25 Ekim 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

Hayat Okulu >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
65
BetonHanım, Kadın , 26 , İstanbul
Atalarımız "Allah düşmanın bile akıllısını versin!" demiş. Benimle tartışamayacağını anlayınca kilom ile beni vuracağını sanan herkes yanılıyor. Zira "Nasıl hareket ediyorsun? Zorlanmıyor musun, merak ettim" gibi sözleri umursamıyorum.
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

62
SEZGİN3636, Erkek , 38 , İstanbul
Önce eş adayı ile tanışılır. Sonra aday, gariban bir kaynakçı olduğumu öğrenir ve arkasını dönüp uzaklaşır. Her defasında aynı son ama annemin beni evlendirme konusunda gösterdiği azim ve kararlılık son bulmuyor...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
heraclia, Erkek , 37 , İstanbul
Hiçbir meziyeti olmayan yeğenini getirip şirketine müdür yaparsan, o da işle güçle değil, ofis personelinin günde kaç bardak çay içtiğiyle uğraşır elbet.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
dymyrm, Kadın , 37 , İstanbul
Minik oğlum çok sevdiği, kimseyle paylaşamadığı anneannesini onun doğumuyla tanıdığımı sanıyormuş. Anneannesinin beni doğurduğunu ve bana baktığını ve onu 37 yıldır tanıdığımı öğrenmesi hiç iyi olmadı. Küçük bir düşman yarattım ellerimle.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

94
şehrinhaylazı, Erkek , 32 , İzmir
Sabah iş yerinizin kapısının üzerinde unutulup gidilen anahtarı, akşam üstü geldiğinizde yerinde bulabiliyorsanız doğru yere dükkan açmışsınız demektir.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

36
emmistivite, Erkek , 35 , Yurtdışı
Çok fazla yemek yiyorum.Yemek yemeyi seviyorum. Yediğim yemek miktarından dolayı başıma bir iş gelir diye evden ayrılmaya korkan dostlarım var, o derece. Hesapladım günlük 5000 kalori garanti alıyorum. Zayıf, atletik arası bir yapım var. Normalde ayda 6-7 kilo almam lazım bu kalori hesabıyla. Valla sadece 1,5 kg falan aldım koca yıl ve muhtemelen geri veririm. Rahatsızlığım da yok. Su içsem yarıyor olayı var ya; bence efsane. Su değildir o...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

51
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
Birinci sınıfa giden oğlum erkek olan öğretmenine ödevini ne kadar hızlı yapmaya çalıştığını anlatıyor; "Öğretmenim ödevimi annem tuvaletten çıkana kadar bitirdim." Uzun zamandır bu kadar yaklaşmamıştım, meğer ne kadar da derin ne kadar da sıcakmış!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
sintotuafalta, Kadın , 27 , Yurtdışı
Sürekli bebeğinden bahseden o sıkıcı anne modeli olmayacaktım. Hamileliğin sonuna kadar işime aynı çalışma isteğiyle devam edecektim. Kocamla ilişkime çok dikkat edecek, ikinci plana atmayacaktım. Hamileliğin 35. haftasında kendimi bulduğum durum şu: Facebook profiline bakıyorum, sırf bebeğimden bahseder olmuşum. Doktordan rapor almışım, 8 gün işe gitmeyeceğim. Yerimden kalkamıyorum, ilgi odaklarıma yönelemiyorum. Doğum korkusu da sarmaya başladı. Kendimi hayal kırıklığına uğrattım resmen.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

66
profesör.lepistes, Erkek , 35 , Ankara
Monotonluktan bunaldığım şu günlerde bir iş için yarım gün erken çıkıp 200 km ötedeki Karabük'e gittim. Yapmam gereken şeyleri yetiştirdikten sonra yakınlardaki turistik bir mağaraya gittim, şehirle neredeyse bitişik olan Safranbolu'yu gezdim, fotoğraflar çektim, bir restoranda yemek yedim, yemekten sonra pazar yerini gezip bir dünya alışveriş yaptım ve saat 9'da Ankara'daki evime dönmüş oldum. Sabah işe geldiğimde evraklara kanalizasyona bakar gibi bakmıyordum ve ilk yaptığım şey 29 Ekim tatili için program yapmak oldu. Umarım itirafçıların daha güzel programlarını buradan okumak kısmet olur.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

64
yokobendeğilim, Kadın , 32 , Yurtdışı
Hayatımda hiçkimsenin beni anne babam kadar acıtıp yaralamamış olduğunu, psikoloğumla anne babam harici hiçbir şey konuşmadığımızı farkedince anladım!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi