İtiraf.com’da bazı yenilikler yapmak üzere kolları sıvadık. Bu süreçte site üzerindeki itiraf yorumlarını yayından kaldırdık. Sürpriz gelişmeler yakında!


06 Temmuz 2015 Pazartesi
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
1
hayatmavibende, Kadın , 50 , İstanbul
Meydandaki Madımak anmasını; oradan geçen açık kamyonun içinde bangır bangır bir müzikle danseden bir diskonun dansçı kızlarına bakarak yapmakmış Bodrum'da olmak... Sivas'ta yanmakla Bodrum'da yanmak arasındaki uçurumu tüm açıklığıyla görmekmiş...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
vehimi, Erkek , 38 , Kocaeli
Evliliğime dair özlediğim tek şey, bulaşık yıkamadığım günlerdir.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
benbirzamankaybiyim, Erkek , 32 , İstanbul
Eğer hala şarkı sözleriyle, şarkı ithaf etmek suretiyle ayrılık yaşıyorsanız, büyümeyi reddeden bir kalbiniz, lise yıllarında kalan bir aklınız var demektir.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

2
denedim_olmadi, Erkek , 33 , İstanbul
Bu ramazan, şirketin oruçlu sekreterinin dekoltesinden daha büyük bir sınavla karşılaşmadık.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

1
Codezone, Erkek , 32 , Adana
Saçlar fönlenmiş, full makyaj, yüksek platform topuklu ayakkabı, yeşil mini etek üstüne de omuzlar açıkta feveran bir tişört süzülerek gelip arabaya biniyor hatun-u devran. Nutkum tutulmuş halde giderken" Evde yapmışlardı çok güzel koktu dayanamadım çıkarken aldım bir tane" deyip çantasından peçeteye sarılmış lahmacunu çıkartıp hatır hutur yemeye başlıyor. Tamam büyü, ambiyans,gizem vs. yalan oluyor ama olsun yerim lan ben senin doğallığını Adana kızı.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

1
korkusuzan, Kadın , 35 , Antalya
Evlenmeye karar verdiğimizde televizyonsuz bir hayat için anlaştık. Kocam da seve seve kabul etti. Ancak bu durum o kadar büyük bir polemik haline geldi ki az kalsın kavga çıkıyordu. Gerek benim gerek kocamın ailesinin ilk tepkisi televizyonsuz ev olmayacağı ile ilgiliydi. Küçüğünden büyüğüne herkes bu kararımızla resmen dalga geçti. Kimse kararımıza saygı göstermediği gibi zorla televizyon almak isteyenler oldu. Sonrasında evlendik. Televizyon olmadan kitaplarla, birbirimizle vakit geçirebildiğimiz çok da güzel bir evliliğimiz oldu. Fakat annem dizilerini izleyemeyeceği için haftanın üç günü özellikle gelmiyor. Kayınvalidem de aynı düşünce ile akşam oturmasına pek gelmez. Babam ve kayınpederim haber izleyemedikleri için, kardeşim ve kayınbiraderlerim maç izleyemedikleri için, yaşça küçük olanlar çizgi film izleyemedikleri için pek bize gelme taraftarı değiller. Hepsi ama hepsi akşam sohbetlerinde bir gözlerinin televizyonda olmasına o kadar alışmış, aslında muhabbet etme olayını bitirdiklerini o kadar kanıksamışlar ki biri de durup: "Yahu bize ne olmuş, biz ne hale gelmişiz meğer!" demiyor, diyemiyor.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

1
Mary_mary30, Kadın , 32 , İstanbul
Sezon boyu kıyafet fiyatlarının indirime girmesini beklediğim tüm markaların indirim dönemleri sırasında fiyatları gibi ürünlerinin de gözümden düşmesi kesinlik kazanmış durumdadır.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

1
5dk, Kadın , 32 , Konya
Saç rengimi değiştirmem için ısrar eden arkadaşım beni ikna edemeyince kendi de aynı renge boyatmış. Fesat düşünmek istemiyorum. Onunki çirkin, öyleyse benimki de çirkin olsun diye düşünmüştür öyle değil mi? Tabi canım, başka ne olacak?
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi