05 Mart 2015 Perşembe
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
31
cookyesilcok, Kadın , 32 , İstanbul
Saçımı yeşile boyasam anlayamacak olan kocam yeni bir kıyafet aldığımı 1000 metreden fark ediyor.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

59
benetmedim, Kadın , 30 , Erzurum
Bundan birkaç yıl önceydi. Akşam işten çıkmış eve gitmek için minibüse binmiştim. Durağa gittiğimde orada bekleyen, önünde boş bekleyen minibüse binmeyen adam, ben bindikten sonra minibüse bindi. Toplu taşıma araçlarında yanıma erkek oturmasın diye cazgırlık yapan biri değilim. Toplu taşıma araçlarında kadınların oturmaya ne kadar hakkı varsa erkeklerinde o kadar hakkı var diyorum. Ama bomboş araçta gelip yanıma oturmaya çalışan adama haliyle izin vermek istemedim. Adam buna rağmen ısrarcı olunca azarladım. O da gidip tam arkamdaki koltuğa oturdu. Yol boyunca verdiği huzursuzluk bir tarafa, bir de benim indiğimi görünce ardımdan minibüsten indi. Her gün geçtiğim karanlık yoldan, peşimde bir adamla geçmeye cesaret edemeyince büyük bir markete girdim. Annemi, babamı, kardeşimi, aklıma gelen herkesi aradım ama kimseye ulaşamadım. Sonunda yakınlarda olabilecek bir aile dostumuzu aradım, koşarak geldi. Markette reyonların arasında bile peşimde dolaşan adamı, market çalışanları ile beraber bir güzel dövüp dışarı attılar. "İyi misin, sana bir şey yaptı mı?" soruları çabuk geçti, azarlama faslı başladı. Efendim bu saatte niye yalnız geliyormuşum, neden mini etek giyinmişim, adam elbette bakarmış, ya bana bir şey yapsaymış… Korkudan titrerken gördüm ki zihniyet aynı. Mini etek giydim diye bana kızan yakınım belki yabancı olsaydı o da bakacaktı. Ya da mini etek giydim diye şehrin bir ucuna peşimden gelen adam, belki yakını olsaydım beni korumak için bana kızacaktı.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

21
tamambenyaptim, Erkek , 40 , Kayseri
Kavga ettiklerinde kendisi yerine karımdan yana tavır aldığım için bana darılan kızkardeşim, kavga ettiklerinde kızkardeşiyle görüşmeye devam eden kocasıyla boşanma kararı almış. Buyurun dünyanın düzenine.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

27
grunewald, Erkek , 45 , İzmir
Yaşadığım yerdeki marketlerden birinde Türk marka gofret ve bisküviler satılmaya başlandı. Her ne kadar sevmesem de bolca alıyorum ki, bunlara talep var deyip diğer Türk ürünleri de getirsinler.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

18
1ileri2geri, Kadın , 30 , Muğla
İş yerinde kilo aldığı için istifa edip ev hanımlığına terfi eden bir arkadaşım var.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

54
rujizi, Kadın , 35 , İzmir
İki ay önce bahçemde takılmaya başladı. Aç olduğu belliydi ama evcil olmadığı için yaklaşmıyordu. Ona Reis dedim. Her gün sevgi ve şevkatle seslendim, yumuşak bir ses tonuyla konuştum, karnını doyurdum. Artık yolumu gözlemeye başlamıştı. Verdiğim yemekleri yiyen fakat fiziksel temastan korkan o kedi bu gün ona dokunmama ve sevmeme izin verdi. Her canlı gibi onun da sevgiye nasıl da ihtiyacı varmış. Sevgi bir kere daha zincirleri kırmış oldu.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

24
müendiz, Erkek , 33 , İstanbul
Yanımda gördüğü kadının, yıllardır bize ağlayarak anlattığı ilk aşkı olduğunu söyledi önce. Sonra bana sarılıp ağladı. Hayat bazen çok garip!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
sirop, Kadın , 58 , İstanbul
Şık, bakımlı, standartın çok üstünde sosyoekonomik gücü olan, sosyal, sevilen fizksel ve düşünsel anlamda tertemiz olduğunu sandığım birinin, tanımlamasından anladığım kadarı ile 3 senedir tenya düşürdüğünü, ilaç almadığını ve buna alıştığını dinlemek, bunu yaparken de iğrenme duygumu ve tüm vücuduma yayılan kaşıntıyı bastırmaya çalışmak korkunç zor geldi. Hala aklıma geldikçe kaşınıyorum. Alışmak ne demek adam? Evcil hayvan mı besliyorsun? Ayhhh! Kaşıntı tuttu gene.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi