21 Aralık 2014 Pazar
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
19
düşsokağısakini, Kadın , 31 , İstanbul
"Senden boşandığım gün parti vereceğim" demiştim üç ay önce. Unutmamış. Şimdi boşanma aşamasında "O partiyi veremeyeceksin" dedi. Hay dilimi...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
sabahlık, Kadın , 37 , İzmir
Kardeşim tüp mide ameliyatı olacak. Hepimiz çok heyecanlıyız. "Yıllardır tombik olan kardeşim artık incecik olacak" diye kızıma heyecanımı aktarıyorum. Kızımdan gelen cevap beni benden alıyor. "Anne dayım olduktan sonra sen de ameliyat ol, ben de yıllardır seni tombik görüyorum."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

23
theacemi, Kadın , 36 , Ankara
Çevremdeki erkek-bayan tüm yöneticileri iyice gözlemledim. Hepsinin ortak noktalarını buldum. Müdür olmamın önündeki engelleri belirledim. Yapılacaklar listesi hazırladım: 1. Kısa paçalı, büyük beden, sakil pantolonlar edinilecek 2. İnce soket çorap alınacak 3. Birinci maddeyle ikinci maddedekiler birlikte giyildiğinde aradaki boşluktan kıl görünecek 4. Bıyık bırakılacak.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

19
fındıkburunlu35, Kadın , 26 , İstanbul
Sabahın saat sekizinde diş sorunlarından konuşan ve birbirine ağızlarını açıp sorunlu dişlerini teker teker gösteren iki kadın neyseki bizim işyeri servisinde. Sizin servisinizde olsa dayanamazdınız.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

50
scarlettoharra, Kadın , 38 , İstanbul
Benden 20 yaş büyük arkadaşını koca adayı olarak getirmeseydin ben de ''Hoşgeldin amca'' deyip elini öpmezdim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

17
contrario, Erkek , 32 , İzmir
Bu kadar karamsar olmasını, çocukluğunda VHS videyoda ilk izlediği filmin; esir olup sevdiğine kavuşmak için kolunu kestiren Ferdi Tayfur'un oynadığı Hasret Sancısı filmine bağlayan bir arkadaşım var.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

28
van_cat9, Kadın , 25 , Eskişehir
Üç yaşında koyun sürüsünün arasına karışıp özgürleşmek suretiyle herkesi korkutan, saldırgan kocabaşıyla da serbestçe dolaşarak bütün köyü ayağa kaldıran bana, dört yaşında horozun yanağımdan bir parça koparması ve altı yaşında kaz sürüsü tarafından kovalanmak suretiyle özgürlüğün bedeli olduğu daha çok küçük yaşımda öğretilmiştir. Arz ederim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

51
CAVALRYMAN, Erkek , 38 , Kırklareli
Ne yapacağımı bilmiyorum. Her şey 6 ay önce başladı. İşler sanal sohbette kaldığı için ve yalvararak ayaklarıma kapanıp af dilediğinden affetmiştim ama bir daha olursa kesin boşanacağımıza yemin ettim. Ama bu seferki çok farklı. İnternetten yazılan bir mesaja kayıtsız kalamamış ve tanıştıktan sonra 1 hafta içinde olanlar olmuş. Bilmediği adamın evine gitmiş. Her pisliği yaşamışlar. Sonrasında adamdan ve ortağından gelen tehdit, şantaj ve dolandırma mesajları ile olayı duyan ben... Üstelik aldattığında ben oğlumla 15 kadının içinde neredeyse tek erkek doğum günü partisindeydim ve o geç gelmişti. Eevet, ortada bir oğlumuz var. Yüreğim kanıyor, yemek yiyemiyor ve nefes alamıyorum. Söyleyin şimdi dostlar, ne yapayım ben?
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi