image description
sendemimecnun
Kadın, 26, Aydın

Endişeye mahal yok

Yerde çömelmiş durumdaki 3,5 yaşındaki kızımdan gelen pırt sesiyle döndüm, "Aaa ne yaptın?" diye tebessümle uyardım. "Niye güldün?" dedi "Gülmedim canım, ama doğru mu yaptın sence? dedim. Cevap: "Endişelenmene gerek yok ki, kendi altıma pırt yaptım!"

image description
mezunbilkenter
Erkek, 48, Tekirdağ

Şefin alkışı

Bir büyük alkış da eski şefime lütfen. Kendisi karısı tarafından bilinen bir chat sitesinde; rumuz olarak adını ve soyadını yazmanın yanında bu rumuzuyla kendisine 20 yaşındaki çıtır olarak olta atan karısıyla yarım saat erotik sohbet etmiş ve sobelenmiştir.

image description
canlıcanlı
Erkek, 39, Antalya

Okul Çantası

İlkokula giden yeğenimin okul çantasının ağırlığı, benim askerde operasyonlara çıkarken taşıdığım çantanın ağırlığı ile aynı. Ne taşıyor bu çocuklar bu çantanın içinde anlamış değilim.

image description
buzzgibii
Kadın, 37, Ankara

Yanlış Dilek

Hakime arkadaşımıza mesleğe ilk başladığı yıllarda, bir davette tanıştığı adam aklı sıra kur yapıp "Beni senin gibi seksi bir hakim yargılasın isterim" demişti. Aradan yıllar geçti, adam bir olaydan davalık oldu, tesadüf bu ki dosyası bizim seksi hakimin önüne geldi ve hapis cezası aldı. Kıssadan hisse, evrenden ne istediğinize dikkat edin, elinizde patlayabilir.

image description
cerbele
Kadın, 36, Ankara

Kısa dönem hamilelik

@baloncuklugazoz 'un itirafına atfen; "Gün geçtikçe kilo alıyorum, zayıflasam hemen çocuk yapacağım!" diyen ve bunun için 4 ay boyunca gece gündüz yürüyüş yapan arkadaşım doktora gittiğinde 5 aylık hamile olduğunu öğrenmişti. Onun şokunun yanında seninki gayet normal bence. Yani topu topu 4 ay hamilelik yaşadı ve biz buna kısa dönem hamilelik adını taktık.

image description
Kahve_bahane
Kadın, 100, İstanbul

Ebeveynlik

Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamasına katılıp durduk yere dünya gaz yediğimize söylenirken; on iki yaşındaki oğlumun "İlk biber gazımızı yediğimiz için çok mutluyum" sevincine ister istemez ortak olmakmış.