image description
Celiiibonn
Kadın, 34, Eskişehir

Teyze olmak

Çocukluk zamanında aldığın en kıymetli oyunlarını ve hediye edilen oyuncaklarını yıllarca gözünden bile sakınırsın. Eve gelen misafir çocuklarından bir fiil saklar, dokunmalarına bile izin vermezsin. Ta ki kendi yeğenin olup bir kere teyze desin, boynuna sarılsın ve yüzü gülsün diye o en sevdiğin oyuncakları önüne serip kırmasına izin verene kadar. İşte teyze olmak böyle bir şey...

image description
yaptımki
Kadın, 29, İstanbul

Annem

Annem, her hasta olduğumda beni hasta olmadığıma ikna etmeye çalışıyor. Bi kere hastayken güldüm; ''Bu nasıl hasta gülüyor!'' dedi. E, el insaf yani!

image description
tainted love
Kadın, 36, İstanbul

Kırmızı alarm

Başkalarının hakkımda ne düşündüğüne, ne söylediğine zerre kadar önem vermeyen ben; kayınvalidemin bir geceliğine bize kalmaya geleceğini öğrenince bütün evi baştan aşağıya temizlemiş olamam değil mi?

image description
arashi
Kadın, 37, İzmir

Yağmur

Yağmurda renk değiştiren şemsiyesi olduğu için yeterince ıslanıp renklensin diye, evinin çevresinde yağmur altında beş tur atan başka birileri de vardır değil mi? O kadar da tek olamam...

image description
bertaraf_et
Kadın, 29, İstanbul

Mesaj!

Sevgilimle sohbet ediyoruz. Nasıl oluyorsa konu cinselliğe geliyor. "Eğer biz evlenirsek orgazmı falan unut!" diyor. "Neden?" diyorum. "Dinimizce yasak da ondan." diyor. O günden beri arıyor ama açmıyorum. Mesajı almıştır umarım.

image description
Fiona74
Kadın, 42, Ankara

Yoğurt kabı

Epey zaman önceydi. Laboratuvarda kan alırken bir amca geldi, elindeki kağıdı uzattı. Bizim arkadaş da "Amca çişini bir gün boyunca, büyük bir kaba doldur gel!" dedi. Ertesi sabah amca, 2 kiloluk yoğurt kabıyla geri gelmeseydi; gözlerimiz fal taşı gibi açılmazdı. Hey maşallah!