image description
skyonlife
Erkek, 36, İstanbul

Menemen

Ahmet Usta; işyerinde yapmış olduğun menemeni iştahla yerken; "Eline sağlık, harika olmuş." dediğimde, "Menemenine k..arlar, sana bir şey olmasın şefim!" demeseydin, daha yiyecektim ben o menemenden. Neyse artık...

image description
elmaarmutnar
Kadın, 96, Bursa

Ekmek

İstisnasız her akşam, iş dönüşü telefon açar ne alması gerektiğini sorar, ben de ekmek alması gerektiğini söylerim. Bu defa patates almasını istediğim kocam, artık nasıl bir otomatiğe bağladıysa yine ekmek alıp gelmiş. Günlük rutinimiz bile mala bağladı yemin ederim!

image description
haş-iki-o
Erkek, 33, Adana

Dinsizin hakkından hoca gelir

Lise öğretmenim ile alışveriş merkezinde karşılaştık. Kendisi ve eşi ile sohbet ederken gözüm kızlarına takıldı. İstem dışı; "Bunu siz mi yaptınız, güzel olmuş elinize sağlık!" dedim mi? Dedim. Hadi ben patavatsızım, e be hocam herkesin içinde sen niye, "Kaç yaşına geldin hala aynı p.çsin!" dedin ki? Hakettim kabul ama utancımdan mağazaya girip beğendiğim montu alamıyorum.

image description
zatisahane
Kadın, 35, Ankara

Yine yeni yeniden

Temmuz'da dış gebelik geçirdim ve sol tüpüm alındı. Ama Rabbim öyle büyük ki, tek kolla savaşırken 3 ay sonra yeniden hamile kaldim. Artık ben yeniden bir büyülü bahçeyim ve bebek bu sefer doğru yerde, kalbi de pıtı pıtı atıyor. O kadar sevinçliyim ki; savulun, dünyanin en mutlu itiraf.com annesi geliyor.

image description
nikmikhakgetire
Kadın, 31, İstanbul

Serzeniş

Ey lahmacunun son lokmasıyla ayranın son yudumunu, sigaranın son nefesiyle minibüsün önünde duruşunu, parasızlığıyla maaş gününü, maçın bitiş düdüğüyle birasının son yudumunu denk getiren Türk erkeği, bir de bizimle beraber orgazm olabilseniz anıtınız dikilir.

image description
piranha_me
Kadın, 26, Bursa

Masumiyet

Odamı dağıtan komşu çocuğuna sinirlenip, "Gözlerimdeki ateşi görebiliyor musun?" diyorum, "Ne ateşi? Ben sadece göz bebeğini görebiliyorum." diyor. Sonra kendimden utanıyorum ve hasretini çektiğim masumiyete tanık olmanın huzurunu yaşıyorum.

image description
YIrtIkUcurtma
Erkek, 35, İstanbul

Babam ve ben

Ben 32 yaşındayım, babam 60. Babam benden beş santim uzun, saçları benden gür. Ben on dakika yürüsem nefes nefese kalıyorken, babam her sabah 3 km koşmadan güne başlamaz. Her türlü sohbette paylaşacak bir şeyi olan babamın, evladı olan ben; sadece mesleki olarak birkaç cümle kurabilecek kadar bilgi sahibiyim. Babam iki üniversite bitirmiş ve üç dil konuşuyor. Ben zar zor bir üniversite bitirdim ve ana dilim dışında lisanım yok. Şimdi ben babama genetik olarak nasıl çekmişim anlamıyorum arkadaş!

image description
normalimben
Kadın, 28, İstanbul

Nefes

"En beğenmediğin fiziksel özelliğimi söyle." diyorum. "Eve gelmemen." diyor. "Öyle değil, görünüş olarak bir şey söyle." diyorum. "Bilmem." diyor. En azından nefes aldığımı biliyor deyip konuyu bir daha açılmamak üzere kapatıyorum...