28 Nisan 2015 Salı
Rumuz
Parola

183
upside, Kadın, 30, İstanbul
Swing
7 yıl 8 ay 25 gün önce gönderdi

Aktif bir swinger olarak, kabullenemeyenler için bilinmesini istediklerim: 1) Eşinizin/partnerinizin önünde başkasıyla birlikte olacaksınız diye bir kural yoktur, isteyen farklı oda kullanabilir. 2) Swing, grup seks demek değildir. 3) Sadece cinsellikte belli bir seviyenin üzerine çıkmış insanlar tarafından kabul edilebilir, ki bu da cinselliği görev gibi görenler değil, özel bir tören veya yaşam biçimi haline getirmiş olanlar demektir. 4) Herkesin kabul edebileceği bir durum olsaydı bu kadar özel olmazdı. 5) Swingerlar asla ailecek görüşmez, okey partileri kurmaz, birbirleriyle sosyalleşmezler. 6) Her şey, orada yaşananla kalır, çiftler genellikle bu konuyu günlük hayatlarına dahil etmezler.
 (7)

Bu yorumu    
13
bizans , Erkek , 28 , Iğdır - 13.9.2007 13:47
Bu sitenin adı itiraf.com, kişiler gizli kalmış ve kimseye kolay kolay söyleyemeyecekleri şeyleri burada yazıyorlar. Biliyorum, okuyan hemen "bunu biliyorum" diyecektir. Genel ahlak ve kuralları pekiştirme yeri değil ve biz bunu unuttuk galiba... O yüzden kişi sırlarını açıkladığı zaman hemen kınamak ve "bizden değil." diyerek aşağılamak doğru değil. Bu sitede her zaman gizli kalmışlar açıklanacak ve onlara kimse engel olamayacaktır.

Bu yorumu    
58
üjbejkedi , Kadın , 24 , Çanakkale - 12.9.2007 16:43
Eskimo ya mayo satacak kadar "pazarlama" yeteneği var bu maddelerde.Tema belli,herşey aşikar yapılıyor fakat iyi özellikleri yolu yordamı var diye anlatılmış.Swinger ların antenleri var sanırım veya doğarken ar damarları hasar almış.Kabullenemeyenler de kendini şöyle övüyor:"Sadece eşimdir tek olan ve onun için de ben başkasıyla olmak istersek yollarımızı ayırırız edebi ve adabıyla"

Bu yorumu    
264
feline , Kadın , 31 , Adana - 12.9.2007 10:16
Hııı şimdi sizin seviyeniz yükseldi mi? Ha karşında ha yan odada yapmışsın... Bir de tutup eşiniz siz olmadan yaparsa üstüne kıyameti kopartırsınız sanırım :) Göz görünce, aldatmak olmuyormuş demek ki :) Çoğunuzun bu işi alkol almadan, hap kullanmadan yapamadığı da bir gerçek! İnkar etme, biliyorum. Hepiniz sizi aslında çok da sevmeyen, sizi başka kadınlarla birlikte olabilmek için kullanan (çünkü bu ortamdaki çoğu erkek inanılmaz çirkin ve dışarda bir şekilde kadınlar arasında potansiyeli az olan kocalar bunu istiyor) bir adamla evlisiniz. Bu yüzden hiç bir şekilde, sırf kocan karşındaki kadınla yatmak istiyor diye normalde suratına bakmayacağın bir adamla olmadım da deme! :) Böyle midesiz bir olayı, kimse de günlük hayatına dahil etmez sanıyorum!

Bu yorumu    
254
müsaitbiryerde , Erkek , 38 , Muğla - 12.9.2007 07:45
Uçurumun kenarında ol ve bunu ballandıra ballandıra anlat, ne hoş ya? Asıl izafiyet teorisi bu!

Bu yorumu    
274
miaji , Kadın , 36 , Ankara - 12.9.2007 04:01
Acaba burda ne denmek istiyor? Kalitesiz bir toplumdan kaliteliye mi adım atmış oluyoruz bu olaylarla... Emin misiniz? Sakın bi yanlış anlaşılma olmasın. Ne zamandan beri bu olaylar bir modernlik boyutu, ne kadardır medeniyet kriteri? Nasıl bir yüksek seviye ki sexde herşeyi yaşadınız da bi bu kaldı? Eşlerini değişmeyenleri, sevdiklerinin saçını esirgeyenleri takdir ediyorum. Ama Swinger çiftlerin eş bulma çabalasına yönelik olduğunu düşündüğüm bu arayışı açık açık ifade etmeleriyle hoş karşılayamıyorum.

Bu yorumu    
498
dergisahibi , Erkek , 25 , İstanbul - 12.9.2007 01:54
Can Yücel bir şiirinde "göt" kelimesini kullandığı için mahkemeye verilmiş.. Hakim sormuş kelimenin sebebibi, Can Baba yanıtlamış; "bizim köyde göte göt derler".. Bizim köyde de godoşa godoş denirdi ama.. Baksanıza ismi değişmiş.. Günün ikinci "Allah ıslah etsin" i, "özel bir törenle" geliyor size.. Yanında da meşe fışkını.. En üst seviyeden, kıymıksız, cilalı..

Bu yorumu    
471
ismrliyimm , Kadın , 24 , İzmir - 12.9.2007 00:55
Bu maddeler swinger olmayı modern, özel bir şey mi yapıyor. Yani bizler örf namus bildiğimiz için,cinselliği aşamamış, geri kafalı, cinsellikten eşiyle zevk almayıp görev olarak yapan, hayatı renksiz insanlar mı oluyoruz? Ehh olsun varsın... Geri kafalı da dense eşimi asla kendi elimle başkasına yollamam kendim de gitmem!!


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi