01 Şubat 2015 Pazar
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
49
kulaktankulağa, Erkek , 32 , Şanlıurfa
Ödeştik. Kanına girip aklını çeldiklerim, gönlüne girip fikrini çeldiklerim, koynuna girip sıcağını çaldıklarım... Bekarlar, evliler, dullar ve dahi nişan atmalarına sebep olduklarım, boşananlar, boşanıp tekrar evlenenler... Sarışınlar, kızıllar ve en çok da esmerler... Umut verdiklerim, umut verdiğimi düşünenler, "Sadece sevişiyoruz" dediklerim... Tek gecelikler, haftalıklar, daha uzun soluklular ve on yıldan fazladır hayatımda olup da lüzumu halinde ortaya çıkanlar... Velhasıl öyle ya da böyle tüm kadınlarım; bilmenizi isterim ki hepinizin hesabını bir tek kişi gördü. Dedim ya ödeştik. Aşk, güven ve en önemlisi "inanmak" duygularım katledilmiştir; bilgilerinize arz ederim.
11 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

38
kafadan_kırık, Kadın , 31 , İstanbul
Sevgilimle aramız limoniyken dayanamayıp eski sevgilime mesaj attım. Ben cevap bile vermez derken deli gibi aramaya, konuşmaya, evlilik hayalleri kurmaya başladı. Tam ona kapılmaya başlamışken başka bir erkek arkadaşım ilgisini belli etmeye başladı. Ne oluyor derken, asıl sevgilim düzelip ilgisini artırdı. Şimdi ortada kalmış ve ne yapacağını bilemeyen bir ben var.
8 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

20
cengelliigne, Kadın , 28 , İstanbul
Bana yaptığı tüm haksızlıkları, duyarsızlıkları ve vicdansız tavırlarına rağmen hayatında hiçbir şey yolunda gitmediği için ayrılmadığım yıllanmış sevgilim; annen sana yaptığım bu kadar özveriyi görse benimle gurur duyardı.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

31
redimred, Kadın , 36 , Bursa
Nasıl bu kadar aptal olabildiğine şaşırdığım yetişkin öğrencimin bile erkek arkadaşı varmış. Hangi uçurumdan aşağı atsam kendimi bilemiyorum.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

106
elmaarmutnar, Kadın , 36 , Bursa
1 gün 10 saat önce gönderdi.
Banyodan çıktım, tam kapıda yakaladı beni. Sarılıp öperken kulağıma fısıldadı en romantik haliyle, ''Aşkım yarın perdeleri yıkatmaya gönder, çok kirlenmiş.'' Titizdir, pirü paktır, hijyeniktir benim kocacım!
10 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
fakirmatrix, Kadın , 47 , İzmir
1 gün 18 saat önce gönderdi.
"Burada seni düşündüm" notu yazmış gönderdiği fotoğrafın yanına. Fotoğrafa bakıyorum bakıyorum beni anımsatan ne olmuştur diye, yıkılmış bir tarihi eser ve seyrek küçük ağaçların olduğu bir dağdan başka hiçbir şey göremiyorum. Tarih oldun demek istemiş olabilir mi acaba ya da benim için bu yıkıntıdan farksızsın? Ben de "Seni burada bekliyorum" notu ile, cehennem çukurunun başında, elimde tırpanlı fotoğrafımı göndermeye karar verdim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
yurdumbabası, Erkek , 33 , İzmir
3 gün önce gönderdi.
Sen şimdi ben her "Param yok" dediğimde, "O firmayı kapat"tan başlayıp, "ben babamın evindeyken" diye devam eden ama hiç bitmeyen söylenmelere girip, bana evde geçirdiğim süreyi zindan ediyorsun ya hatun, kadının huyu para yokken, erkeğin huyu para çokken belli olurmuş. Onu bil de, sonra dumura uğrama...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

77
hastayımsanaitirafcom, Erkek , 32 , Mersin
3 gün 8 saat önce gönderdi.
Yarı açık cezaevinde geçirdiğim 375 gün boyunca tuttuğum notlar ve gardiyanla yaptığım görüşmeleri kaydettiğim dosyayı açıp okuyabilecek kadar özgür, kahkahalar eşliğinde yorum yapıp karşılıklı kahve içip birbirimize sımsıkı sarılacak kadar huzurlu, gece uyurken herhangi birimiz uyandığı anda diğerimizde uyanacak kadar sadakatle bağlı olduğum bir karım, gönül bahçemde bir çiçeğim, zor günler geçirip zamana küfredenlere de diyecek bir sözüm var! İradeni kullanamayacak kadar cesaretsiz isen karanlıkta kalmaya mahkumsun!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

131
mürettebat, Erkek , 40 , İstanbul
3 gün 9 saat önce gönderdi.
Beğendiği iki pahalı ayakkabıyı aldığınızda size "Bunların kahverengi olanlarını da alsaydın" diye laf edene "eş" denir. Sokakta tezgahta görüp 20 liraya aldığınız ponponlu bere için sarılıp öperek teşekkür edene ise "sevgili" denir.
13 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

64
tfuupfuu, Kadın , 21 , Trabzon
3 gün 11 saat önce gönderdi.
Yaşımın küçük olmasına rağmen büyük sevdim ben. Yıllarca elimden geleni yaptım. Tartıştığımızda, kavga ettiğimizde bir kere bile gurur yapmadım. O gitti, ben peşinden koştum. Ne yakışıklı, ne zengin ne de başka bir şeydi. Sadece iyi biriydi. En azından ben öyle sanıyorum. Defalarca bozuşup ayrılmamızın üstüne mesaj atmıştı. Yine, yeniden başlamıştık. Her şeye tahammül edebileceğimi, her şeyden fedakarlık yapabileceğimi düşünürdüm. Ta ki bana "Kıramıyorum hiç kimseyi, herkes mutlu olsun istiyorum. Sırf bu yüzden yanındayım." diyene kadar. Benden hoşlanıyormuş ama aşık değilmiş. Yıllarıma acıdım, en çok da kendime. Çünkü buna rağmen hala bırakıp gidemiyorum. Bana müstahak değil de ne?
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi