25 Nisan 2014 Cuma
Rumuz
Parola

İlişkiler >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
37
hemdelihemakıllı, Kadın , 33 , İstanbul
4 gün 15 saat önce gönderdi.
"Evlendiğimizden beri çok güzel geçiniyormuş gibi yapıyoruz. Her şey yolunda gibi yapmaktan içimiz daraldı. Dayanamıyorum artık senin hallerine, gel bu işkenceyi bırakalım boşanalım" dedim. "Çocuğu alırım" dedi. "Küçücük çocuk üzerinden intikam alma, istersen gelir her gün görürsün, sıkıntı çıkartmam" dedim, anlamadı. "Sıkıysa al bakalım o zaman görebilecek misin" dedim. Şimdi süt dökmüş kedi gibi oldu. Bana yaranabilmek için her şeyi yapıyor. E ama olmadı ki böyle. Elimden boşanmak için gerekçelerimi bir bir aldı. Kendi başımı kendim yaktım gene.
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

42
hoşgeldin-hüzün, Kadın , 46 , Edirne
5 gün 2 saat önce gönderdi.
Her yıl diyet ve sporla ciddi kilo verir form tutarım, ancak verdiğim kilolar önce yüzümden gider. Her görenin "Hasta mısın, ameliyat mı oldun, suratın kaşık kadar kalmış" gibi yorumlarda bulunmasına alıştım da, bu yıl sevdiğim yemekleri yiyememekle alakalı ekstra asabileşmemi kardeşim iki kelimeyle özetledi: "Huysuz kepçe."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

84
dhl, Erkek , 39 , İstanbul
5 gün 8 saat önce gönderdi.
Ne zaman kavga edip küssek barışmalarımızda hep bir özlem ve şefkat olur. Birkaç gün beni özlediğini ve bana olan ilgisini dibine kadar gösterir. Sonra rutinden midir nedir, bunlar kademeli olarak azalır. Dün çok sevdiği balık krakerleri yerken onları önce öpüp, konuşup sonra yediğini farkettim. Şimdi balık krakeri kıskandığım için ben mi daha manyağım, krakere gösterdiği şefkatle o mu daha manyak bunu düşünüyorum. O değil belki de balık için kıskançlık kavgası çıkartırsam ilgisi geri bana döner.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

33
insecticide, Kadın , 26 , ABD
5 gün 10 saat önce gönderdi.
Birbirimizi özlediğimizden bahsederken sürekli onunla geçireceğimiz zamanı düşündüğümü söylüyorum. O ise işleri düşündüğünü söylüyor. Tamam, ben huysuzum ama sen de kozalaksın!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

77
mazikalbimde, Kadın , 44 , İzmir
5 gün 11 saat önce gönderdi.
Sabah işe gitmek için yatak odasında hazırlanıyoruz. Ben her zamanki gibi telaş içinde koştururken o sakince bir şeyler arıyor çekmecelerde. Gözüm ona takılınca ne aradığını soruyorum, söylemiyor. Yanına gidiyorum aradığına bakmak için. Beni tuttuğu gibi yatağa atıyor. Beraberce aradığını buluyoruz.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

40
evyokarabayokparayok, Erkek , 33 , Antalya
6 gün 8 saat önce gönderdi.
Sorunlu ve zor olan hatunları telefon rehberime "Berlin Duvarı, Berlin Duvarı 1-2" diye kaydediyorum...
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

140
amanhocam, Erkek , 40 , İstanbul
6 gün 14 saat önce gönderdi.
Karısını tatile Endonezya'ya gönderen profesör arkadaşımla yarı şaka yarı ciddi dertleşiyoruz: "Dün döndü hanım. Son umudum köpek balıklarıydı, ama onlar da işe yaramadı."
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

98
kapıkulpu, Erkek , 26 , İstanbul
7 gün 1 saat önce gönderdi.
Hakkında itiraf yazarken telefonu elimden çekip "Kiminle konuşuyorsun böyle pür dikkat?" dedi. O an ölüm-kalım arasındaki ince çizgiyi belirgin bir şekilde gördüm.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
gammzee, Kadın , 20 , İstanbul
7 gün 2 saat önce gönderdi.
Hiç görmediğim, benden 9 yaş büyük, sessiz ve ısrarla çirkin olduğunu söyleyen bir adamdan fazlasıyla etkilendim. Ama o beni gördü. Çevremde benimle ilgilenen o kadar yakışıklı ve girişken kişi arasında, 7 ay boyunca gece gündüz onunla konuştum. Kimseye feda etmediğim şeyleri ona feda ettim. Galiba ruhuna kendimi adadım. Dört dörtlüktü. Değdi mi? Sanmıyorum. Ama işin sırrı bu arkadaşlar. Görmeyince, duymayınca sadece hislerle her şey çok daha katlanılır. Çünkü karşımda gizliliğine güvenip tüm samimiyetiyle karşıma geçen bir adam vardı. Benimle ilgili en saf ve çocuksu düşlerini bana anlatan, yapmak istediklerini normalde yapamayacağı muhteşemlikte yazarak yaşatmaya çalışan. Sanallığımızda boğulmadan bitirdim. Ama farklı bir deneyimdi. Kendimizi kandırsak da. Ama "keşke aşk ruhlarla olsaydı" demeden edemedim.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

35
sofiningunlugu, Kadın , 25 , Sivas
7 gün 3 saat önce gönderdi.
İnsaniyet namına duygularımı aldırmak istiyorum. Nasıl bir insan evladı kendi öz kuzenine karşı özel bir duygu besleyebilir? İşte bu benim. Yeni tanıştığım, yıllar yılı görmediğim kuzenimle tanıştıktan sonra işler değişti. O benden de beter üstelik. Evlenmek falan istiyor. Babalarımız zaten birbirine düşman. Üçüncü dünya savaşı çıktı çıkar bu durumda. Hal böyle olunca ben de ona yalan söyleyerek bitirdim. Aklımda başkası var tarzında salak bir konuşma yaptım. Korkumdan öldüğüm için tabi ki. Fakat geçen gün yine gördüm, aklımdan çıkmıyor arkadaş. Gerçi insanın kendini bilmesi de bir erdem. Şimdi gidip o yıllardır sevdiğim çocuğu görsem, ertesi gün de onu düşünmeye başlarım bu sefer. Ne gerizekalıyım Allah'ım!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi