İtiraf.com’da bazı yenilikler yapmak üzere kolları sıvadık. Bu süreçte site üzerindeki itiraf yorumlarını yayından kaldırdık. Sürpriz gelişmeler yakında!


24 Mayıs 2015 Pazar
Rumuz
Parola

Hayat Okulu >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
30
ÇÖLÇİÇEĞİ, Kadın , 35 , Kocaeli
Ben de yıllardır kendimi bir şey sanmıştım. Meğerse popom güzelmiş.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

84
Karyakızı, Kadın , 37 , Muğla
Eline miras yoluyla yüklü miktarda para geçen kocam ne istediğimi sordu. Önce ilk eşinden olan çocuklarına (ve de haliyle ilk eşine) oturabilecekleri iyi bir ev al dedim. Hem kiradan kurtulsunlar hem de çocuklar okumaya çok meraklı, huzur içerisinde okusunlar. Bazıları manyak mısın der gibi baksa da hiç pişman değilim, o çocuklar hak ediyor bunu.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

14
ResimdekiGözyaşları, Erkek , 34 , Antalya
Çarşıda karşılaştığımızda selamlaşıp sohbet arasında "Abim iş yerinde alkol içme, içiyorsan da kimseye belli etme, kimseye de bir şey söyleme" diye beni azıcık paylayıp iyiliğimi istediği için biraz da nasihat eden babacan bir müdürümüzü bir hafta sonra trafik kazası sonucu toprağa teslim ettik. Üstelik kendisi benden çok alkol alırdı. Anladım ki bu dünya kimseye kalmıyor, çok bilene de hiç içmeyene de...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
Xibalba, Kadın , 26 , İstanbul
Yolda giderken serserinin biri laf atıyor, umursamadan devam ediyorum yoluma. Abartıp peşimden geliyor, laflar çirkimleşiyor, taciz boyutuna varıyor. Normalde o saate orada olması pek olası olmayan, efendiliğiyle nam salmış karınca incitmeyen abim çıkageliyor. Kuzu kaplan oluyor, çakal kedi oluyor resmen. Ve bir kez daha anlıyorum kendimi başka kimsenin yanında bu kadar güvende hissetmediğimi. İyi ki varsın.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

25
bendegamzeyok, Erkek , 32 , İstanbul
Yarın çok yüklü bir ödemem var. Yarısı kadar anca toparlayabildim. Alacaklarımın muhakkak şu an "durumları yok". Huyum değil, asla borç için birini aramam. Mecburen kendi iş yeri pos cihazımdan kendi kartımla çekim yapıp komisyon ödemeye razı oldum ve yarınki ödemeyi bu şekilde yapacağım. Bunları düşünürken hiç tanımadığım bir müşterim aradı. Elinde iPhone 6'sıyla geldi ve 200 TL borç istedi. Varken yok demek ayıp, verdik. Bu insanların gamsızlığından istiyorum Allah'ım. Çok şey istemiyorum vallahi.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
erdeneringörümü, Kadın , 33 , Ankara
Her kavgada boşanmayı düşünüyorum. Çocukla ilgili yaşanabilecek sıkıntıları, evi satıp bölüşme, mahkemelere gitme, kayınvalide kayınpeder laflarıyla boğuşma dertlerini, ailemin benim için üzülürken ve beni korumaya çalışırken yine bana verecekleri zararı, belki ömür boyu yalnız kalacak olmanın zorluğunu, hepsini hesap ediyorum. Kavganın şiddetine göre gerekli süre geçtikten sonra gelip öpüyor, sarılıp barışıyoruz. Bu sefer de ikinci çocuk hayallerine başlıyorum. Kardeş kıskançlığı, maddi durum, gürültü ve dağınıklık stresi, hamilelik, doğum... Anlayacağınız kendimi yorup duruyorum sadece.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

40
dymyrm, Kadın , 38 , İstanbul
Yılda bir kaç defa psikiyatri kliniğinden rapor verilen kız arkadaşım, bir kadın hakkında "Dengesiz, psikolojik rahatsızlığı var, farkında değil, hasta o kadın" cümlesinin ardından "Tamam biz de hastayız ama en azından ilacımızı alıyoruz" dedin ya, gözümde senden akıllısı yok.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
demirtokmak, Erkek , 34 , Ankara
Asansöre bindim. İki kat aşağıda iki kişi bindi. Kız girer girmez çocuğa döndü ve "Kaçlısın sen, doksan birli görünüyorsun" dedi. Çocuk sırıtarak "Hayır bilemedin, doksan üçlüyüm" diye cevap verdi. Bense, kulak misafiri olduğum bu küçük sohbet esnasında asansörün köşesine sünmüş, başımı önüme eğmiş, yaptığım yaş hesabının tekrar tekrar sağlamasını yapmak ve o senelerde neler yaptımı kafamdan geçirmekle meşguldüm.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
köpükhayat, Kadın , 39 , Antalya
Biri "Para yoksa mutlu olunmaz." diyor, diğeri de "Aslolan aşktır" diyerek karşı çıkıyor. Ben mi?Sadece dinliyorum zira bende ikisi de yok.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
airturbulance, Erkek , 34 , Ankara
Ne zaman İstanbul dense aklıma 5 sene önce İstanbul'da çalıştığım fabrikadan istifa ettiğim gün Ankara'ya doğru yola çıktıktan 5 saat sonra beni arayan annemle aramda geçen diyalog gelir. "Oğlum ne kadar kaldı? Aç mısın? Yemek hazırlayayım mı?" "Daha köprüyü bile geçemedim anne!"
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi