25 Ekim 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
64
BetonHanım, Kadın , 26 , İstanbul
Atalarımız "Allah düşmanın bile akıllısını versin!" demiş. Benimle tartışamayacağını anlayınca kilom ile beni vuracağını sanan herkes yanılıyor. Zira "Nasıl hareket ediyorsun? Zorlanmıyor musun, merak ettim" gibi sözleri umursamıyorum.
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

61
SEZGİN3636, Erkek , 38 , İstanbul
Önce eş adayı ile tanışılır. Sonra aday, gariban bir kaynakçı olduğumu öğrenir ve arkasını dönüp uzaklaşır. Her defasında aynı son ama annemin beni evlendirme konusunda gösterdiği azim ve kararlılık son bulmuyor...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
heraclia, Erkek , 37 , İstanbul
Hiçbir meziyeti olmayan yeğenini getirip şirketine müdür yaparsan, o da işle güçle değil, ofis personelinin günde kaç bardak çay içtiğiyle uğraşır elbet.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
dymyrm, Kadın , 37 , İstanbul
Minik oğlum çok sevdiği, kimseyle paylaşamadığı anneannesini onun doğumuyla tanıdığımı sanıyormuş. Anneannesinin beni doğurduğunu ve bana baktığını ve onu 37 yıldır tanıdığımı öğrenmesi hiç iyi olmadı. Küçük bir düşman yarattım ellerimle.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

94
şehrinhaylazı, Erkek , 32 , İzmir
Sabah iş yerinizin kapısının üzerinde unutulup gidilen anahtarı, akşam üstü geldiğinizde yerinde bulabiliyorsanız doğru yere dükkan açmışsınız demektir.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

36
emmistivite, Erkek , 35 , Yurtdışı
Çok fazla yemek yiyorum.Yemek yemeyi seviyorum. Yediğim yemek miktarından dolayı başıma bir iş gelir diye evden ayrılmaya korkan dostlarım var, o derece. Hesapladım günlük 5000 kalori garanti alıyorum. Zayıf, atletik arası bir yapım var. Normalde ayda 6-7 kilo almam lazım bu kalori hesabıyla. Valla sadece 1,5 kg falan aldım koca yıl ve muhtemelen geri veririm. Rahatsızlığım da yok. Su içsem yarıyor olayı var ya; bence efsane. Su değildir o...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

49
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
Birinci sınıfa giden oğlum erkek olan öğretmenine ödevini ne kadar hızlı yapmaya çalıştığını anlatıyor; "Öğretmenim ödevimi annem tuvaletten çıkana kadar bitirdim." Uzun zamandır bu kadar yaklaşmamıştım, meğer ne kadar da derin ne kadar da sıcakmış!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
sintotuafalta, Kadın , 27 , Yurtdışı
Sürekli bebeğinden bahseden o sıkıcı anne modeli olmayacaktım. Hamileliğin sonuna kadar işime aynı çalışma isteğiyle devam edecektim. Kocamla ilişkime çok dikkat edecek, ikinci plana atmayacaktım. Hamileliğin 35. haftasında kendimi bulduğum durum şu: Facebook profiline bakıyorum, sırf bebeğimden bahseder olmuşum. Doktordan rapor almışım, 8 gün işe gitmeyeceğim. Yerimden kalkamıyorum, ilgi odaklarıma yönelemiyorum. Doğum korkusu da sarmaya başladı. Kendimi hayal kırıklığına uğrattım resmen.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
kova87, Erkek , 27 , Ankara
Binlerce çalışanı olan bir firmanın yüzlerce çalışanı bulunan genel müdürlüğünde yeni işe başlamanın en güzel tarafı, yokluğunuzu kimsenin hissetmiyor olmasıdır.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
algıdaseçici0, Kadın , 24 , Antalya
Okulum biter bitmez evlenme planları yapıyoruz, dekorasyonundan perdesine kadar benim yapmam gereken hazırlık heyecanını kendi yapıyor. Başta bu evlilik fikrine sıcak bakmayan ailem damat adaylarını benden çok sahiplenip sevmiş bile, her şey yolunda gidiyor. Okul belki biraz daha uzar diye istemsiz ve verimsiz çalıştığım tüm sınavlarda en başarılı ben oluyorum. E ne oldu bu pozitif negatif enerji muhabbeti? Evren, hayırdır?
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi