image description
jigger
Kadın, 41, İstanbul

Şiddet ve oyuncak

Geçen gün oğlum babasıyla çarşıdan geldi. İçeri girer girmez üzerime siyah tenis topuna benzer bir nesneyi fırlattı. Ben göremeden nesene koltuğun arkasına düştü. Oğluma o fırlattığının ne olduğunu sordum. Oğlum da "El bombası" dedi. "Saçmalama oğlum, el bombasını da nereden öğrendin?" dedim. Koltuğun arkasından çıkardı ve bana gösterdi, gerçekten oyuncak bir el bombasıydı. Para kazanmak için bu tür oyuncakları piyasaya sürenlerden de, bu oyuncakları çocuklarına alıp diğer çocukların özenmesini sağlayanlardan da, çocuğu susturmak için bunları alanlardan da nefret ettim.

image description
hbc
Kadın, 32, İstanbul

Tüplü ve Tatlı

Tüp bebek tedavisi boyunca kocam temizlik, bulaşık, yemek, ütü, çamaşır gibi tüm işleri yapmakla birlikte ilaçlarımın takibi, banyom ve yatağıma gelen kahvaltıyla da ilgilendi. Ben de bu süreçte tedaviyi uzatmayı düşünmeye başladım. Ama en çok da bu adamın bu kadar değişeceğini bilsem çok önceden bu tedaviye başlardım diye hayıflanıp durdum...

image description
keyfekederolsun
Kadın, 31, İstanbul

Kutsal sipariş

Dua ederken oldukça fakir olan komşumuzun küçük kızının dikkatle kendisini izlediğini görünce sesini yükselterek annemin "Allah'ım sen Asiye'lere ekmek ver, süt ver, bal ver..." demesi üzerine komşu kızından duyduklarım hala düşünceyle karışık gülümsetir beni. "Söyle de yoğurt da versin!"

image description
egekurusu
Kadın, 32, İstanbul

Yeni hayat

Bu günlerde 38 bedene yaklaşmamın, üniversite sınavlarına harıl harıl hazırlanmamın tek nedeni; genç ve yakışıklı yeni sevgilimle aynı üniversitede okuyup onun yanında genç kız gibi görünebilmektir.

image description
jigger
Kadın, 41, İstanbul

Dini rant

Millet internetten kıyafet, telefon gibi işe yarar şeylere para harcarken, babam namaz kıldıran seccade, annem zikirmatik, kız kardeşim hocaya büyü bozdurma, diğer kardeşimse dinde cinsel hayat konulu kitaplara şakır şakır para harcıyor.

image description
canaanım
Kadın, 31, İstanbul

Göbek değil bebek

Sevgilisiyle sadece yüzeysel olarak seviştiği, iç çamaşırını hiç çıkarmadığı hatta bakire olduğu halde göbekli olmayı kendine yediremediği için sürekli hamile olduğunu düşünüp defalarca test yapan başka biri daha varsa bir işaret göndersin lütfen!