bir süre öncesinde yaşadığım şehire akrabalarımı ve uzun süredir görmediğim arkadaşlarımı ziyarete gittim. 1) Kocası kendisini aldattığı için boşandığını zannettiğim, 22 yaşında, hanımhanımcık komşumuzun asıl boşanma sebebinin kocasını aldatması ve kocasının buna bizzat gözleriyle şahit olması (!) olduğunu, 2) Birbirlerine saygıları sevgileri dillere destan, evlilikleri 40 küsür sene süren yakın akrabalarımız olan bir çiftten kadın olanın 3 ay önce vefat etmesinin üstüne adamın yaklaşık bir ay öncesinde, kendisinden 25 yaş küçük başka bir kadınla evlendiğini, 3) Yobaz bir akrabamın karısının, adamı kızının piyano hocasıyla aldattığını ve bunun ilişkinin ikinci senesinde öğrenildiğini, 4) Kocasının kapı dışına dahi çıkmasına izin vermediği bir diğer komşumun, kocası tarafından mesai saatlerinde evinde başka kadınlarla çilingir sofraları eşliğinde eğlenerek kapının dışını hiç ama hiç aramadan aldatıldığını, 5) Uzun boylu ve XXL bedendeki bir yakınımın minyatür kocasından sürekli dayak yediğini (ben en çok buna hayret etmiştim), 6) Dünyalar güzeli bir yakınımın kocasıyla sadece para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini, özel günlerde de günün anlam ve önemine göre tarifeyi ikiye, üçe katladığını hayretler içinde kalarak öğrenmiş bulunmaktayım. Ben de evliliğimin şiddetli geçimsizlik sebebiyle sadece üç ay sürdüğünü utana sıkıla anlatıyordum. Ohh be, hakikaten kafam toparlandı, hakikaten psikolojim düzeldi. Tek kötü yanı, güvensizlik konusunda sabitim artık.
 (5)

Bu yorumu    
12
marconi , Kadın , 42 , İstanbul - 8.2.2008 17:08
İşte, halimize şükretmek için bir dolu neden size. Ohh, Allah'ım şükürler olsun sana.

Bu yorumu    
47
DİJİTALFOTO , Erkek , 32 , İstanbul - 8.2.2008 11:31
"Yobaz bir akrabamın karısının, adamı kızının piyano hocasıyla aldattığını..." Hem yobaz hem kızına piyano dersi verecek hoca tutumuş. Şeriat isterüüüüük !

Bu yorumu    
14
KEDA , Erkek , 24 , İstanbul - 8.2.2008 01:20
Öyle uç örnekleri peşpeşe öğrenmişsiniz ki,bunları baz alacak olursanız,paranoyalardan paranoya beğenmek durumunda kalmamanız için bir sebep olmaz. Görünüşe aldanmamak gerek demek ki.İnsanlar dışarıya nasıl bir imaj yansıtıyorlar ki,aslıyla bu kadar çelişebiliyor..Saygı,güven,sevgi çok mu yakalanması zor kavramlar ki bunca insan birbirini aldatıyor anlamak mümkün değil.

Bu yorumu    
48
IMBACK! , Kadın , 36 , İzmir - 8.2.2008 01:20
Oy oy oy! Bence oraya bir daha gitmeyin. Sizinki de sorun mu canım!!!

Bu yorumu    
36
densizdevekulağı , Erkek , 32 , Şanlıurfa - 8.2.2008 00:30
Boy takıntısı olan birinin, kendinden daha kısaların yanında kendini iyi hissetmesi gibi birşey...


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi