26 Nisan 2015 Pazar
Rumuz
Parola

125
manowar78, Erkek, 29, Yurtdışı
Türk işi seks
7 yıl 7 ay 11 gün önce gönderdi

"Deuce Bigalow: European Gigolo" isimli filmde geçen bazı ülkelerin meşhur cinsel ilişki pozisyonlarından bahsedilen bir sahnesinde "Turkish Snow Cone" (Türk Kar Konisi) adı geçiyor. Ne duymuşluğum, ne yapmışlığım vardır. Bir bilen varsa açıklasın da Türklüğümüzden şüphe duymayalım, yurtdışına gittiğimizde mahcup olmayalım.
 (4)

Bu yorumu    
1
silkyrose333 , Kadın , 24 , İzmir - 24.10.2007 21:29
peregrine tamam bilgilerin çok güzel ama... Şimdi bizim zavallı miğdeciklerimiz dondurma benzeri tatlıları nasıl kaldıracak haa sorarım sana???

Bu yorumu    
8
ajanda11 , Erkek , 36 , İstanbul - 24.10.2007 10:04
Peregrine dostum çok güzel bilgilendirmişsin bizleri süpersin.Ama şuna ballı ,çokokremli,danoneli versiyonların familyasından diyebiliriz kısaca

Bu yorumu    
68
coldwinter , Kadın , 42 , İngiltere - 24.10.2007 05:04
Bende kadin butun gun coluk cocuk utu camasir yemek derken yorgunluktan uyuyakalmis adamda o uyurken 3 dakikada meseleyi bitirmis arkasini donup horlayarak uyuyakalmis,kadinda ustu acik kaldigi icin buz kesmis diye kendi kendime dusunuyordum hay allah..

Bu yorumu    
122
Peregrine , Erkek , 35 , İstanbul - 24.10.2007 04:42
Küçük bir araştırma sonucu bulunanlar: 'Snow Cone', ince öğütülmüş buza, meyve şuruplarının eklenmesi ile elde edilen, kağıt külahlar içinde satılan dondurma benzeri bir tür tatlı yiyecektir. 'Buz Tatlısı' olarak çevirilebileceğini düşünüyorum. Ayrı bir araştırma 'Turkish Snow Cone' için Urban Dictionary'de aşağıdaki açıklamayı buldu. Aynen aktarıyorum: ' "Deuce Bigalow: European Gigalo" filminde geçer. Penisin semen içine daldırılarak iyice kaplanması suretiyle ismindeki gibi 'Buz Tatlısı'na benzer bir görünüm almasını sağlamak, ardından bu durumdaki organı kadının ağız veya vajinasına sokmak sureti ile gerçekleştirilen cinsel birleşme yönteminin adıdır.' Buyrun, uygulayın, Türklüğünüzden şüphe duymayacağınıza adım gibi eminim! Sizler mahçup olmayasınız diye yorumcular olarak sabahlara kadar nelerle uğraşıyor, yine de yaranamıyoruz valla!


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi