23 Ağustos 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
20
italyan_tip, Erkek , 29 , Ankara
Gece alışkanlıktan sağ tarafımı elimle yokladığımda soğukluk hissediyorum artık. Alışamıyorum bu duruma, akıllı telefonum bütün gece şarj aleti ile takılıyor. Bari alarm sesini güzel bir melodi yap. Şimdikini duyduğumda katlanamıyorum.
10 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
Bluish_Grey, Erkek , 40 , İstanbul
Garson ısrarla "Sizi aile bölümüne alalım" diye birkaç defa tekrarladı. "Biz aile değiliz, iki kadın bir erkeğiz" deyince ümidini kesip gitti!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
KelebeklerYagmurdaUcamaz, Erkek , 33 , Ankara
Akıllı diye tabir edilen telefonum bozuldu. Eski telefonumu kullanıyorum, huzura(!) eriştim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

57
yokmuşgibi, Kadın , 43 , Antalya
Evleneceği erkeğin evlilik arefesinde iken ayrıldığı eski sevgilisinin calıştığı kuaföre gidip "Gelin ağdamı mutlaka sizin yapmanızı istiyorum" diye ısrar eden kızla, kız bunları söylerken kapıda arabayla onu bekleyen erkeği de gördüm ya, insanların çiğlik ve sığlıkta sınır tanımadığına bir kez daha üzülerek emin oldum.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

80
madencix, Erkek , 33 , Ankara
"X6 mı yoksa Q7 mi karizmatıik durur?" diye sorduğum kız, "Adam olmayana jet bile alsa fayda etmez" dedi. Bana mı dedi, genelleme mi yaptı anlayamadım. İkilemdeyim.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

53
schimaricXX, Kadın , 40 , Edirne
Sümsük oğlunun okulda yaşadığı sorunla her ne kadar önemsiz de olsa ilgilenebilirdim. İlgilenmem gerekirdi. Ama senin "Savcı beyin oğlunun annesiyim." şeklinde kendini tanıttığın cümlen vardı ya... Kendi kadın kimliğinle gelene kadar bu oğlanın sorunu dinlenmeyecek, bilesin.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

78
schimaricXX, Kadın , 40 , Edirne
Her şeyi konuşabiliriz demek sizin penis boyunuzu, boşalma sürenizi, orgazm sayınızı konuşabiliriz anlamına gelmiyor. İnanın en son merak ettiğim konular bunlar. Bu her şey; ekonomi, politika, kitaplar, filmler, seyahat, yemekler hatta arabalar gibi başlıkları kapsıyor.Yani dar kafalı olan ben değilim. Sohbeti bu üçgene sıkıştırmaya çalışan sizsiniz.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
kekliknursi, Kadın , 28 , İstanbul
Güya çok mutlu evlilikleri olan arkadaşlarımın, boşanacağımı öğrendiklerinde ilk sordukları şey ev arkadaşı arayıp aramadığım oldu. Hani mutluydunuz siz? Her b.kunu anlatan tek saf ben kalmışım. İstemiyorum sizin gibi sahte dostlar.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

44
cemal_süreya, Erkek , 26 , İzmir
Çiçeği burnunda doktorsan, hele ki psikiyatristsen çok fazla insanın duygu karmaşasını ve sorunun gidermeyi amaçlıyor insan. Ancak tanıdığın hiçbir insan sana gelip derdin nedir diye sormuyor haliyle. Dün ayrılık acısına artık dayanamayan bir danışmanım ile seans düzenliyorum. Bana yüzünü buruşturup," Bir sorsana bana bu kalbinin hali nedir?" diyor. Uzun uzun yüzüne bakıyorum, sesli olarak düşünüyorum bir anda ve "Sen gelip bana bir sorsana bu kalbin hali nedir diye, seven insan yok şu dünyada. Maalesef yakamıza yapışmış yalnızlık" deyiveriyorum. Terzi kendi söküğünü dikmeyi öğreninceye kadar ya sesli düşünmeyi bırakacağım ya da aşk acısı çeken hasta kabul etmeyeceğim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
İkinciyarım, Kadın , 36 , İstanbul
Evi terk ettim, ayrıldım, ayrı ev tuttum. Yeni bir hayat kurdum, hem de defalarca. Ama sorun şu ki, ben ne kadar onu bırakmaya çalışırsam çalışayım, o beni bırakmadığı için bitmiyordu ilişkimiz. Eli sürekli üstümüzde, sarmaşık gibi dolanmışız birbirimize. Yaşadığım onca şeyden sonra gittikçe kocam gibi oluyorum. Ve aslında onun gibi olunca onu da anlıyorum şimdi. Ama ufak bir pürüz var. O da beni kaybetmemek adına (eski) ben gibi oluyor gittikçe. Karmaşık mı geldi, aslında öyle değil... Ben o, o da ben olduğuna göre; yakında kıçıma tekmeyi basacağı gün yakındır bence...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi