18 Nisan 2015 Cumartesi
Rumuz
Parola

449
magicprimo, Kadın, 31, İstanbul
Sevişelim mi
6 yıl 3 ay 18 gün önce gönderdi

"Ne yapalım akşam?" diyorum "Sevişelim" diyor, diğerine soruyorum yarın akşam ne yapalım diye o da "Sevişelim" diyor. Benimle görüşmek isteyen herkesin öncelikli arzusu sevişmekten yana sanmayın, erkeklerin öncelikli arzusu sevişmekten yana. Ben onlara bunu söyleyebilme rahatlığı verdim sadece o kadar. Yani zannetmeyin ki "Sinemaya gidelim" diyen bir erkek aslında sevişmek istemiyordur. O da bal gibi sevişmek istiyordur da size bunu açık bir şekilde ifade edemez. Ben bu adamlara bu kadar rahatlık vermekle kötü mü ediyorum acaba? Neyse ya zaten ikisine de vermeyeceğim.
 (15)

Bu yorumu    
11
tarda , Kadın , 30 , İngiltere - 30.1.2009 21:51
peki siz ne yapmak istiyorsunuz bu aksam? esas onemli olan bu degil mi? tek onemli olan onlarin ne istedigi mi?

Bu yorumu    
19
yazar-çizer , Erkek , 36 , İstanbul - 30.1.2009 13:00
Ben "vermek" kelimesini hiç itici bulmuyorum. Kadını küçük düşürücü bir yanının olduğunu da düşünmüyorum. Tam aksine bir kadının ağzından çıkabilecek en erotik ve tahrik edici kelime olduğunu düşünüyorum. Kadınlığına ve vücuduna güvenen kadın vermek ister, bu kelimeyle seksi ifade eder. Yazı olduğu çin insan daha cesaretli oluyor. Konuşma dilinde bir kadın"vercem, vermicem" diyorsa zaten dediği insana yakındır. Bir kadının partnerine bu şekilde konuşması gayet sempatik. Ayrıca binlerce yıldır egemenliğin erkekte olduğu yaşamda kadının bu konuda egemen olduğunun bir göstergesi "vermek". Bundan dolayı bu kelimeyi kullanan kadın kendsini iyi hisseder. Sanki hiç birimiz sevişirken veya erotik konuşurken bunu kullanmıyormuşuz gibi eleştiriyoruz. Bir erkeğe viagra vereceğnize ona "Sana vermek istiyorum" deyin bakın ne oluyor.

Bu yorumu    
38
yourredangel , Kadın , 27 , İstanbul - 30.1.2009 12:44
1) Her atın yürüyüşü, koşuşu aynıdır, hepsi otla, küsbeyle beslenir evet ama unutmamak lazım ki 'at sahibine göre kişner' sevgili magicprimo... 2) şu almak-vermek ne çirkin kelimeler! hele bi kadın kullanıyor, gerçekten çok çirkin...

Bu yorumu    
41
yazar-çizer , Erkek , 36 , İstanbul - 30.1.2009 12:25
Biraz acı olacak ama yazayım. Eğer bir kadının yaşı artık 30'lu yaşlara gelmiş ise, evli değil ise ve bir kaç tane sevgilisi varsa erkekler o kadına kadın olarak değil sadece vajina olarak bakarlar. Kendisini tamamlamayan kadınlar da birey olarak görülebilmek için buna razı olurlar. Eğer bir kadının kocası ona her sorulduğunda "Sevişelim" diyorsa kadın bundan şikayet etmez, kocası tarafından beğenildiğini gösterir. Ama sevgili, erkek arkadaş tarafından her soruya sizinki gibi cevap alırsa o zaman kadını değil sevişmeyi sevdiğini gösterir. Bunu zaten siz de farketmişsiniz. Bu yüzden bu haliyle siz verdiğiniz sürece mutlu eder, mutlu olursunuz.

Bu yorumu    
89
cananadolu , Erkek , 26 , İstanbul - 30.1.2009 10:35
"...erkeklerin öncelikli arzusu sevişmekten yana." Sevgili magicprimo, erkekler üstüne ne kadar derin bilgi sahibisin ki, tüm erkeklerin tüm kızlarla sevişmek istediği kanısına vardın? Bir erkeğin cinsellik içgüdüsü ne kadarsa, bir kadının cinsellik içgüdüsü de en az onun kadardır. Dolayısıyla toplumda sadece erkekler değil, kadınlar da aynı oranda cinsellik yanlısıdır. Ayrıca, aylarca çıkan, sevgili olan ama sevgilileri ile cinselliği paylaşmayan, yaşamayan çiftler de var. Senin mantığına göre o erkek, 'erkek' değil mi? Nereden biliyorsun? Bir kız evlenmeden önce cinsel bir birliktelik istemezse, evliliklerine de 4 yıl varsa, bu süre boyunca o erkek, o kızla ya da herhangi bir başka kızla cinsel bir birliktelik yaşamazsa 'erkek' olmuyor mu?! Erkekleri, 'odun, öküz, kozalak, uçkur düşkünü' gibi genellemelerin içine sokmaktan vazgeçin! Etrafınızdakiler öyle olabilir ama geneli öyle değildir. Eğer etrafınızdakiler öyle ise, önce siz kendinizi sorgulayın. Mesela 'vermek' diyorsunuz ya, benim etrafımda bulunan onlarca bayan arkadaştan neredeyse hiçbiri böyle bir konuşmanın içine girmez! Sonuç olarak; her erkek kadın düşkünü değildir. Kadınlar ne kadar erkek düşkünü ise, erkekler de o oranda kadın düşkünüdür. Sevgilisi ile saatlerce başbaşa kalıp da, cinselliği yaşamayan, irade sahibi erkekler de vardır!

Bu yorumu    
78
lavlı_börek , Kadın , 32 , İstanbul - 30.1.2009 10:34
Vermek fiilinin işteş halinin dilimize girme vakti gelmiştir: VERİŞMEK...

Bu yorumu    
4
ciftkasarlıtost , Erkek , 27 , Ankara - 30.1.2009 09:57
Şagopa malzeme bu baksana vermedim diyor. Arz talep meselesi bu işler. Ne veriyorsa :)

Bu yorumu    
64
gioia , Kadın , 29 , İstanbul - 30.1.2009 09:12
Son cümleyi kurmanızdan, bu tepkileri almanıza şaşmıyorum erkek arkadaşlarınızdan. O rahatlığı nerden aldıkları sanırım belli olmuş.

Bu yorumu    
61
Şagopa , Erkek , 28 , Eskişehir - 30.1.2009 09:06
Sevişmek istese bile, bir erkek böyle konuşmamalı. Üçüncü sınıf erkek tiplemeleriyle takılıyorsunuz gibi geldi bana.. Hayırlısı ;)

Bu yorumu    
4
Site_Kapıcısı , Erkek , 27 , Kayseri - 30.1.2009 07:39
Ne kadar kötü birşeymiş bu sevişmek..iğreennç..;)

Bu yorumu    
96
icomputer , Erkek , 29 , İstanbul - 30.1.2009 07:27
iyi de adam gel haftasonu bir şeyler yapalım veya akşam sinema yemek dese bu sefer bu pısırık deyip vermeyeceksin :) bence sen önce karar VER

Bu yorumu    
111
yüreğimebasabasa , Kadın , 27 , Sinop - 30.1.2009 00:43
Sen yakında vere vere verem olursun...Biliyorum iğrencim ama itirafta çok güllü dallı değil:p

Bu yorumu    
87
empatici , Kadın , 33 , Adana - 30.1.2009 00:36
Verme tabii ! Ver ver nereye kadar dimi ama ! Şimdi seni gerçekten sinemaya götürecek bir sürü mesaj alacaksın. İyi seç bak, bu sefer kesin git şu sinemaya :))

Bu yorumu    
269
noluyoruzzz , Erkek , 35 , İstanbul - 30.1.2009 00:14
İtirafına yorum yapardım ama önce sevişelim. :)

Bu yorumu    
36
osghurYZ , Erkek , 27 , İstanbul - 30.1.2009 00:11
Öncelikle erkeklerin saygısını istiyorsan böyle bir taviz vermeyeceksin. Kendine saygısızlık etmişsin. 2. konuya gelirsek. Sinemaya gidip zaman niye kaybedelim o sinemanın sonunda da zaten sevişmek isteyeceğiz değil mi? O yüzden amaça giden yolda kestirme' den gitmek varken ne diye yolu uzatalım ki, değil mi? :)


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi