21 Nisan 2015 Salı
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
66
desireblue, Erkek , 32 , İstanbul
Elimde dördüncü kez düşürüp bozduğum telefonumla gittiğim çok sevgili arkadaşım ve telefoncumun feryadıdır: "Geldi gene sakar Şakir. Ortalıkta bir şey bırakmayın!"
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
beyazzeytin, Kadın , 42 , Konya
Dün Mevlana'nın türbesini ziyarete gitmiştim. Ellerinde sopalarla bir grup genci içeriye girerken gördüm. Nasıl içeriye almışlar, eylem mi var, kavga mı çıkacak diye düşünürken öğrendim ki; onlar selfie çubuğuymuş, daha neler çıkaracaklar bakalım.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

86
efe4509, Erkek , 41 , Aydın
Ailecek yurtdışından ülkemize tatile gelen gurbetçi vatandaş mola verdiği yerde bulunan devekuşu çiftliğinde, çocuklarına vahşi doğa hakkında bilgi vermek için, son model aracının anahtarını hayvana şaklabanlık yaptığı esnada kaptırıyor. Bütün eşyası arabada yedek anahtarı ise yurt dışındaki evinde bulunan gurbetçi vatandaş sıkı bir pazarlık sonrasında 8500 TL karşılığında deve kuşunu alıyor ve orada kestiriyor. Anahtar kurtarılıyor ve araba çalışıyor. Olaya şahit olan ben ise bundan sonra gittiğim her yerde yedek anahtarı karıma veriyor, karımı ise arabaya bırakıyorum. Ne olur ne olmaz, tedbiri elden bırakmamak gerek...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
TavaSapı, Erkek , 36 , İstanbul
Şu an cebimde yüklü miktarda çek var. Her şeyi kenara koyup bir tatil beldesine mi yerleşeyim yoksa ölene kadar çalışıp çabalamaya devam mı edeyim bilemiyorum. Var dediğim çekler borçlara gidince yine elde kalan az bir miktar olacak ama içimdeki melek şerefinle yaşa demekte...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
nasılbirinsanoldum, Kadın , 26 , Ankara
Son zamanların en büyük tespitini yapıyorum. Birinden mi hoşlanıyorsunuz, eliniz telefona gidiyor, son görülmeye saat başı bakıyor musunuz? Numarasını silin. Ama gerçekten silin. Sizin aklınızdan çıktığı an emin olun ki o kişi arayacak ve telefonda "Tanıyamadım" kelimesini duyunca değeriniz yüzde elli artacak. Son bir haftada iki kez başıma gelen tam anlamıyla bu. Karşı tarafın sesindeki şaşırma ve hayal kırıklığını duymak ise paha biçilemez.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

57
kuvvetlemuhtemel, Kadın , 36 , İstanbul
Sabahları ben uyanana kadar üst komşu elektrikli süpürgeyi açıyor, çocuklar tepemde koşturuyor , sokaktan matkap sesi geliyor; sonunda pes edip kalkıyorum. O anda bütün sesler yerini sessizliğe bırakıyor. Elbirliği ile "Heh, tamam uyandı!" diyorlarmış gibi hissediyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

90
heraclia, Erkek , 38 , İstanbul
Gecenin son saatleri... Sahnedeki grup programını bitirmek üzereyken "Son bir isteği olan var mı?" diye soruyor. Gece boyunca sürekli istek yapan masadan "Cem Karaca'dan bir şarkı çalın da dinleyip eve gidelim" sesi yükseliyor. Solist cevabı yapıştırıyor: "Abi onu da gidip evde dinleyin artık!"
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

50
benşeker, Kadın , 33 , Ankara
Polen alerjisi olmanın en güzel yanı etrafınızdaki herkesin gözyaşlarınızı o küçücük toz demetine bağlamasıdır. Yoksa nasıl anlatacaksınız ki gözyaşlarının akma nedeninin 61 yaşında olan, hayatınızda kendinize bile itiraf etmekten çekindiğiniz gerçekleri en ince ayrıntılarıyla bilen, yaptıklarınızı bir kez bile yargılamayan dostunuzun, sizi ebedi olarak terk ettiği için durmadığını. O yoksa bize anlat sözlerini duymak bile istemediğiniz için mevsim alerjisi der geçersiniz ama bilirsiniz ki giderken içinizde var olan birtakım güzellikleri de söküp gitmiştir o dost ve geriye kocaman bir boşluk kalmıştır. Onun dışında kimseye anlatamazsınız, anlatmak istemezsiniz. Alerjidendir alerjiden, başka nedeni yok ağlamamın.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
RUMUZ.BULAMADIM, Kadın , 35 , Çanakkale
Annemin pazarda "Enginarı nasıl yapacağız?" diye sorduğu 60 yaş üstü teyzeden bizi dumur eden cevap: "E ona da interneti açıp bakacaksınız."
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

67
tencerekarası, Erkek , 29 , Kocaeli
Sevgilisine aldığı çiçekle anayolda yürümeye utanan, elinde çiçekle ara sokaklara dalan, yolunu kaybedip saatlerce labirent gibi yollardan çıkmaya çalışan birini tanıyorum. Kim olduğunu sormayın.
14 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi