26 Ekim 2014 Pazar
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
17
amanhocam, Erkek , 40 , İstanbul
Aynı semtte, aynı mahallede hem de birkaç sokak ötede ikinci evini açıp yıllardır günün yarısını orada geçiren arkadaşıma sorarsanız, evliliği bu sayede ayakta duruyor. Evliliğini bilmem de, ben bu adamdaki gözükara cesarete ve talihe hayranım.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

26
şahsenbenbizzatkendim, Erkek , 33 , Yalova
Bayram tatili için köye annesinin evine giden karımı almaya gidiyorum, kulağıma fısıldadığı tek bir kelime ile bir hafta daha kalmasına ikna oluyorum: "Reglim."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
amanhocam, Erkek , 40 , İstanbul
16 saat 30 dakika önce gönderdi.
Birisi İngilizce'de "Hello" dışında tek kelime bilmeyen ama bıçkın mı bıçkın bir adam. Diğeri İngilizce'yi yemiş yutmuş ama acemi bir tip. İkisi de malum sosyalleşme sitesinde çapkınlık yapıyor. Bıçkın arkadaş Google çevirisinin baş-göz yaran yardımıyla dört bir kıtada, bilmem kaç dilde çapkınlık turları atarken diğeri meselenin dil olmadığını çoktan anlamış ve bıçkın arkadaşından işin sırrını öğrenmeye çalışıyor. Ben mi? Onları keyifle izliyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
denedim_olmadi, Erkek , 32 , İstanbul
1 gün 16 saat önce gönderdi.
10 kişilik kalabalık grup ile bowling oynuyoruz. Karşımızdaki afet-i devranın gözü üzerimizde. Biz de koro halinde hatunu kesiyoruz. Elemelerin sonucunda ben finale kadar çıkıyorum. Ardından hanım karşıdan bebek arabasıyla geliyor. Durumu anlayan hatunun gözler bu sefer benimle birlikte oynayan yeğenime doğru kayıyor. Ben finalde elenirken yeğenim 10 dakika sonra kızın telefonunu almış, ağzı kulaklarında yanımıza geliyor. Yaşlı gözlerle salondan ayrılıyorum...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

34
sanırım_deliyim, Erkek , 28 , İstanbul
2 gün 6 saat önce gönderdi.
Yılın 365 günü bir arada olduğunuz insanın, 1 gün ayrı kaldığınızda bunu çok büyük bir sorun haline getiriyor olması iyi mi kötü mü şahsen tam çözebilmiş değilim.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

61
smilel, Kadın , 29 , İstanbul
3 gün 1 saat önce gönderdi.
Seni yurtdışından Türkiye'ye geri getiren uçağın pilotunu, itiraf yazmana neden olan metrobüsün şoförünü, itirafını yayınlayıp tanışmamızı sağlayan editörü... Bir şekilde hayatıma girip aklımı başımdan alıp gitmeni sağlayan herkesi öpeyim! Bundan sonra ben eski ben değilim. Hiç bu kadar yorgun, bitkin, umutsuz, hayata küsmüş hissetmemiştim...
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

63
hayatsavaş, Kadın , 27 , İstanbul
3 gün 3 saat önce gönderdi.
Yaklaşık iki yıl sonra tesadüfen karşılaştık. İkinci sorusu "Hala birlikte misiniz?" oldu. Sonraki cümleleri; "Ben seni o zamanlar da istiyordum, her zaman aklımın bir köşesinde sen vardın, hep onun yüzünden bana şans vermedin, halbuki ben seni çok mutlu ederim. Ciddi ciddi düşün karar vermek için acele etme, istersen hemen evleniriz" şeklindeydi. Tamam açık sözlü olması iyi hoş da en azından biraz da düşünceli olsa. Yol üstünde hayatımızın akışını değiştirecek cümleler kurmasak. Bu nasıl bir romantizm anlayışıdır?
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

57
Deha16, Erkek , 28 , Bursa
4 gün 5 saat önce gönderdi.
Sevgilim ile tanışmasaydım, karımdan boşanırdım.
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

108
infinityand, Kadın , 35 , Bursa
4 gün 11 saat önce gönderdi.
Boy 1.90 civari ve kilo ideal. Harika bir vücut. Spor salonunda kapıdan içeri girdiğimde gözlerim onu arıyor. Spinning, pilates gibi salon derslerinden sonra üst katta yürüme bandında sırf onunla yanyana olmak namına ne kadar yorgun olsam da yarım saat yürüyorum. O kadar uzun süre koşuyor ki başka konulardaki performansını düşünüyorum ister istemez. Ya bu adam beni fark edecek ya da ben sayesinde daha çabuk inceleceğim.
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

84
nezorşeyrumuzseçmek, Kadın , 27 , İstanbul
4 gün 14 saat önce gönderdi.
Karısıyla konuşurken prenses gibi hissettiren, telefonu kapattıktan sonra da "Gerizekalı karı saatlerce telefonda lak lak yapsa bıkmıyor, çalışıyoruz herhalde" diye konuşan bir patronum var.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi