06 Mayıs 2015 Çarşamba
Rumuz
Parola

181
elmaarmutnar, Kadın, 31, Bursa
Ten kokusu
5 yıl 1 ay 6 gün önce gönderdi

Kocamın 18 günlük bir ayrılık sonrası eve döndüğümde bana sarılarak söylediği ilk cümle ''En çok teninin kokusunu özledim.'' oluyor. Uzun bir otobüs yolculuğu sonrasında eve gelmiş ve fena halde terli olmama rağmen sarfettiği bu cümleden her zaman ter koktuğum manasını mı çıkarmalıyım yoksa iyi niyetle söylenmiş bir iltifat cümlesi olarak mı kabul etmeliyim, karar veremedim.
 (4)

Bu yorumu    
26
alçakgabari , Erkek , 60 , Ankara - 26.4.2010 16:24
Bana sorarsanız 18 gün ayrılıktan sonra eve dönen bir kocanın bu sözlerinin tek bir tercümesi vardır, eşine " Seninle sevişmeyi özledim. " demektedir. Eşi ( ya da sevgilisi v.b. ) tarafından özlenmek, istenilir, arzu edilir olmak kadın-erkek herkes için dünyanın en güzel duygusudur. İster ten kokusu olsun, isterse ter kokusu; hepsi bu özlemin aksesuarlarıdır. Bu duygunun önemini ancak kaybedince anlarsınız. O nedenle kıymetini bilmek gerek.

Bu yorumu    
32
dilişeyda , Kadın , 52 , Ankara - 26.4.2010 10:25
Bundan ala iltifat mı olur?

Bu yorumu    
35
miaji , Kadın , 39 , Ankara - 26.4.2010 03:35
Napolyon, seferleri sonrasında karısı Josephina'ya "Sakın yıkanma, geliyorum" diye haber yollatırmış. O dönemlerde Fransa da su ve sabun ikilisi pek tanınmadığından ben de hep nasıl bir iltifattır diye düşünürdüm... Koku filminden sonra olayı çözdüm...

Bu yorumu    
68
ruger , Erkek , 49 , İstanbul - 26.4.2010 00:33
Ten kokusuyla ter kokusunu birbirine karıştırmayın.İnsanların kendine özgü bir ten kokusu vardır ve ter kokusuyla ayrılır.Her ten iyi kokmayabilir.Ayrıca birbirine alışmış çiftler, ten kokusundan eşini tanıyabilirler.Kısaca, eşinizin söylediklerini iltifat olarak kabul etmelisiniz.


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi