25 Nisan 2015 Cumartesi
Rumuz
Parola

166
g-e-z-g-i-n, Erkek, 41, Ankara
Ukrayna'da Türk Olmak
4 yıl 11 ay 11 gün önce gönderdi

Bir Türk erkeği olarak Ukrayna’da bulunmak kendi oğlunuzla randevuevinde karşılaşmak gibidir. Seks dışında bir amaç için orada bulunduğunuzu göbeğiniz çatlasa da kimseye inandıramazsınız. Memleketimizin büyük küçük firmalarının pek çoğunun sözüm ona “bayii toplantıları” orada yapılmaktadır. Sokaktaki insan, Türkleri (erkeklerini) sevmiyor. Kendinizi bir yabancı ülkede hissedemeyeceğiniz kadar çok Türk var. Kadınlar çok güzel ve giyinmek için değil daha çok soyunmak için giyiniyorlar. River Palace dedikleri yer beş yüz kadının müşteri aradığı, üç yüz Türkün de aradığını bulduğu pazarlardan biri. Micro Minyatür Müze, dünyada tek ve mutlaka görülmesi gerekir. Çıplak gözle bir şey görünmüyor, her şeyi mikroskopla görebiliyorsunuz. Bir iğne deliğine dizilmiş deve kervanından, toplu iğne başına işlenmiş satranç tahtasına, bir sivrisinek ayağında sallanan kanatlı prensesten, 2 mm’ye sığdırılmış ayrıntılı portreye kadar dudak uçuklatan pek çok eser sergileniyor. Şehir orman kadar devasa parklarla süslenmiş. Bu yüzden, şehrin bittiğini düşündüğünüz yerde sanki yeni bir şehir başlıyor. Kendine "alan" bulan genç gruplar müzik ve dans gösterileri yapıyor. Devasa bahçelerin içindeki kiliseleri adeta rehabilitasyon merkezleri gibi. Ukrayna’da hayat ağır ve yavaş akıyor, insana yaşadığını hissettirerek. Kimsenin acelesi yok. Oteller çok pahalı ve genelde yer bulmak çok zor. Bunun yerine apartman denen kiralık evler var. Uçak bir buçuk saat sürüyor ve neredeyse sadece erkek yolcu taşıyor.
 (3)

Bu yorumu    
6
ayykızmıne , Erkek , 39 , Ankara - 8.6.2010 11:26
Pek önyargıları yok bence Türk erkeğine karşı. Gerçi geçen yıl Kiev'de bir feminist grup fuhuş için ülkelerine gelen Türk erkelerini protesto etmişti sanırım. "Kendinizi bir yabancı ülkede hissedemeyeceğiniz kadar çok Türk var" da çok doğru bir tespit sayılmaz bence, o kadar da değil. Üniversite okuyan kızlı erkekli Türk öğrencilere de rastlayabiliyorsunuz kafelerde restoranlarda.

Bu yorumu    
17
minnoşunaşkı , Kadın , 34 , İstanbul - 8.6.2010 07:55
Araya yine " Kadınları çok güzel" lafı sıkıştırılmış.

Bu yorumu    
27
clubmydonose , Erkek , 31 , İstanbul - 8.6.2010 00:16
Siz Kiev'i tarif etmişsiniz. Ama Kiev'e zaten "kız bulmak" için gidenler bildiğiniz salaklardır. Para verip seks yapmak için burdan kalkıp oraya gidene başka bişey denmez çünkü. Halbuki Kiev aynı zamanda Sovyetler Birliği'nden kalma tüm mimari güzelliklerin, sanatın, operanın tiyatronun resmin ve müziğin, medeniyetin ve tabiki son derece eğlenceli bir gece hayatı kültürünün sembolü gibidir. Paralı çalışan kadınlar zaten sizi gereğinden fazla süzmesiyle kendilerini belli ediyorlar. Onun yerine gayet medeni şekilde gidip kadınlarla tanışabilirsiniz. Çoğunluğu İngilizce biliyor ve çok anormal davranışınız yoksa sizi reddetmiyorlar. Dediğim gibi cidden iyi düzeyde bir gece hayatı var sadece doğru yerlere gitmeniz yeterli. River Palace g-e-z-g-i-n'in tarifi gibi fahişe pazarı. Onun yerine önce bir striptiz klübe gidip gözlerinizi doyurup sonra iyi bir klübe gidip keyifli bir gece geçirebilirsiniz. Bir de Türkler'e dikkat edin. Yolda sizi bir şekilde tanıyıp "memlekete gidicem bi yardım be abi" diyenine denk gelebiliyorsunuz..


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi