24 Temmuz 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

Hayat Okulu >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
132
sparklejazz, Kadın , 28 , İstanbul
Minik kızımızı kucağımıza almaya sadece 4-5 haftamız kaldı. O kadar heyecanlıyım ki… Karnımdaki lokal sertlikler kızımın başı, poposu, eli, kolu… Her gerindiğinde göbeğimin üstünde oluşan asimetrik bombe; seni de çok seviyorum! Prensesimiz, pazardan alabileceğiniz herhangi bir sebze gibi, gram gram büyüyor içimde. Ben de tartısına güvenen pazarcı misali, tarttırmaya doyamıyorum onu! Hissedilen minik kıpırtılar, şiddeti yediklerinize göre değişen o minnoş tekmeler… Belki de tekrarı yok bu duygunun, belki unutulup gidecek. Ah kaydetmenin bir yolu olsa... Sahip olduğum tüm teknolojik ekipman hafızasını, bu hislerle doldurmaz mıyım ben?
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

71
zehir_gibi, Kadın , 34 , İzmir
140 metrekarelik evinizi bırakıp 1,5 metre enindeki balkonda bütün aile geceyi geçirebilmek için her akşam yer kavgası yapıyorsanız İzmir'de yaşıyorsunuz demektir, hoşgeldiniz.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

74
itirafci2009, Erkek , 37 , İzmir
Yurtdışı seyahatimden dönüşte duyduğum sevincin sebebi ne karıma kavuşmak ne de vatan toprağı hasretinin bitmesi. Tek sebebi var o da taharet musluğuna kavuşmak.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
womenoflove, Kadın , 27 , Ankara
500'e yakın erkeğin arasında sınava girdim. Tek aklımda kalan o berbat ter kokusu.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

85
womenoflove, Kadın , 27 , Ankara
Odasına her gidiğimde ayağa kalkıp beni karşılayan bir yönetici var. "Rahatsız olmayın lütfen, siz ayağa kalkınca ben mahçup oluyorum" dediğimde de "Olur mu öyle şey, bir baş girince bir k.ç kalkar" diye açıklama yapan babacan tavırları var bir de.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
Cimcime.hanım, Kadın , 35 , Ankara
Uzun bir bekleyişin ardından ikinci bebeğime hamileyim. Henüz cinsiyeti belli değil ama kocamın, bebek erkek olursa babasının adını koyma isteği de ufaktan depreşiyor. Ben mi; bir yandan öncelikle sağlıklı ve cinsiyetinin kız olması için dua ediyorum; bir yandan da kızımı kardeşine istediği ismi koyması yönünde örgütlüyorum. Her yeni doğan bebek yaşanmamış bir ismi hakediyor bence...
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
womenoflove, Kadın , 27 , Ankara
Daha iyi bir hayat için çırpınıyorum, çalışıyorum, dualar ediyorum. Dualarımın arasında dünyanın dört bir tarafında zulüm gören diğer insanlar düşüyor aklıma, kendim için istediklerimden utanıyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
jigger, Kadın , 40 , İstanbul
Etrafımdaki oruçlu insanlar sinirli oluyor ve benden anlayış bekliyorlar. İyi de ben zaten sabırlı biri olsaydım kendim oruç tutardım. Kusura bakmayın sizi idare edemem carlarım ya.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

65
mükü-mükü, Kadın , 35 , İstanbul
Ailem boşanmam noktasında ısrarcı bense bu kadar kötü giden bir evliliğe rğgmen hala boşanmaktan ve ailemin yanına dönmekten korkuyorum. Korkmam asla hor görülmekten ya da işsiz güçsüz kalıp ailemin eline bakmaktan, ailemin yanında sığıntı olacagım düşüncesinden değil; onlar benim ailem. Ama minicik yavruma biri hişt dese içimde açılacak yaradan; işte bundan çok korkuyorum.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

91
Efndi, Erkek , 35 , İstanbul
Bundan böyle hiçbir kadın bana saç rengindeki ton değişikliğini anlamadım diye ya da elbise seçimi esnasında, renk uyumu hakkında yorum yapmadım diye trip falan atamaz. Elimde kapı gibi doktor raporum var; ben ara tonları ayırmayan bir renk körüyüm!
14 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi