20 Ağustos 2014 Çarşamba
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
100
neysesakinim, Kadın , 46 , İstanbul
Tuvalet kağıdına beş dilde seni seviyorum yazısını tasarlayan zihniyet acaba nasıl bir aşk acısı çekiyordu diye düşünüyorum malum mekanda elimdeki kağıda bakarken. Zira bunu üretmeyi kabul eden firmayı ve ürünü alan bizleri tartışmaya bile açmamak lazım.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

83
BetonHanım, Kadın , 26 , İstanbul
Uzun süredir telefonlarıma çıkmayan ve görüşmekten köşe bucak kaçan arkadaşım, üniversitedeyken bana ayarlamaya çalıştığı kuzeniyle evlenmiş. Kimse bana bedeviden bahsetmesin...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
marymargaret, Kadın , 28 , İstanbul
Rakı balık yapalım diyorum, evime davet ediyorum. Hem organizasyon öncesi, hem sonrası hizmet etmekten bir dakika oturamadığımı farkediyorum. Bir daha onlar beni davet etsin, helak odum ya.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

41
kizannesi, Kadın , 31 , İstanbul
Ayrılık konusunda tam kararımı vermişken ve kendimi karşıma çıkacaklara hazırlamaya çalışırken özel bir aile danışmanlık şirketinden iş görüşmesi için aramaları biraz manidar oldu sanki...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

85
yokmuşgibi, Kadın , 43 , Antalya
Kardeşim kendisini sinirlendiren diğer kardeşimiz hakkında dedikodu yapıyor. "Hicbir şeyi söylemeden yapmıyor, hiçbir işe yardım etmiyor, hiçbir laf söylenmiyor, çok huysuz ve geçimsiz. Düşün; senden bile daha geçimsiz!"
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

89
kekliknursi, Kadın , 28 , İstanbul
"Boşanalım artık, yıllardır bu umursamaz tavırlarına tahammül edemiyorum." diyorum. "Kedilerin hangisi, hangimizde kalacak?" diyor ve kedilerin bile ağzı açık kalıyor.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

46
İkinciyarım, Kadın , 36 , İstanbul
Kocam küskünlüğümüzün sona erebilmesi için kırdığı cevizlerden vazgeçmişti. Bugün heyecanla geldi ve; "Hayatım, yatırım maksatlı ceviz işine girdim, çok kazançlıymış " dedi. La havle...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
siteninkaprislisi, Erkek , 31 , Adana
Bir kaza neticesinde kız arkadaşımın gözüne sperm kaçtı. 1. Uslu uslu duruyor gözüken spermler gözde müthiş alerji ve tahribat yapabiliyormuş. 2. Kıpkırmızı olan gözüne ne olduğunu açıklamak hiç de kolay olmadı. Soranlara ne uyduracağını bilemedi. 3. Kız arkadaşımın gözüne vurup da bu duruma soktuğumu düşünenler bile oldu! 4. "Ya tahlil ettirip spermleri görürse" diye utancından doktora gidemedi. 5. "Bir dahaki sefere gözlük takacağım" esprileri başladı.
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

160
içlikedi, Kadın , 32 , İstanbul
200 TL ve civarı harcanan her market çıkışı bunalıma giren kocam eve gelince "İstediğin her şeyi aldık; mutlu oldun mu?" diyor. Tabii canım; makina detarjanları ile kolye yapar renk renk takarım artık. Neyin kafası bu bir anlayabilsem. Adam eve lazım olan her malzemeyi mutluluk sebebim sanıyor!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

125
Efndi, Erkek , 35 , İstanbul
Yeni oynadığın reklam filminde "Kusursuz görünmek için süper bir arabaya, pahalı bir saate, özel bir takıma ihtiyacım yok" diyorsun ya Burak Özçivit; aynen. Benim de öyle bir arabaya, pahalı saate, özel bir takıma hatta reklamında oynadığın şampuana da ihtiyacım yok. Alabiliyorsak, seninki gibi bir tip kafi.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi