26 Ocak 2015 Pazartesi
Rumuz
Parola

Komik >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
44
van_cat9, Kadın , 26 , Eskişehir
Nişanlımla tanıştığımızda "Elektromanyetik çekim gücüme kapılırsın, dikkat et bebeğim" demişim. Hatırlamıyorum bile. Hayır bir kız tanışma anında nasıl böyle bir cümle kurar, bu cümleyi kurmama sebep olan uçarılık, cesaret nereden bulaşmış üzerime, hala onu düşünüyorum!
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

36
niyeyalnızım, Erkek , 41 , İzmir
Yaklaşık 10 yıl kadar önce lazım olur diye odama koyduğum kravatım bugün dikkatimi çekti. Kravatın modası geçmiş. Kendisi şu an Boğaz Köprüsü ebatlarında bir şey.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

68
limonlubuz, Kadın , 43 , İstanbul
Kalçama iğneyi saplayan hemşire "Ne kadar sert!" dedi. Ben spor mu yapıyorsunuz diye sormasını haklı bir gururla beklerken, devam etti: "Çok mu iğne yapıldı?"
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

82
luppita, Kadın , 42 , Ankara
Kapıyı açmamla içeri girip ayakkabılarını çıkarıp, bir hızla "Merhaba kızım Muharrem Abi hastaymış, onu ziyarete geldim. Camiden arkadaşıyım ben, sen büyük kızısın değil mi? Bir kere daha gelmiştim, sen yoktun" diyerek salona girdi, bir saniye dursaksayıp baktı, salonda Muharrem Abisi yok, hatta salon da Muharrem Abisi'nin salonuna benzemiyor; aynı hızla geri döndü, ayakkabısını giyip çıktı gitti. Ben mi? Girdiğinde nasıl ağzım açık bakakaldıysam giderken de aynı haldeydim, hatta kapıyı kapattıktan sonra da bir süre bakakaldım. O neydi, kimdi hala anlamış değilim.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

95
kıskançdiilim, Kadın , 31 , İzmir
Halam evlenirken teyzem, ben evlenirken iki halam boşandı. Kuzenim evlenirken de ben boşandım. Neticede iki hala, bir teyze, beş kuzen olmak üzere toplamda 8 kadınız ama ailedeki güncel(!) damat sayısı ikiyi geçemedi...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

32
rumuzsuz1984, Kadın , 28 , Ankara
Ağzını aça aça sakız çiğneyen erkekten daha itici olanı varsa o da akşamdan yediği sarımsağın kokusunu gidermek için rüzgara karşı ağzını açarak sakız çiğneyen işkembe kokulu erkekmiş.
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

72
b.ı.c.ı, Kadın , 35 , İstanbul
17 saat 6 dakika önce gönderdi.
Siteninprensesi 'nin itirafını okuyunca lise yıllarıma gittim. Liseye başlayacağım zaman lacivert pileli etek vardı okul forması olarak. Annem ''Büyüyeceksin, genç kız olacaksın, basenlerin genişleyecek, okul bitinceye kadar giyersin'' diyerek tam 42 beden etek almıştı. Ben o eteği 3 yıl giydim belini kıvırarak. Geçenlerde elime geçti. On altı yıl sonra tekrar denedim ve hala bol ve uzun. Ben o küçücük bedenimde o etekle nasıl gezdim üç yıl hala düşünüyorum.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

76
distimi, Kadın , 25 , İzmir
20 saat 26 dakika önce gönderdi.
Bir nöbette getirilen hasta çocuğun babasına, "Siz annesi misiniz?" demiştim. Adam spontane bir şekilde, "Hayır,babası." demişti. Adama daha önce de sorulduysa demek...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

58
SLK-GTR, Erkek , 31 , Ankara
21 saat 53 dakika önce gönderdi.
Tipi mankenlere taş çıkartır, arabası çoğu insanın hiç alamayacağı kadar güzel ve pahalı, bana kullanmam için anahtarı uzatması da büyük incelik. Fakat o vites topuzu üzerindeki çiğnenmiş sakızın izahatı yok, beynim yandı!
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

50
snow_water55, Kadın , 48 , Ankara
22 saat 58 dakika önce gönderdi.
"Göğüs iman tahtasıdır" diyerek yakamı paçamı kapatmaya çalışan bir kardeşe sahibim. Birimiz karışmışız. Muhtemelen beni evlatlık almışlardır diye düşünüyorum...
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi