22 Nisan 2015 Çarşamba
Rumuz
Parola

108
pascual, Erkek, 29, İstanbul
Tek gecelik
6 yıl 11 ay 13 gün önce gönderdi

Çok sevdiğim bir kız arkadaşım var. Fakat bundan 2 ay önce, onun benden önceki hayatında çok kez tek gecelik ilişkiler yaşadığını öğrendim. Ben tek gecelik ilişki yaşayan insanlardan nefret ederim. Duygusuz seksin hayvanca olduğunu düşünürüm. Tam bir ikilemde kaldım. Ya benimle birlikteyken de yaptıysa ya da yaparsa düşüncesi beni yiyip bitiriyor.
 (17)

Bu yorumu    
5
gülsümbül , Kadın , 35 , Ankara - 13.6.2008 22:19
Güzel ülkemizde tek gecelik ilişki, paralı ilişki yaşamayan erkek yok gibidir. Yapmayanlarsa ya parasız ya cesaretsizdir. Bu erkeklerle evlenen kadınlar geçmişinde yaptıklarını duysalarda erkektir tabii ki yapar, ihtiyaçtan, deneyim kazanması için, kesin bayan kuyruk sallamıştır gibi kılıflar uydururlar. Ülkem dışında ki yabancı bayanlarda hani erkeklere yakıştırdığınız nedenlerden dolayı tek gecelik ilişki yaşarlar. Nedense hem fındık kırıp hem de çaktırmayan onlarca bayan tanıdım. Bilmeyince sütten çıkmış ak kaşık oluyorlar. Sana da böylesi lazım .

Bu yorumu    
10
misillemek , Kadın , 30 , İngiltere - 13.6.2008 13:14
Eger aradigi kisi sensen eminim bir daha yapmayacaktir,senden onceki hayatida onu ilgilendirir.Bu kadar endiseli olman ona karsi romatik duygular besledigini gosteriyor.Bence acele etme ve gidisata bak,zamanla ne tur biri oldugunu daha iyi anlayacaksin.'Mahallenin namus bekcileri'ni degil kendini dinle.

Bu yorumu    
15
hhan , Erkek , 39 , İzmir - 13.6.2008 11:32
Bu tek gecelik ilişki yaşayanlara ben de gıcığım...Ben yapamadım, yapamıyom. Onlar nası yapıyo, gıcığım işteee...

Bu yorumu    
3
ümüşş , Kadın , 26 , İstanbul - 13.6.2008 10:06
Sevdiğiniz insanın geçmişine mi yoksa geleceğine mi değer verirsiniz bilemem ama geçmişi, senin belki de hayatın boyunca kabul etmeyeceğin olaylarla dolu bir insanı gerçek anlamda zaten sevmen mümkün değil. Geleceğini geçmişi ile yargılayacaksan yada geleceğiniz bahsettiğin gibi onun geçmişi ile ilgili vesveseler ile dolu olacaksa, ki öyle görünüyor, bu ilişki işkence çekmekten ve çektirmekten başka bir işe yaramaz. Sen de haklısın geçmişte yaşananların gelecekte tekrar etmeyeceğinin garantisini kim verebilir ki?

Bu yorumu    
11
sıktınamaartık , Kadın , 26 , İstanbul - 13.6.2008 09:44
Gecelik ilişkiler yaşayan kadınlar eğer bunu hayat tarzı haline getirmemişlerse muhtemelen o gecelerin hepsini beraber yaşayacağı bir erkek bulamadıkları için böyle yaşıyorlardır.Bazısı yapar,bazısı yapmaz.Sadece sizinle beraber olmuş bir kız arkadaşınızın da bunu yapma olasılığı var.Önce ikilem dediğiniz yargı saplantısından kurtulun bence.

Bu yorumu    
22
istimna , Erkek , 32 , İstanbul - 13.6.2008 08:46
Şu yorumculuğu aldım alalı dilimde tüy bitti. Ahlak denilen şey bizim için önemliyse eğer, ahlakın ise geçmişin şekillendirdiği bir olgu ve davranış yöntemi olduğundan hareketle, geçmişi şimdi "ahlaksızlık" olarak nitelendirdiğimiz yaşantı ile dolu olan insana nasıl güvenilir anlamıyorum. Güzel spor ayakkabıların varsa iyice bağla ve kaç. Eski sevgililer bi yere kadar ama şu tek gece berbat bişey.

Bu yorumu    
-5
g-e-z-g-i-n , Erkek , 39 , Ankara - 13.6.2008 03:51
Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatır, geçmişimiz geleceğimizin aynası, prizmasıdır. Kimse bulunduğu yere gökten zembille inmiyor.O yaşa kadar oluşan alılşkanlıklar, refleksler zihinsel dünyamızda devrim mahiyetinde bişeyler olmadığı sürece sonraki hayatımız benzer biçimde devam ediyor.

Bu yorumu    
-10
jny , Erkek , 23 , İstanbul - 13.6.2008 03:16
Bir erkek için sevgilisinin kendisinden önceki hayatı önemli olmamalıdır. Tamam yine bilmek gerekir, çünkü karşınızdaki kişiyi herşeyiyle tanımak ancak bu şekilde mümkün olur. Bu şekilde sevgilisini tanımış olan erkek ona göre kendini ayarlar, alınması gereken önlem varsa alır. Sen de gerekirse bundan sonra -onu hiç bir şekilde sıkmadan, germeden- kızın hayatını daha dikkatli takip edeceksin abi. En olmadı gizli kamera falan kur eve, ya da dikkatli komşuları kafalayıp her gireni çıkanı sana rapor etmelerini sağla ;) Bir de tek gecelik ilişki mevzusu var tabii, ben buna her zaman karşı oldum çünkü sadece adını ve burcunu bildiğim hatunla sevişemem. Daha onun nelerden hoşlandığını, hassas noktalarının nereleri olduğunu yeni yeni çözmüşken, gözlerim kapalıyken elimi uzattığımda yanağını, boynunu, saçlarını yeni yeni buldurabiliyorken, kısacası bedenini yeni çözmüşken o hatunla bir daha görüşmemek saçma gelir bana. Ha bir de böyle partnerlerle genellikle barlarda tanışıldığı için tek gecelik ilişki esnasında alkollü olunur, diğer erkekleri bilemem ama ben alkollüyken tam performans gösteremem. Zaten hatun da zevk almaz bu ilişkiden, çünkü alkol o bölgedeki sinir uçlarını uyuşturur. E bir de yabancı bedenler arasında olunca, cidden bana göre pek akıllı işi değil. İnsanların bu ilişkileri neden yaşadığı konusunda ise teorilerim var, fakat hâlâ kesin olarak bilmiyorum bunu niye yaptıklarını. Zaten bilmesem de çok şey farketmez, sonuçta benimle alakasız bir olay...

Bu yorumu    
37
Site_Kapıcısı , Erkek , 26 , Kayseri - 13.6.2008 01:52
Öyle bir sevgili ol ki her tek gecelik ilişkisi senle olsun..;)

Bu yorumu    
20
hayır_tokum , Erkek , 35 , Ankara - 13.6.2008 01:14
Hayatımıza giren kadının geçmişini bilme çabası ne yazık ki biz erkeklerin çok kötü bir yönü. Çok ender aydın kişi geçmişine takılmaz ki aslında olması gerekende budur zaten. Ama şunu da asla unutmayalım, kaynak ne kadar doğrudur bilinmez ama insanlar hata yapabilir. Yaşam boyu bir insanı hatayla yargılamak hoş değil. Önüne bir terazi koy kardeşim. Bir tarafa onu diğer tarafa ise almak istediğin kararı koy ne içindeki sesi dinle. Kendine dürüst ol.

Bu yorumu    
-26
marconi , Kadın , 42 , İstanbul - 13.6.2008 01:07
"onun benden önceki hayatında" Çok mistik olmuş bu... Hani, reenkarnayona inanlar derler ya... "Daha önceki hayatımda, ben bir rahibeydim..." falan... Sesli düşündüm sadece:)))

Bu yorumu    
25
başrolbenim , Kadın , 22 , İzmir - 13.6.2008 00:39
Annemin ünlü sözünü bir kez daha yazıyorum "duyduğunun tamamına gördüğünün yarısına inanma"... Diyelim ki %100 doğru, olan senden önce olmuş daha fazla karıştırıp mideni bulandırma, çok seviyorsan hatasıyla da sev. Ayrıca tüm bunları öğreneli 2 ay olmuş, iki ay bu gerçekle yaşamışsınız demek ki bu dünyanın sonu demek değil. Haa, "benle beraberken yaparsa böyle bir hata ne yapacağım" diyorsan... Ben ihanete karşıyım, gerekeni yap derim ;)

Bu yorumu    
32
keklikEFEM , Kadın , 33 , İzmir - 13.6.2008 00:33
İlişkiler şüphe içinde yürümez ; çok sevsenizde bu şüphe sizi yiyip bitirir..

Bu yorumu    
73
hackerkurbanı , Kadın , 38 , Ankara - 13.6.2008 00:32
1- Nereden öğrendin? 2- Haber kaynağı güvenilir mi? 3- Herkese güvenme. 4- İnsanlar, değişebilir. 5- Kendini yiyip bitirince durum düzelecek mi? 6- Bence dürüst ol ve onunla konuş. 7- Bir daha asla büyük konuşma. 8- Hoşçakal...

Bu yorumu    
-13
dangereux , Erkek , 33 , Ankara - 13.6.2008 00:23
Muhtemelen...

Bu yorumu    
26
yüreğimebasabasa , Kadın , 26 , Sinop - 13.6.2008 00:22
Bak seninle tek gecelik değil uzun süre berabermiş.Kötü bi fikir ama biraz hareketlerine dikkat et,nereye gittiğine ne yaptığına bak.Gerçekten eskisi gibiyse fazla üzülmenin anlamı yok.Bırak yaşasın eskisi gibi yada belkide ilk defa seni sevdi.Herşeye sünger çekti.Bunuda düşün.

Bu yorumu    
-10
birben33 , Kadın , 40 , Aydın - 13.6.2008 00:11
Yapmıştır...yapar. Büyük konuşmayacaksın sonra başına geliyor işte böyle.


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi