19 Nisan 2015 Pazar
Rumuz
Parola

182
kurudikdik, Kadın, 21, İstanbul
Erotik fortçuluk!
7 yıl 6 ay 26 gün önce gönderdi

Buradan, bir televizyon programında sunucunun ‘Bir film türü söyler misiniz?’ sorusuna, ‘Erotik fortçuluk’ cevabı veren arkadaşa sesleniyorum. Sırf bu yaratıcı fikrinden dolayı yönetmen olmaya karar verdim. İlk film türüm de belli. Başrolü de sana ayırdım, kap bir kız bul beni.
 (2)

Bu yorumu    
-1
sosyopatım , Erkek , 25 , İzmir - 31.10.2007 07:46
Uzun bir zaman önce bir film festivalinde izlemiştim sanırım fortlamak ile ilgili bir filmi, hatta yanlış hatırlamıyorsam Yunanistan yapımı bir filmdi...

Bu yorumu    
-7
DİJİTALFOTO , Erkek , 31 , İstanbul - 31.10.2007 07:21
Efenim bu "Fortçuluk" olayı Türk erkek-kadının cinsel gelişiminde önemli bir yere sahiptir. (Yeni başlayanlar için Fortçuluk: Kalabalık toplu ulaşım araçlarında kadına veya erkeğe çaktırmadan popo nahiyesine veya zevke göre değişen yerlere temas edilmesi olayı) Bilinenin aksine bayanlar da fortçuluk yapar. Bizzat başımdan geçen "Ulan kıyamet mi kopuyor" dedirten bir ısrarda ve kararlıklıkta yaşadığım bir minibüs "Fortu" ondan sonra cinsel yaşamıma renk katmıştır. Fortçulukta en tehlikeli nokta, erotik hikayeler anlatan sitelerden Fortçu hikayesi okuyup otobüse binen her kadını-erkeği muhtemel "Fort Objesi" görmektir ki hayati tehlikesi vardır, kaçının...Zamanla zaten bu konuda ustalaşacak ve elinizle koyduğunuz gibi bulacaksınız; biraz antrenman...Fortçuluğun en bereketli olarak FORD markalı araçlarda yapıldığına dair şehir efsanesi vardır ve "Alırsın Ford, olursun Lord" atasözünün de burdan çıktığı rivayet edilir; hakkıdır.


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi