23 Ekim 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
99
shoes, Kadın , 30 , İstanbul
Demek ki neymiş; makinelerin arasında yüksek sesle şarkı söylemeyecekmişsin. Sonra bir anda elektrikler gidermiş ve alkışlarla odana uğurlanırmışsın!
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

205
zotrix, Erkek , 34 , Ankara
Başınızı göğsüne koyup saçlarınızı şefkatle okşarken sizi dinleyen, akşam geç geldiğinizde uyumadan sizi bekleyen, karnın aç mı diye soran, dolabınızı her açtığınızda tertemiz düzenli eşyalarınız varken, sizden uzakta olsa bile kullanmakta zorlandığı cep telefonuyla sizi aramak, sesinizi duymak için çabalayan, sıkıntılı ruh halinizde en doğru olanı size anlatacak yoksa, uzun bir süre sonra girdiğiniz evde, o odanın kapısını açtığınızda yapayalnız kalmışsanız, anneniz gitmiş demektir.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

68
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
Hazır çalışmıyorum, evdeyim diye birkaç evrak işi için oğlumu okula bırakıp kaymakamlığın yolunu tutuyorum. Bir saati aşkın bekledikten sonra işlemlerim başlıyor. Evrak için evdeki herkesin imzası gerekliymiş ve bir de kimlik fotokopileri lazım diye ekleyip yolluyorlar. Ertesi gün imza ve fotokopileri halledip düşüyorum yollara ve müthiş tablo: "Sistem yok". Belki gelir umuduyla turluyorum çarşıda. Ara ara gidip bakıyorum ama malesef. Umudu kesip eve dönüyorum. Üçüncü gün saat 10.00 gibi gidiyorum ve iki günün birikmesiyle önümde bekleyen kalabalık atmış kişi. Öğleden sonra ancak sıra gelir diyorum eve geçiyorum. Oğlumu berbere götürüyorum saçlarını kestiriyorum, eve gelip banyosunu yaptırıyorum, çantasını beslenmesini hazırlayıp okula götürüyorum. Sevinç içinde kaymakamlığa gidiyorum ve sürpriz: "Sistem yok". Sonuç mu? E yarın bir daha deneyeceğim şansımı...
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

56
çokrumuzlugünahkarkadın, Kadın , 46 , Edirne
"Torunumdan utanmasam benden 10 yaş genç sevgilimle hemen evlenirim" diyorum can dostuma. Şaşkın gözlerle bakıp "Hangisiyle?" diye soruyor. Susuyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

57
kıskançdiilim, Kadın , 30 , İzmir
Yakın arkadaşlarımın yaş, meslek ve eğitim durumları o kadar farklı ki; ya ben çok renkli bir kişiliğim ya da nabza göre şerbetçi...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

95
idros, Erkek , 38 , İstanbul
Trabzon uçağındayım. Çinli yazar Mo Yan'ın "İri Memeler ve Geniş Kalçalar" kitabını okuyorum. Yanımda 60'lı yaşlarda, tipinden belli ki Trabzonlu bir amca oturuyor. Kafasını eğip birkaç defa kitaba baktı. Sonra bana arada laf atıp muhabbet kurdu. Beş dakika sonra nasıl olduysa laf Trabzon'un namusuna geldi ve amca bana, yazın Akçaabat Söğütlü Plajı'nda öpüşen çiftin esnaf tarafından nasıl dövüldüğünü anlattı. Çifti öpüşüyor diye dövmüşler ama çift şikayetçi olunca da karakolda "Biz onları PKK'lı zannettik de dövdük" diye ifade vermişler. Aldım ben mesajı, zaten bende de uçağı kaçıracak tip var, rahatlıkla dövebilirsin!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

39
benoldumartık, Erkek , 48 , Balıkesir
Sadece; "İzmir çok güzel, buraya tayin istesene." dedim. 15 dakika içinde, ev kiralama, eşyaların nakliyesi, her türlü ulaşım, şehri tanıtma, yemek yapma sorumlusu olarak beni ilan etti. Çalıştığı yerde onun işlerini kim yapıyor merak ediyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

28
sanırım_deliyim, Erkek , 28 , İstanbul
Yılın 365 günü bir arada olduğunuz insanın, 1 gün ayrı kaldığınızda bunu çok büyük bir sorun haline getiriyor olması iyi mi kötü mü şahsen tam çözebilmiş değilim.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

145
egekuzusu, Kadın , 31 , İstanbul
Babası seyehatte olduğu için büyük kızımı babannesine bırakıp küçük kızımı hastahaneye götürüyorum. Geldiğimde kızımın o boncuk gözleri yaşlı, nedenini soruyorum. ''Amcam bana tokat attı'' diyor. Amcasına dönüp soruyorum ''Neden böyle bir şey yaptın?'' diye. ''Haketti'' diyor. Bu cevapla gözüm nasıl dönmüşse, o iri cüssesine aldırış etmeden duvara ittirip tokatı yapıştırıyorum amcasına. Pişman mıyım?Evet, keşke bir tane daha patlatsaydım. Çocuklarımın canını yakanın canını yakarım.
9 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

38
nezorşeyrumuzseçmek, Kadın , 27 , İstanbul
Bence asıl pişmanlık tok olduğunuz halde oturduğunuz masadan "Bari salata ye " ısrarlarına dayanamayıp biraz yedikten sonra çatalınızın ucunda kıvranan tırtılı görmektir.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi