22 Ekim 2014 Çarşamba
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
97
fakirmatrix, Kadın , 46 , İzmir
İki bira içip özgürleştiğini sanan salaklardanım...
9 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

95
kıskançdiilim, Kadın , 30 , İzmir
Babam izlediğim televizyon programını değiştirip başka kanal açtı diye trip atıp akşamın erken saatinde odama çekildim. Yokluğumu derinden hissedip uykuları kaçmış olacak ki karı koca yanyana uzanıp rahat rahat dizi seyrettiler saatlerce...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
Bana göre; uzun zamandır diyet yapıp canı çekmesine rağmen herşeyden uzak duran kadının karşısına oturup koca bir gün tabağını afiyetle mideye indirmektir.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
Yaklaşık iki yıl sonra tesadüfen karşılaştık. İkinci sorusu "Hala birlikte misiniz?" oldu. Sonraki cümleleri; "Ben seni o zamanlar da istiyordum, her zaman aklımın bir köşesinde sen vardın, hep onun yüzünden bana şans vermedin, halbuki ben seni çok mutlu ederim. Ciddi ciddi düşün karar vermek için acele etme, istersen hemen evleniriz" şeklindeydi. Tamam açık sözlü olması iyi hoş da en azından biraz da düşünceli olsa. Yol üstünde hayatımızın akışını değiştirecek cümleler kurmasak. Bu nasıl bir romantizm anlayışıdır?
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

102
gulfem76, Kadın , 38 , İstanbul
Ölürsem mezar taşıma "Yorgun gitti" diye yazsınlar.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

153
privateJD, Erkek , 41 , İstanbul
Bundan 2 ay kadar önce Zürih havaalanında uçağımı bekliyordum. Telefonum çaldı, kardeşimle konuşmaya başladım. Konuşmam bitince yanımda oturan otuzlu yaşlardaki kadın İngilizce olarak; "Hangi dilde konuşuyordunuz" diye sordu. Ben de; "Türkçe" dedim. "Vurguları çok hoşuma gitti, zor bir dil midir, öğrenebilir miyim?" diye ekledi. "Zor bir dildir, dil kursuyla öğrenemezsiniz ama yine de deneyin" dedim. Tanıştık, kartvizitlerimizi aldık. Geçen hafta, bu kadın sırf vurgusu hoşuna gittiği için dilimizi öğrenmek için bir süreliğine ülkemize yerleşti. Bir telefon konuşmasına kulak misafiri olup dil öğrenmek için bir ülkeye yerleşmek... Biz de burada birbirimizle tartışmaya, kavga etmeye devam edelim. Çok yolumuz var çoook.
12 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

67
siyah/beyaz, Kadın , 35 , İzmir
Kardeş gibi büyüdüğümüz 2 kuzenimin de ilk çocukları erkek ve ikisini de çok seviyorum. Buna, annemin beni erkek olarak doğurma hevesini bilmem de eklenince sandım ki ben de erkek çocuk istiyorum. Ama böyle olmadığını kuzen ikinciyi kız doğurunca anladım. Kötü geçen günün sonunda onlarda alıyorum soluğu. Mis gibi kokusunu duyunca, tüm gerginliğim, üzüntüm geçiyor. Mesele öpünce mutluluktan gözlerini kırpıştıran bir çocuğa sahip olabilmekmiş sadece. Kız olsun erkek olsun umrumda değilmiş, anladım...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

81
siteninprensesi, Kadın , 41 , İstanbul
Ünlü diyet doktoru tereyağ yiyebilirsiniz ama ekmek yemeyin diyor. Yağı nasıl ekmeksiz yerim diye düşünürken Türk olduğum aklıma geldi. Ben de tereyağını makarnaya döküp yedim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

41
neysesakinim, Kadın , 46 , İstanbul
Oğlan eve kız atmış diye kıkırdayıp odanın kapısını kapatıyorsanız geniş falan değilsinizdir. Sadece oğlunuz kedidir ve işe giderken balkon kapısını bir dahaki sefere kapatmanız gerekmektedir.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

47
neysesakinim, Kadın , 46 , İstanbul
Müşteri memnuniyeti esastır ilkesinden yola çıkan bir firma olarak konunun zıvanadan çıktığını gecenin bir vakti "neysesakinim Hanım aklıma filanca konu takıldı" telefonları gelmeye başladığında fark ettim. Ve dolayısıyla gece belli bir vakitten sonra iş telefonlarını açmamaya karar verdim. Ev ahalisinin yatmaya hazırlandığı bir saatte gelen telefon hepimizi ziyadesiyle huzursuz etti. Yattım ama sinirden uyuyamadım açıkçası. Baktım ben yatakta dönüp dururken saat iki olmuş. Kalktım, geri aradım. Sanırım karısıydı telefonu açan. "Hanımefendi X Bey'e sorar mısınız beni neden aramış. Medeni saatler dışında olduğuna göre epey önemli bir konu olmalı, ben şimdi gördüm kusura bakmayın" dedim. Eğer bu ona ders olmamışsa bir dahakine sabah ezanında aramazsam ne olayım.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi