23 Temmuz 2014 Çarşamba
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
29
italyan_tip, Erkek , 29 , Ankara
Üniversite yıllarında tanıştığım ve kısa bir süre beraber olduğum kız arkadaşın yıllarca takıntı haline getirip olmayacağını söylediğim halde peşimi bırakmamasının sebebini sonunda öğrendim. Yakın zamanda izlediğim "Büyü Tarihi" adlı programda yapılan tılsımlara örnekler verdiler. Üniversiteden beridir bazen kaybolup bazen ortaya çıkan itirafı yazmadan önce yatağımın altında bulduğum kız arkadaşın hediye ettiği oyuncak arabanın üstünde ikimizinde baş harfleri olan "A.Ç" yazıyor. Ben de gerçekten seviyor sanıyordum bilmeden büyü yapmış. Ateşe atmayla da bozulmuyormuş tersten silme tekniğini uygulamayı düşünüyorum. Elveda güzel kız!
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
kekliknursi, Kadın , 28 , İstanbul
Erkek arkadaşlarım tarafımdan hep odunlukla suçlanmışımdır. En son romantik olma denememde; sabah erkek arkadaşım uyurken sessizce kalkıp kahvaltı hazırlamaya karar vermiştim, yalnız odadan çıkarken kapının koluna öyle bir abanmıştım ki, metal kol kopup parkenin üstüne bam diye düşünce çocuğu yerinden zıplatmıştım. Kahvaltı filan yalan oldu tabi.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

85
misafirterliği, Erkek , 35 , Ankara
Telefonda oynadığım oyunlarda can bitince, yeni can gelmesi için telefonun tarihini ileri alan da benim, evraklara ve raporlara telefonun tarihine bakıp yazan da benim. Tamam tamam biliyorum ben yolu.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
flysrm, Kadın , 29 , İzmir
Uzanmışım şezlonga hayaller kuruyorum. Evlenmiş çoluk çocuğa karışmışım, tatile gittiğimiz otelde akşam yemeği tercihimizi açık büfeden yana mı kullanırız yoksa a la carte restaurantı mı tercih ederiz diye ciddi ciddi düşünürken yakalıyorum kendimi. Hayallerimde bile kararsızım, hayallerimde bile mantıksız.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

69
burcu78, Kadın , 35 , İstanbul
Beraber haftasonu geçirmek için ilk defa otele gideceğimiz sevgilime "Pahalı bir yer olmasına gerek yok, maksat beraber olmak" derken niyetimi çok mu belli ettim acaba?
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

113
güneşbulut, Kadın , 32 , Yurtdışı
İyi bir eş olamadığımı söylerdi kocam. Sevdiği yemekleri yapardım, evimiz her zaman temiz olurdu, ütüsü kusursuz, ilgi alakam neredeyse sınırsız olurdu. Ama gitti benden. Sonra bir sevgilim oldu, dışarıdan yemek siparişi vererek beslendik, birlikte ya da gündelikçi ile temizlik sorununu çözdük ve bol bol kısa süreli kaçamak tatiller yaparak 1 yıl geçirdik. Bana aşık oldu ve evlenmek istedi. Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmiyor artık çok eminim.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
elmaarmutnar, Kadın , 35 , Bursa
Kuzenim 300 binTL'lik bir jip aldı. Tepkisini ölçmek için, ''Artık bize de anahtarı verirsin bir turlarız.'' dedim. Sonradan görmeliğini konuşturdu o an, ''Benzinini doldurursan tabi ki gezersin kuzen.''
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

27
ja_wohl, Erkek , 33 , Antalya
Yüzüne bakmağa kıyamayacağım, zürafa boylu, ceylan bakışlı, bülbül gibi şakıyan, muhabbet kuşu gibi hoş sohbeti olan, otelde tanıştığım ve yaz aşkım diyebileceğim,Slovak güzelinin adının türkçe karşılığı "Dana"dır. Sevgili Dana'm da bunun bilincindedir. Benim tatlı Dana'm diye iltifatlar ettiğim zaman da kahkahalar eşliğinde gülmektedir...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
tombul-ama-seksi, Kadın , 46 , Edirne
İzlediği belgeseldeki çatal kuyruk Hint kertenkelelerinin çiftleşmesinden etkilenip de, sahur vakti sevgilisini çağıran varsa magmaya beraber gidelim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

38
yagmurrr3, Kadın , 40 , İstanbul
Canlıcanlı 'nın itirafına atfen. Güneyde denizi olan küçük bir kasabada yaşamak hayalimi kalabalık aile ve akrabalarımın her yaz tatile bana gelecekleri ve bütün yazı onlara hizmet etmek zorunda kalacağım düşüncesiyle gerçekleştirmeye korkuyorum. Zira İstanbul'da bile öyleyse Gümüşlük'te yaşadığımı düşünemiyorum.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi