24 Nisan 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
51
hoşgeldin-hüzün, Kadın , 46 , Edirne
Oturduğunuz site Roman vatandaşların yoğun olarak yaşadığı bir mahallenin ortasında kalmışsa: 1- Eğlenmeleri için ekstra sebebe ihtiyaçları yoktur, sürekli düğün-dernek ederler, cümbüş hiç eksik olmaz. Her biri müzisyen ve dansçı yetenekleriyle dünyaya gelmiştir, kıskanırsınız. 2- Evlerinin içini ve dışını bas bas bağıran fosforlu renklere boyarlar, sokaklarından geçerken bir renk deryasında yüzdüğünüz hissine kapılırsınız. 3- Evleri çok alçak duvarlı ve perde çekme alışkanlıkları olmadığından acı-tatlı tüm yaşanmışlıklarına şahit olur, bazen istemeden kendinizi olayların içinde bulursunuz. 4- Her köşe başında ayakta hacet gideren bir yetişkinle karşılaşma ihtimaliniz yüksektir, siz bozulsanız da onlar aldırış etmez, bir süre sonra size de normal gelmeye başlar. 5- Hayvanlarla içiçe yaşamaya alışkın olduklarından bilfiil yaşadıkları odaların içinde tavuk- horozların yatak yorgan ve yastıkların üstünde gezindiklerini görür, tam "Haklılar tabi, herkes en kıymetlisini evinde saklar, yadırgamamak lazım" derken odanın penceresinden meraklı gözlerle sokağı süzen bir eşekle gözgöze gelir "Ohaa çüşş artık" demekten kendinizi alamazsınız.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
MerdezimE, Erkek , 32 , Ankara
Youtube üzerinden "Kına gecesi, gelin ağlatma" diye aratarak birkaç videoyu izleyeyim dedim, sadece bir tanesini izleyebildim. Ne biçim ağladım öyle arkadaş!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

19
ıskalananmucize, Kadın , 23 , Gaziantep
Yaz kış topuklu ile gezen bendenize, daima düz taban ayakkabı giyen coğrafyacı arkadaşın yorumudur: "Yükselen hava soğur ya, sendeki yükseklikte de soğuk mu hava?"
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

22
sevimli_sey, Kadın , 34 , Ankara
Oysaki ben kendimi inandırmıştım fedakar, cefakar annelerin hep film öğesi olduğuna. Ne kadar kocaman anneleri varmış bazılarının. Ben ise bu yaşımda hala emin olamıyorum aynı kadın komşu teyze olsaydı mesela; sever miydim ben onu?
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

17
serçekitapkurdu, Kadın , 28 , İstanbul
Hadi saçları dağıtıp, fuları çözüp 23 Nisan provalarına eşlik ettin; peki ne diye eline aşiret boy enerji içeceğini alıp halaya katılıyorsun? Sonra elbette öğrencilerin eline "serçe hoca sarhoş oldu" dedikodusunu böylece verirsin.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
epicenter, Erkek , 36 , Ankara
Cumhurbaşkanı adayı Khaleesi olsun, oyumu verir, kapısında asker olur, nöbet beklerim ya.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

44
badboy4141, Erkek , 30 , Kocaeli
Hastanede MR makinesine giren aşırı kilolu yengemin oradaki görevliye "Cihazı küçük yapmışsınız oğlum" demesine görevlinin "Teyzecim hemen müdürlerime ileteceğim" demesindeki umudu verin bana.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

56
heraclia, Erkek , 37 , İstanbul
Evdeki tavlanın kayıp pulunun yerine kullandığın 1 TL ile ekmek almaktır parasızlık.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

26
hayatıöğreniyorum, Kadın , 27 , İstanbul
Kendimi; annesi tarafından pijaması giydirilirken, pijamayla beraber havaya kaldırılıp silkelenen çocuk gibi hissediyorum. Öyle boş vermiş, öyle umursamaz.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

105
hawkci, Erkek , 28 , İstanbul
Muayene sırası kendisine gelmişken hemşirenin "Gebelerin önceliği var, onu bekletmeyelim sizi ondan sonra alalım." lafına sinirlenip saygısızca bağırarak "Ne yani, biz de mi hamile kalalım!" diye atarlanan kadına; karnı burnundaki gebe sakince "Öyle bir enayi bulursan hemen yap, aklı olan seninle evlenmez." dedi ya; magma denilen şeyi işte orada o kadının yüzünde gördüm.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi