26 Temmuz 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
36
pitokondri, Erkek , 36 , Ankara
Öküz olduğumu iddia eden muhterem karıma, ona birkez olsun haksız yere bağırdı isem anlatmasını istedim. Baktım mavi ekran veriyor, bir kez olsun kendisine el kaldırmadığımı anımsattım. Baktım elektrik kesilecek, merak etme sen de benim için süs köpeklerinden farksızsın dedim. Nasıl bir sistemi varsa, bünyesi reset atıp 5 dakika sonra yanıma gelip konuşmaya başladı. Allah'ım şu 90 IQ altında zeka verdiğin kulunun sistem özelliklerinden bana da verseydin ya 126 IQ vereceğine. Adımız çok zeki geçiyor ama sistem çöktü mü aylar yıllar alıyor toparlamak.
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

97
cevizkabuğu, Kadın , 39 , Yurtdışı
İnsanları yaptıkları, düşündükleri ve geçmişte yaşadıkları için eleştirenleri toplu olarak bir yere kapatmak istiyorum. Geçmişi, pişmanlıkları, yaşanmışlıkları, anıları olmayan, hiç vicdan azabı çekmemiş, yalan söylememiş, hata yapmamış olan bu insanlar birlikte yaşasınlar, tertemiz kalsınlar.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

27
mistikyürek, Kadın , 31 , İstanbul
Bayramda ailemi ziyaret gittiğimizde birkaç gün fazladan kalayım diye atmadığım takla kalmadı. Kocam "Yahu hatun, millet karısını postalamaya uğraşır çapkınlık için, sen yanımdasın diye şikayet ediyorsun, nasıl iş bu anlamadım" dedi. Bunun üstüne "İstersen sen de git yap ama ben birkaç gün fazla kalayım" demeyeydim iyiydi. Yapar mı ki?
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

25
yasanacak_cok_sey_var, Erkek , 39 , İstanbul
Karımın şehir dışında olmasından faydalanarak, biraz da romantik olsun diye ona ''Akşamın son ışıklarından sabahın ilk ışıklarına kadar sevişebileceğim seni istiyorum'' diye mesaj atıyorum. Cevap bekliyorum, bekliyorum, bekliyorum. Magmanın yollarını ay ışığı aydınlatıyor, yolu bulurum herhalde...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

157
rumuzorjinal, Erkek , 30 , Malatya
Uzun zamandır farklı sebeplerden ötürü bir türlü evlenemeyen arkadaşımın sevgilisine gönderdiği mesajı aynen aktarıyorum. " On sene oldu bitmedi gitti, bankadan 100.000 TL kredi çeksem hepsini yemiş bitirmiştim, Toki'ye girsem evin borcu biterdi, devlet memuru olsam 10 seneye emekliydim, yürüyerek sana varmaya çalışsam (yurtdışında) on kez sana varmış geri dönmüştüm, parti kursam iktidar olmuştum, ulan seni sevdiğimde Celeron 800 işlemcili bilgisayarım vardı, 3310 cep telefonu daha yeni çıkmıştı, AKP yeni iktidar olmuştu, çeyrek altın 52 TL idi, Obama başkan değildi, ekmek 15 Kuruştu, tüplü tv izliyorduk, Malatya da doğalgaz yoktu, 8 yaşındaki yeğeninin plesentadan çıkmasına 2 sene vardı, dedem tek başına 3 km. yol gidebiliyordu, Türksat uydu fırlatmamıştı, facebook ortada yoktu, Kuzey Irak işgal edilmemişti. Daha ne diyeyim bilmiyorum ki; halen biz evlenemedik." Nasip olursa yıl sonuna evlenecekler.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
Black.Eagle34, Erkek , 31 , İstanbul
"Nasıl olsa ona harcıyamıyorum artık bari bir işe yarasın kendime bir şeyler alayım" diyorum. Üç saat sonra eve döndüğümde, beş ay boyunca uğraşıp kazandığım paranın büyük bir bölümünü AVM'de bırakıp gelmiş olduğumun farkına varıyorum. Otursana oğlum oturduğun yerde! En azından evde çektiğin aşk acısı kesene zarar vermiyordu. Dün akşamdan beri beş soda içtim hala hazmedemedim...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
disikartal1903, Kadın , 30 , İstanbul
Üç aydır işsizim çalışmam gerek ama ben çalışmak istemiyorum. İş görüşmelerine gidiyorum ve olumlu sonuçlananlara bir bahane uydurup gitmiyorum. Aileme olumsuz sonuçlandı diyorum. Hem onları hem kendimi kandırıyorum. Bu durumum daha ne kadar sürecek bilmiyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
guiseppemeazza, Erkek , 34 , Ankara
Şöyle şömineli bir dağ evi ayarlayayım, tatil yapalım dedim. Mangalı burada da yaparız, öyle uzağa gitmeye gerek yok dedi. Ayrıldık, mutluyuz. Ama niye beraberdik hala anlamış değilim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

54
magister, Erkek , 37 , İstanbul
23 Temmuz, saat 12.00 civarı Zincirlikuyu durağında metrobüse binen dizüstü krem rengi etekli, üstten 2 düğmesi açık kot gömlek giymiş, cicili sandalet ve bilekliği olan, açık kızıl saçlı hanımefendi, kafanızı laptop'tan kaldırıp çevrenize bakmanıza engel olan kapitalist iş hayatına lanet olsun.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

27
aturksman, Erkek , 42 , İstanbul
Bilim adamlarının bir an önce dış macunu tüpünün ortadan sıkılmasının önünü geçmeleri gerekiyor. Yoksa bir aile dramı yaşanacak.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi