31 Ekim 2014 Cuma
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
42
scarydoc, Erkek , 35 , İstanbul
"Şu an bir şeyiniz yok ama ileride sıkıntı yaşamamanız için yaşam tarzınızı değiştirmelisiniz" diyorum; o da bana "Hocam ben zaten kansere karşıyım" diyor. Birimizin durumla ilgili ciddi bir kafa karışıklığı var sanki.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

26
muratgilin_damı, Erkek , 37 , Ankara
Karşısındaki zenciyle sözel ebat rekabeti yapan yurdum erkeğinin göbeğini avuçlayarak "Büyük balık büyük kayanın altında olur" sözlerini sarf ederken bünyesinde patlama yapan özgüvenden istiyorum ben de.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
aşktankorkanaşkhırsızı, Kadın , 37 , İstanbul
Çocuk doğurdum. 50 kiloya düştüm. 30 yaşından sonra eski bir hayalim olan oyuncuğu yapmaya karar verdim. Ünlü bir sanat merkezinde eğitimi başarıyla tamamladım. Saçlarımı belime kadar uzattım. İyi bir ajansa yazıldım. Teklifleri değerlendirmeye çalıştım. İlk gittiğim akşam çekiminde uyku saatim gece yarısından önce olduğu için bol bol esnedim. Eve gitmek, uyumak istedim.Bu kadar zamanı şimdi ilk gece çekiminde istifa için mi harcamışım? Evet aynen öyle yapmışım.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

46
mavijiyan, Kadın , 29 , Adıyaman
Biri yıllarca hayır demenize rağmen pes etmesin, hasta olduğunuzu duyduğu an yüzlerce mesaj atsın, "Doktora git, yemek ye" diye yalvarsın. Diğerine "Canım çok kötüyüm, acile gidiyoruz" diye mesaj at, anında telefonunu kapatsın. Sevmeyi tercih ettiğim için daha çok ağlarım, ben akıllanmam.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
LoveVsInnocence, Erkek , 22 , Ankara
Eşcinselim. Vasat ile kötü arası bir tipim var. Cinsel çekiciliğim sıfır. Konuştuğum, sohbet ettiğim onlarca insana rağmen son derece kısıtlı bir sosyal çevrem var. İyi sayılabilecek bir okulda okuyorum. Bugüne kadar kiminle görüştüysem ya en çok ikinci buluşmada işi yatakta bitirmek istedi ya da benden hoşlanmadı. Birinden hoşlandığımda bunun saplantıya dönmesi kaçınılmaz. Onlarca kez sanal seks yaptım. Her seferinde pişman olup yine yaptım, sonra yine pişman oldum. Hayatımın her alanında bir kısır döngü içindeyim. Yine de günün birinde her şeyin güzel olacağına dair bir umudum var.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

10
deli_buadam, Erkek , 43 , İstanbul
Haftasonu İstanbul'da 3 film birden oynatan sinemalardan birine gittim. Yine tıklım tıklım, yine aynı koku, yine aynı koltuklar... İyi geldi.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
yazıile_bimilyon, Erkek , 40 , İstanbul
Boşanma kararımızı fiiliyete döküp duruşma tarihimizi aldıktan ve ayrı yaşamaya başladığımızdan beridir ne kadar içersem içeyim sarhoş olmuyorum.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
mercimekçorbası, Kadın , 32 , İstanbul
Toplu taşımadan öğrendiklerim; 1-Tüm üniversite öğrencileri yurtdışına dil öğrenmeye gidiyor. Özellikle kız öğrencilerin babaları çok zengin ve aylık 5.000 Lira gönderecekler. 2-Sevgilisi olanlar yolculuk boyunca ya kavga ediyorlar ya da eciş bücüş konuşuyorlar. 3-Kimileri çok yorgun, ayakta uyuyup horlayan var. 4-Muhtemel plaza insanları çok ciks, çakma çantaları, saatleri yetmiyormuş gibi telefonla sürekli iş konuşuyorlar. 5-Y kuşağından bahsetmek dahi istemiyorum. 6-Nerede olursa olsun kitap okuyanlar var. Onlara hayranım. 7-O kadar kalabalığa rağmen bir Musa çıkıp kalabalığı henüz ikiye yarmadı. 8-Ben hala ön sırada beklediğim ve kapı önümde açıldığı halde ayakta yolculuk ediyorum.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
sanırım_deliyim, Erkek , 28 , İstanbul
Çalıştığım yer ve ortamdan memnun olmama rağmen kendi ortamlarını görmeden karar vermememi rica eden iş teklifi sahibi hanımefendinin bunaltıcı ısrarlarına dayanamayıp ofislerine gittim. Sanırım hanımefendi genç yaşımdan ötürü başka hiçbir erkeğin olmadığı, tüm çalışanlarının kadın ve güzel olduğu ofisi görünce teklifi kabul edeceğimi sandı. Oysa bilmiyor ki, evvelce bir buçuk yıldır çalıştığım, kendim haricinde tüm çalışanları kadın olan işyerini içeride dönen adını bile koyamadığım entrikalar, garip kavgalar ve kuaför muhabbetleri nedeniyle terk ettim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

17
LA FRUTA, Kadın , 33 , İstanbul
Herkes bilir, doğum kontrol yöntemlerinin hiçbiri, gebeliğe karşı %100 garanti vermez. Ama ben sonunda sıfır riskli doğum kontrol yöntemini keşfettim. Sağlık sigortasından doğum teminatını çıkartmakla, istenmeyen gebeliğe karşı kendinizi %100 güvenceye alabilirsiniz.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi