19 Nisan 2015 Pazar
Rumuz
Parola

297
evliçocuklu, Kadın, 34, İstanbul
Bir aldatma hikayesi
4 yıl 2 ay 22 gün önce gönderdi

Başka bir kadınla yatmasını kıskandım mı? Hayır... Bana sokulması ve yaptıkları seyrekleştiği için sevindim bile... Ve hatta o kadın için üzüldüm bile, insan neden katlanır, nasıl katlanır evli değilse, çocuğu yoksa bu zulme... Taa ki özenle sakladığı e-mail ve chat kayıtlarını bulana kadar. Bambaşka bir adam vardı o yazışmalarda. Bambaşka, yumuşak, özenli romantik... "Canım" diyordu, "aşkım" diyordu, benden esirgediği her güzel sözü söylüyordu. Hayaller kuruyorlardı beraber, beni çekiştirmemişler hiç, neredeyse adım bile geçmiyor, benim çocuğumu konuşuyorlardı, kadın "Ne tatlı" diyordu... Hayaller kuruyorlardı. İçim yanıyor, hayatımda hiçkimseyi ve hiçbir durumu böyle yakıcı bir şekilde kıskanmamıştım. İçim yanıyor!
 (4)

Bu yorumu    
32
delirdimsanırım , Kadın , 28 , Hatay - 17.2.2011 17:21
Yüreğini taşıyamaz, kaldıramaz hale gelirsin.. Sanki yüreğinin yerine kocaman bir kaya parçası taşırsın... Koskoca bir acı ve ağır bir boşluk olur içinde.. Kendinden bile büyük olur taşıdığın acı. Şaşırırsın kendine, "Ben bunları kaldırabilecek kadar güçlü müyüm?" diye.. Ağlamak istersin ama ağlayamazsın, nasırlaşır hatta kaybolursun kendi içinde. Kıyametler kopuyor sanar, kendini herşeyden soyutlamak istersin. Duvarlar örersin bir süre sonra kendine. Kabuğuna çekilir, bu acıyla bir başına mücadele etmeye çalışırsın. Zaman geçer, tüm acılarınla beraber sende tükenmişsindir. Ama kimse anlamaz bunu, anlatamazsın. Yüreğin sana ağır gelir, onlar seni sadece teselli edebilir. Ne acını hafifletmeye yeter söylenenler, ne yüreğindeki yarayı kapatmaya. Sen gene kendi yalnızlığında ağlarsın.. Aldatılan kadınların hikayeleri farklı ama yaşadıkları acıyı anlatmaya yeten cümle aynı; "İçim yanıyor..."

Bu yorumu    
18
AdıAŞKSebebimin1 , Kadın , 35 , Eskişehir - 17.2.2011 10:22
Aldatmayı her halukarda doğru bulmuyorum ama ilk itirafınızı okuduğumda sanki bu sonu kendiniz hazırlamışsınız gibi geldi bana. Evlilikte cinsel ilişki herşey demek değil ama çok önemli bir ayrıntı...

Bu yorumu    
12
idrakyolları , Kadın , 34 , İstanbul - 17.2.2011 09:00
Katlanmak zorunda değilsiniz.

Bu yorumu    
37
miaji , Kadın , 40 , Ankara - 17.2.2011 02:44
Kanuni Sultan Süleyman ne diyordu "Aşkıma saygı beklerim" bizler Kanuni kadar padişah değiliz, insanız... İki güzel laf, on kiloluk yük değildir kimsenin ağzında ve sevgiyle söylenirse... Doğaldır, kıskanırız..Ve elbette onlardan büyük Allah var. Eğer sen bir güzellik bulduysan bu birlikteliklerinde havaleyi işleme koyar, gereğini yaparsın. Nazım!ın dediği gibi "Sen yatakta uyuyordun / yüzün rahat,/ her zaman nasıl uyursan / ondan evvel ve o varken.....Şimdi? / Zaman zaman hatırlayıp / zaman zaman unutacağım. / Yine yan yana yaşayacağız / beni sevdiğine emin olarak." Belki de şu dizeler de uyar "İnsan ya hayrandır sana, ya düşman./ Ya hiç yokmuşsun gibi unutulursun / ya bir dakka bile çıkmazsın akıldan... " Sevgi sizi de bulsun!


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi