26 Ekim 2014 Pazar
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
101
SaraydakiKuş, Kadın , 33 , İstanbul
Daha önceki itiraflarımdan birinde gürültücü alt komşularımdan bahsetmiştim. İşte bu komşumun sürekli bağırıp tartakladığı 4 yaşındaki kızının henüz bir kelime dahi konuşamadığını öğrendim. Şimdi ufaklığı kaçırmayı planlıyorum. Çizgi film seyreder, resim yapıp kedilerle oynarız. En azından birkaç saat...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

69
zordeğil, Kadın , 30 , İstanbul
Hapşırdı, "Çok yaşa" dedim, "Olur" dedi. Tarzın batsın!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

38
jante, Erkek , 29 , İstanbul
Geçenlerde intihar eden ve yakinen tanıdığım Mehmet'i düşündüm bu akşam. Tükenmişlik sendromu ve depresyon çok ilginç şeyler. Bu çok şeye sahip insanlara özgü olmalı. Sahip olmak isteyeceğim her şeyin fazlasına sahipken 30 saat içinde kendime ait bir işyerimi, kavga ederek babamı, bankada biriktirdiğim paramı kaybettim ve annemin çok az zamanı kaldığını öğrendim. Şimdi, annem de gittikten sonra evde tek başıma boş duvara bakarken yeni işimi ve bundan sonra yapacaklarımı düşünüyorum. Tükenmişlik sendromunun kesin çözümü sahip olduğun her şeyi kaybetmek. Bu dertten muzdariplere duyurulur.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

87
sugibiakargiderim67, Kadın , 49 , Zonguldak
92 yaşındaki kayınvalidem komşularla altın gününe girmiş. Para biriktirmesi gerekiyormuş, önümüzdeki yaz koltuklarını, iki sene sonrada mutfak dolaplarını değiştirmeyi planlıyormuş. Bir de evleneyim demese bari.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

124
şanslıerkek, Erkek , 38 , Ankara
Ameliyat olan kanser hastası komşumuza üzülmesin, korkmasın diye gece lambasını hediye eden kızımı alkışlıyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
yazıile_bimilyon, Erkek , 40 , İstanbul
Altı haftalık bir seminer için gidilen 5 yıldızlı bir otel, sezon sonu olmasına rağmen havanın yine de güzel olmasını ummanız, fiyatların ucuz ve mevsimsel olarak havaların güzel olmasa da bunun onları etkilemeyeceğinden beklenen Rus veya İskandinav ülkelerinden turist sirkülasyonu, her şey dahil konseptte sınırsız alkol ve otele giriş yapmanın seminere katılıma yeteceğine olan inancınız, 650 katılımcının en az 250'sinin kadın olmasını beklediğiniz bir cemaat ve orada olan nisa taifesi ile kurulacak dostluklar... Hiçbiri olmazsa B planı olarak haftasonları yanınıza çağırdığınız 3-4 kız arkadaşınız ve C planı olarak eskort kız bulma ihtimaliniz varken bu itirafı yazmaktır asıl bedevilik.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

36
LoveVsInnocence, Erkek , 22 , Ankara
Bir saatlik ders arasında arabasıyla Starbucks'a gidip beyaz peynirli domatesli sandviç ve kahve alan ve bölümün kantininde yiyip içen sevgili arkadaşım; ne sen elitsin ne de biz fakiriz. Yalnız bu görgüsüzce gösteriş merakından daha çok acıdığım bir şey var ki o da seni eleştirmeme karşı çıkanların "Zenginin malı züğürdün çenesini yorar" cümlesinden başka bir şey söylemiyor olmaları.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

40
redimred, Kadın , 35 , Bursa
Kuzucuklarımla masada oturmuş ders çalışıyoruz, bir yandan da müzik dinliyoruz. Kızımın açtığı dj müziğinin üstüne yaptığımız toplama işlemleriyle ilgili söz yazıp başlıyorum söylemeye. Ufaklığımın yorumu aynen şöyle: "Öğretmen böyle anlatsaydı ben vallahi anlardım anne. Demek ki suç benim değilmiş."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
şehrinhaylazı, Erkek , 32 , İzmir
"şehrinhaylazı gelirken rakı getir" dediler. Bir şişeye 2 litre kadar boğma rakı koydum götürdüm. Ertesi gün anneleri aradı Allah razı olsun diye, bir daha içmemeye yemin etmişler.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
van_cat9, Kadın , 25 , Eskişehir
Olur da gençliğimle bir karşılaşırsam Allah yarattı demeden tekme tokat girişeceğim! Eşek gibi çalışmadı, çalıştığında da aldığı puanlarla adam gibi tercih yapmadı, aklı beş karış havada gezindi, çocuk çocuk gezdi dolaştı sevgili yaptı diye. Ulan bir aklı beş karışlık insanın tüm çalışma hayatına mal olur mu? Dört senedir iş bulacağım diye iflahım kesildi yeminle...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi