23 Ekim 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
96
elifMakamı, Erkek , 44 , İstanbul
3 gün 12 saat önce gönderdi.
Pazarın başından alınan armutlardan birini şöyle silip ısırıyorum. Karım ters ters bakıp "Kadın olsan her gün birinin altından alırdık bu boğazla seni" diyor. İçimden "Kadın olsam para vermez bedava yerdim" derken yakalıyorum kendimi. Karım iyi tanıyor vesselam beni.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

49
İkinciyarım, Kadın , 36 , İstanbul
3 gün 14 saat önce gönderdi.
Tüm kartlarımı açtım önüne, beni terk etsin diye bekliyor(d)um. Ya çok seviyor ya da sinsi planlar peşinde. Daha basit bir hayatım olmasını dilerdim, bunlar hep fazla adrenalinden.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

151
gülfena, Kadın , 27 , Ankara
3 gün 14 saat önce gönderdi.
Belli bir yaşa gelmiş iki insanız. İlişkimiz o kadar sakin, o kadar dingin, o kadar heyecandan uzak ki... Tam olarak on yıllık evli çiftler gibiyiz. Aylarca ayrı kalmanın ardından buluştuğumuz gece bile sarılıp masumca uyuyabiliyoruz. O benim gülüşümü, ben onun saçlarının dalgasını özlüyorum en çok. İşin garibi bütün bunlardan ikimiz de şikayetçi değiliz. O kadar yorulmuş, o kadar yıpranmışız ki başka yüreklerde, başka hayatlarda... İkimiz de birbirimizin dinlenme merkezi gibiyiz adeta. İhtiyacımız olan şey buymuş sanki.
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
sexonthebeach71, Erkek , 43 , Muğla
3 gün 22 saat önce gönderdi.
18 yıl öncesine göre dünya görüşlerimiz birbirinden o kadar uzaklaştı ki artık ne ciddi ne de şaka yollu konuşamıyoruz. Suratım asık olduğunda trip attığımı, neşeli olduğumdaysa yeni bir sevgili bulduğumu düşünen bir kadınla nereye kadar gidebilirim diye kara kara düşünüyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

128
kayıpprenses, Kadın , 29 , Ankara
4 gün önce gönderdi.
Geri çıkarken arabana dokundurmuş olabilirim, sabah sabah gergin de olabilirim! Ama kimseye "Siz kadınlar hep böylesiniz" genellemesini yaptırmam güzel kardeşim. Sen öyle dersen, sokağın ortasında hiç utanmaz "Sizin yüzünüzden ev, çocuk, koca, iş bütün sorumluluk bizde, siz erkeklerin rahatlığı yüzünden biz kadınlar rahat değiliz" diye bas bas bağırır, olayı toplum sorununa bağlarım! Arkana bakmadan kaçarsın öyle. Kafalar pırıl pırıl...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

121
redimred, Kadın , 35 , Bursa
4 gün 13 saat önce gönderdi.
Eski sevgilim "Beni takıntı haline getirme" dedi. Benim sözlüğümde aşk onun sözlüğünde takıntı olarak karşılık buldu. Bu da bana kapak oldu.
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
mavigiller, Kadın , 25 , Eskişehir
5 gün 2 saat önce gönderdi.
İnternet paketi biten kocamın, bu sabah tuvalete girdiği sırada telefonunu komidinin üzerinde görüp mutlu olmakmış evlilik.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

73
na_nickli, Kadın , 23 , Mersin
5 gün 15 saat önce gönderdi.
Bekar olsam bile eşler arasındaki cinsel uyumun, evliliğin devamı açısından ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Bir süredir görüştüğüm kişiyle de niyetim evlilik olduğundan soruyorum soruşturuyorum laf çalıyorum ağzından... Bir kez daha anlıyorum ki erkeklerin ön sevişmeye bakışları hep aynı. Şöyle özetliyor kendisi ön sevişmeyi ''Siz kadınlar iğneyi ipliğe geçirmeden önce bile yalıyorsunuz, bu sizin göreviniz gibi bir şey...''
4 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

93
sabahgüseli, Kadın , 38 , İstanbul
5 gün 16 saat önce gönderdi.
Kocamın banyoyu yaptırması için yaptığım baskılar aylarca sonuç vermeyince, kendisine banyoda jakuzi olmasının güzelliklerinden bahsetmemle birlikte banyoyu yaptırmamız arasında geçen süre 2 haftaydı. Ben ne salakmışım, konuya nerden girmem gerektiğini anlayamamışım. Eskiler haklı, bu adamlara sanattan ve estetikten bahsedeceğine Adem ile Havva hikayesi anlat, istediğini yaparlar.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

94
infinityand, Kadın , 35 , Bursa
5 gün 17 saat önce gönderdi.
İşini ayarliyor, karısına yalan söylüyor, yüzlerce kilometre yol geliyor, beni ikna etmek ve güven vermek için dil döküyor. Anladım ki erkeklerin cinsellik için yapmayacağı şey yok.
7 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi