19 Nisan 2015 Pazar
Rumuz
Parola

195
vilma, Kadın, 25, İstanbul
2. Kadın
7 yıl önce gönderdi

Evli bir erkeğe aşıksanız ve onunla ilişki yaşıyorsanız; 1- Her gece onun başka bir kadının koynunda olduğunu bilir, kahrolursunuz. 2- Sırf bir çocuğu olduğu için karısından boşanamayacağını söyler ama sizin de kendi yolunuza gitmenize izin vermez. 3- Hiçbir sabah onun gözlerinin içine bakarak uyanamazsınız. 4- Onu karısından deliler gibi kıskanır ama hiçbir tepki veremezsiniz. 5- Kaçamak saatler ve otel odaları hayatınızın sıradanlığı halini alır ve her defasında kendinizi kullanılmış, kirletilmiş hissedersiniz yine de vazgeçemezsiniz. 6- Onun karısı, çevresi tarafından sırf onun karısı olduğu için saygı görür; siz çevreniz tarafından aşağılanırsınız. 7- Onun asla sizin olamayacağını bile bile sevmeye devam eder, vazgeçemezsiniz ve psikolojik destek almaya başlarsınız...
 (10)

Bu yorumu    
11
başrolbenim , Kadın , 22 , İzmir - 24.5.2008 15:54
Hiç onaylamadığım sürekli eleştirdiğim bir durum itirafında anlattığın. Konuyla ilgili görüşlerim benzer itiraflarda var zaten şu an tekrar etmeyeceğim. Benim vurgu yapmak istediğim nokta "2. kadın" olgusu... Bence 2. kadın deme kendine başka bir isim bul. "öteki kadın" falan diyebilirsin mesala.. Bunun seni üzmeye yada incitmeye çalışmakla alakası kesinlikle yok. Sadece şu an aslında 3. veya 4. kadın da olabilirsin onu demeye çalışıyorum.. Onun eşinin senden haberi olmadığı gibi senin de haberin olmayan bir başka kadın ya da kadınlar olabilir. Evli olduğu halde bir başkasıyla cinsel ya da duygusal ilişkiye girmekten çekinmeyen bir erkek senden başkalarıyla da beraber olur, olabilir. Bu onun "aşkıyla" falan ilgili değil; "açlığı" ile ilgili!!! voncroy' a da kulak versen iyi edersin, güzel sınama yötemi sunmuş....

Bu yorumu    
10
open-youreyes , Kadın , 30 , İstanbul - 24.5.2008 15:21
g-e-z-g-i-n ve tiredharmonie'ye katılıyorum. Evliyken bir başka kadınla ilişkiye giren bir erkeğin evliliğini sırf çocuk yüzünden diye devam ettirmesini anlayamıyorum. Zaten anlamam mümkün değil, çünkü bu bahanedir, kolaya kaçmaktır, alışkanlıklarından kopamamaktır, çocuğunun annesine yapılmış en büyük saygısızlıktır. Bir kadının evli bir erkekle ilişkiye girerek kendi cinsine ihanet etmesini ise hiç ama hiç anlamıyorum. Kanıyorsunuz, kandırılıyorsunuz...

Bu yorumu    
46
voncroy , Erkek , 25 , Eskişehir - 24.5.2008 15:04
Vilma'nın ne hissettiğini bilemem ama beyfendinin tek ihtiyacı fizyolojisini doyurmak. 1-2 hafta cinsellik olmadan sadece kafede oturarak, sinemaya giderek yaşamaya çalışın bakalım bu ilişkiyi sizi bırakmazsa benim adım da Von Croy değil.

Bu yorumu    
25
tiredharmonie , Kadın , 33 , İstanbul - 24.5.2008 13:20
Sırf bir çocuğu olduğu için karısından boşanamayacağını söyler,yakında karısının 2. çocuğuna hamile olduğunu öğrenirseniz ne yaparsınız?Eminim karısıyla kardeş kardeş yatıyorlardır.Anladım aşıksınız ama gözlerinizi açın,adam size aşık falan değil.Aşık insan her zaman sevgilisinin yanında olmak ister.Siz ise otel odalarını hayatınızda sıradan bir yere koymuşsunuz.Bu adam sizi,sevginizi ve duygularınızı kirletiyor.Lütfen kendinizi toparlayıp o ruh vampirinden kurtulun.

Bu yorumu    
31
g-e-z-g-i-n , Erkek , 39 , Ankara - 24.5.2008 12:18
Psikolojik değil sosyolojik destek de alsan da işin zor ne yazık ki. Anlattığından daha öte bir gerçek yok. Ne evli bir adamın ne de evli bir kadının kapısı çalınmaz, onlar size askıntı oluyorsa da yüz üstü bırakılmalıdır. Bu işten karlı çıkan tek taraf sadece erkek. Siz kendizi yeyip bitirirken o bir eli balda bir eli yağda olmanın tadını çıkartıyor. Milyarlaca tercihiniz varken niye evli bir erkek???

Bu yorumu    
9
marconi , Kadın , 42 , İstanbul - 24.5.2008 11:51
Aşk bir zaaf değildir bana göre, gelgeç bir durumda ancak "ihtiras" olarak adlandırılabilir... Kavuşulduğunda, aşk aşktır... Ve güzellikleri ile dolu dizgin yaşanır... Kavuşulmadığında sadece "bir tutku" olabilir ancak... Karşılıksız olan bir aşk, aşk değil, büyük "derttir"...

Bu yorumu    
37
yüzenbalık , Kadın , 40 , İstanbul - 24.5.2008 09:36
Sevgili dilişeyda tek zaafımız aşk değilki...tüm zaaflarımıza yenik düşersek herşeyi kirletmiş olmazmıyız... Her şeyden habersiz sizi sevmeye devam eden insanları aldatmamın adı aşk'mıdır. Erkeklerin en büyük, yıllardır süren ve her defasında söyledikleri yalandır "mutsuzum ama çocuğum var" ....Aklın yolu birdir aşk varsa bahanelere gerek kalmaz, üçüncü kişileriyse hiç barındırmaz....Üç kişilik ilişkilerinse bildiğiniz üzere tek bir adı, var oda AŞK değil...!

Bu yorumu    
66
kötüyümgaliba , Erkek , 34 , İstanbul - 24.5.2008 03:28
Her gece başka bi kadının koynunda, asla senle tam olarak birlikte olamayacak, hiç bir zaman uyanırken yanında olmayacak, otel oldalarında, sadece cinsellikten ibaret bir birliktelik yaşayıp kirletilmiş olarak otelden ayrılıyosunuz, insanlar size "aşşağılık muamelesi yapıyor ve asla sizin olmayacak. Siz de bütün bunlara rağmen devam ediyosunuz! Ya Ferhat'ın deldiği dağlara tünel döşeyecek kadar büyük bi aşkınız var, yada fazla saplantılısınız. Hangisinin doğru olduğunu sadece siz biliyosunuz, biz sadece karanlığa küçük bi fener ışığı tutarız. Boşverin psikolojik desteği falan, şimdi kalkın gidip banyoda aynaya bakın ve kendi yüzünüze gerçeği yüksek sesle söyleyin. Gerisi kendiliğinden gelir.

Bu yorumu    
52
medusa62 , Kadın , 24 , Yurtdışı - 24.5.2008 03:23
Insan malesef kime asik olacagini secemiyor.. Bazilari da askini icine gömecek kadar güclü olamiyor.. malesef..

Bu yorumu    
80
dilişeyda , Kadın , 50 , Ankara - 24.5.2008 01:31
Yorumcular, kendinize gelin... Aşkın kirlisi temizi yoktur. Aşkın kendisi zaaftır zaten. Dünya halidir bu, ben yapmazdım, ben kullanılmazdım, benim başıma gelmezdi demeyin.


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi