İtiraf.com’da bazı yenilikler yapmak üzere kolları sıvadık. Bu süreçte site üzerindeki itiraf yorumlarını yayından kaldırdık. Sürpriz gelişmeler yakında!


06 Temmuz 2015 Pazartesi
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
114
regenmeister, Erkek , 29 , İstanbul
1 gün 17 saat önce gönderdi.
Bir tarafta bulduğu her fırsatta takım elbiseyi çıkarıp anında şort-tişört-terlik moduna giren ben; diğer tarafta akşam yürüyüşüne bile full makyaj artı topuklu ayakkabıyla gelen sevgili adayım. Ondan sonra regenmeister kimseyi beğenmiyor...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

49
pikalo, Erkek , 43 , Bursa
2 gün 2 saat önce gönderdi.
Karısını aldatan arkadaşıma "İlgilendiğin şey tepeler ve oyuklar. Yahu onda da 2 tepe 1 oyuk var, diğerinde de" dedim. "Doğayı keşfetmek güzeldir" diye cevap verdi. Az daha konuşsam o beni ikna edecekti, konuyu kapattım. Bana ne ya, karısı düşünsün.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

68
fosforlufener, Kadın , 42 , Bolu
2 gün 11 saat önce gönderdi.
Kocacım; "Hanım şu yemekten (sarımsakli olan) sen de ye" diyerek sahura kadarki niyetini yalnız bana değil, iftardaki misafirlerimize de açık ettin ya, oruç hakikaten senin başına vuruyor.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
efe4509, Erkek , 41 , Aydın
2 gün 16 saat önce gönderdi.
"İnsan tatilde ne yapar, yer içer, yatar, gezer tozar, dinlenir. Ya sen ne yapıyosun, günün 2 saatini otelin fitnes salonunda geçiriyorsun" diyen karımı "Hayatım bu güzel yemekleri yersem kilo alırım, ben istediğim kadar yemek yiyebilmek için spor yapıyorum" diye geçiştiriyorum. Allah'a şükür 4 gündür fitness salonunun yakınına dahi gelmedi kendisi. İyi ki de gelmiyor, yoksa oradaki hatunları görüp bırakın havuzu denizi, otelin odasına kilitler valla beni.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

61
danger_gril, Kadın , 27 , İstanbul
2 gün 20 saat önce gönderdi.
Toplantıya giderken en az birinin geleceğini biliyordum. Ama ikisi de gelmişti işte. Yapabilecek pek bir şey yoktu, mümkün olduğunca ikisiyle de bir araya gelmemek tek çözümdü. Başlama evresindeyken devam etmeyen ilişki saçmalığıydı ikisi de... Nihayet toplantı bitti kaçayım derken bahçede biri beni yakaladı, "Bir türlü denk gelemedik gün boyu" dedi ve tokalaşırken diğeri de geldi ve "Selam" dedi. Sıcaktı. "Hava çok sıcak yaa" dedim. Isı gittikçe artıyordu. Dediklerini de pek anlamıyordum. "Onu bunu boşverin de üff ne biçim hava yaa" dedim. Onlar anlamadı ama o an o kadar sıcaktı ki... İkisiyle de gönül maceram vardı ve ikisinin birbirinden haberi yoktu.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

116
Dianearbus, Kadın , 24 , İstanbul
4 gün 20 saat önce gönderdi.
Beyler, tanıştığınız kızla geçirdiğiniz ilk gecede performansınız başarısız ise mutlaka dönün, ve kendinizi ispat edin. Aksi halde kötü namınız kadınlar arasında ışık hızından hızlı yayılıyor bilesiniz.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

41
fakirmatrix, Kadın , 47 , İzmir
5 gün 15 saat önce gönderdi.
Ne kadar kötü olduğumu gönderdiğim armağanla daha da tescilledim. Evet tüm prezervatifleri iğneyle deldikten sonra hediye paketi yaptım. Hayırlısı ile 9 ay 10 günü bekliyorum...
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

145
zeze, Kadın , 34 , İstanbul
6 gün 1 saat önce gönderdi.
Baktım, baktım, baktım... Allah sahibine bağışlasın dedim ve eve döndüm. Unutmuşum ben bu işleri yahu.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
pegasus20, Kadın , 30 , İstanbul
6 gün 9 saat önce gönderdi.
Türkiye'de yetişen bir kadın olarak daha oyun çağından beri izlediğim filmden, mahalle dedikodularına, gazete haberlerine kadar her yerde özellikle de evlilik öncesi erkeklerin kadınları sadece kullanmak için cinsellik yaşadığı, bir erkeğin gözünde cinsellik yasadığı kadının değerinin düşeceği, bekaretini 'kaybeden' kızın namusunun kirleneceği gibi düşünceler ister istemez beynime kazındı. Dolayısıyla bu konuya hep mesafeli yaklaştım ve karşımdakini tarttım. Ne zaman birine cinsel anlamda yaklaşmak için beklemek istediğimi söylediysem karşımdaki kişi hep bunun da diğer ihtiyaçlar gibi olduğunu, çiftlerin anlaşması için gerekli olduğunu, onun gözünde değerimin değişmeyeceğini söyleyerek beni ikna etmeye çalıştı. Her ne kadar dediklerine katılmak, bu konuda ben de bir adım atmak istesem de sonuç değişmedi çünkü 20 yılda şekillenen algılar 20 dakikada değişmiyor.
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

106
sahteaşık1, Kadın , 39 , Yurtdışı
6 gün 23 saat önce gönderdi.
Yıllarca Dubai çöllerinde öksüz kızıyla ilgilendim, ona arkadaşlık ettim, iyi gününde kötü gününde yanında oldum. Nasıl aşık olduğumun farkına bile varmadı. Sonra Türkiye'ye döner dönmez birini bulmuş. Kızı da "Sahteaşık1 olmazsa evlenemezsin!" diye ayak diriyormuş. Oh olsun....
kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi