01 Kasım 2014 Cumartesi
Rumuz
Parola

Hayat Okulu >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
50
blueyıldız, Kadın , 38 , İzmir
Arkadaşım televizyona esir olmadığından, hemen hemen hiç televizyon izlemediğinden övünerek bahsediyor. Tabi izlemezsin canım arkadaşım internette gezinmekten, akıllı telefonunla meşgul olmaktan vaktin kalmıyor ki.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

46
şimdihayatheppişmanlık, Kadın , 27 , Edirne
Yanlızlık iyidir dostlar. Kahveni tek başına yudumlarsın, kitabını okursun, müziğini açar istersen delicesine dans edersin. Hüzünlü bir şarkı çalar, onu hatırlar için çıkana kadar ağlarsın. Seni değiştirmek isteyen kimse yoktur hayatında. Kendime itiraf etmişken herkes bilsin istedim; ben asla evlenmemeliydim!
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

18
hisarbuselik, Kadın , 29 , İstanbul
Arkadaş ortamında tanıştıktan, sen beni bir saat süzdükten sonra sonra benden altı yaş küçük olduğunu öğrendiğimde hayal kırıklığıyla "Hadi yaa." demesem yanaklarım kızarmamış, kendimi rezil hissetmemiş, beğenilen erkek edası sana geçmemiş olacaktı. Belki o zaman iki masum abla- kardeş olarak ayrılabilirdik genç adam.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

29
KelebeklerYagmurdaUcamaz, Erkek , 33 , Ankara
Evli ve evine bağlı olmayan arkadaş evliliği övüyor. Biz de hatırı kırılmasın diye dinliyoruz.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

28
sanırım_deliyim, Erkek , 28 , İstanbul
Sert bir frenden sonra kırmızı ışıkta bekleyen bana çarpan ve "Biraz daha ileride durabilirdiniz beyefendi" savunmasını yapan kişinin sarışın ve kadın sürücü olma ihtimali sizce yüzde kaçtır? Başka sorum yok sayın yargıç...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

18
beter.böcek, Erkek , 30 , İstanbul
Bugün eski sevgililerimden birinin doğumgünü. Fakat hangisinin doğumgünü olduğunu 3 gündür düşünmeme rağmen bulamadım. Memleket meselesi oldu artık benim için.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

51
rujizi, Kadın , 34 , İzmir
Birkaç yıl önce hiç yoktan fazlasıyla kalbimi kırdı, haketmediğim bir davranış sergiledi ve aradan geçen zamanda benim bütün bunları unuttuğumu sandı. Unutmak şöyle dursun ben tam tersine ona karşı içimde sürekli büyüyen bir öfke ve kinle intikam alacağım uygun zamanı bekliyor, dünya tersine dönse onu affetmeyeceğimi düşünüyordum. Amansız bir hastalığa yakalandığını öğrenince bütün kırgınlığımı, kızgınlığımı, intikam planlarımı unuttum. Çiçeğimi alıp ziyaretine gittim. Yüzünde önemsenmenin mutluluğu vardı ve birkez daha anladım ki dünyada ölümden başkası yalan.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
womenoflove, Kadın , 27 , Ankara
Arkadaşlarıyla ilgili problemlerinden bahsediyor. "Kimse mükemmel değil oğlum, herkesin bir kusuru vardır" diyorum. "Ama sen mükemmelsin" diyor gözlerime bakıp. "Güzel yavrum öyle olsam baban..." diye başlamak istiyorum fakat toparlanıp; "Teşekkür ederim yavrum, sen öyle görüyorsun ama benim de kusurlarım var" diye geçiştiriyorum.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

110
scarydoc, Erkek , 35 , İstanbul
9 saat 27 dakika önce gönderdi.
"Şu an bir şeyiniz yok ama ileride sıkıntı yaşamamanız için yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz" diyorum; o da bana "Hocam ben zaten kansere karşıyım" diyor. Birimizin durumla ilgili ciddi bir kafa karışıklığı var sanki.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

54
aşktankorkanaşkhırsızı, Kadın , 37 , İstanbul
10 saat 52 dakika önce gönderdi.
Çocuk doğurdum. 50 kiloya düştüm. 30 yaşından sonra eski bir hayalim olan oyuncuğu yapmaya karar verdim. Ünlü bir sanat merkezinde eğitimi başarıyla tamamladım. Saçlarımı belime kadar uzattım. İyi bir ajansa yazıldım. Teklifleri değerlendirmeye çalıştım. İlk gittiğim akşam çekiminde uyku saatim gece yarısından önce olduğu için bol bol esnedim. Eve gitmek, uyumak istedim.Bu kadar zamanı şimdi ilk gece çekiminde istifa için mi harcamışım? Evet aynen öyle yapmışım.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi