30 Ekim 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

Tüm itiraflar >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
32
mürettebat, Erkek , 39 , İstanbul
Erkeğin birden fazla evlenmesinin kanunileşmesini istiyorum. Zaten bütün evli erkeklerin birkaç tane daha görüştükleri kadın var. Ben kendi adıma masrafına razıyım, yanyana iki evde otururlar. Evde sürekli başı ağrıyan kadın, "Seks seks" diye peşinde dolaşan adamdan kurtulur. Çocuklar dağılmamış olur. Adama sürekli "Benimle evlen" diyen kadın da açıkta kalmamış olur. Kimse kimsenin işine karışmaz, adam aldattı diye feryat figan olmaz, patırtı çıkmaz.
22 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
heygiditipitip, Erkek , 31 , İstanbul
Bir etkinlik grubumuz var. Çeşitli aktiviteler yapıp eğleniyoruz, geziyoruz vs. Grupta ben dahil herkes birbiriyle yattı. Ormanda, çadırda, arkadaşının evinde, otelde, arabada... Herkes sırrını en yakın gördüğü bir kişiye anlattığı için aslında herkes herkesin sırrını biliyor. Herkes herkesin sırrını bildiği için kimse bir şeyi ifşa edemiyor. Yıllardır böyle sürüp gidiyor "arkadaşlığımız".
11 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

37
heygiditipitip, Erkek , 31 , İstanbul
Kahvaltıdayız. Ailecek Fenerbahçeli olmamız sebebiyle, "Galatasaray yine 4 yemiş" dedim. Karım "Yenildi mi yani?" dedi. "Başakşehir 4 tane atmış, evet yenilmiş" dedim. "Dünya kupası maçı değil mi?"dedi. Tebessüm ettim ve kaşara bir çatal daha batırdım. Hayır Galatasarayı ülke mi zannediyor; Başakşehir'i özerkliğini yeni ilan etmiş bir ülke mi, anlamadım.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

25
sirop, Kadın , 57 , İstanbul
Meditasyon grubunda, benim kurtulmak istediğim duygular müşterilerin saçma sorularına tahamülsüzlük, işyeri çalışanlarımın hatalarına sinirlenmek, yakınlarımın bazı davranışlarından dolayı değersiz hissetmek, toplumsal olaylardan endişe duymak gibi. Diğer grup üyelerinin kurtulmak istediği duygular, başkaları mutsuz iken çok mutlu oldukları için suçluluk duymak, sokakta yaşayanlara daha fazla yardım edemedikleri için derin üzüntü içinde olmak. Bu ikisi dışında kimsenin olumsuz duygusu yok. Hep ben medite edildim. Hiçbirinin ihtiyacı yokmuş meditasyona; neden geliyorlar ki?
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

87
cipura, Erkek , 34 , İstanbul
18 ay uzayda kalsa bu kadar anlatmaz. 5 ay askerlik yapmış 4 senedir anlatmalara doyamıyor. Sanırsın cephede çarpışmış, kantinci yaa!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

70
cipura, Erkek , 34 , İstanbul
Gayet nezih insanlardan oluşmuş bir apartman toplantısında apartman görevlisi abimizin söze "Asansöre işeyen piçler" diye girişi hiç hoş olmadı. Kendisini kınıyorum. Anamız babamız var bizim, biz de işiyorduk küçükken.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
nevrotikkaplumba, Kadın , 25 , Ankara
Sırtım sınıfa dönük tahtaya bir şeyler yazarken, çıt sesi bile çıkmayan sınıf karşısında gelen ufak gazı tutamayıp, tahtayla sıralar arasında mesafa var nasıl olsa hem kokusu hem de sesi gitmemiştir, diye kendime saniyeler içerisinde telkinler verirken, öğrencimin tekiyle göz göze gelmek ve "aramızda" bakışını yürekten hissetmek onlara öğrettiğim hiçbir bilginin daha ötesine geçemez.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi