24 Temmuz 2014 Perşembe
Rumuz
Parola

Komik >  Bugün |  7 Gün |  30 Gün |  365 Gün    rss atom Google a ekle
63
yelkovankuşu, Kadın , 33 , İstanbul
"Benimle sabah akşam tenis oynayacak bir kocam olsun istiyorum. " dedim. "Ben de, benimle birlikte yemek yapıp, çocuk bezi değiştirebilecek bir eş istiyorum." dedi. İsteklerime yeniden göz mü atmalıyım, bilemedim ki!
5 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

92
koturuhfm, Erkek , 42 , Ankara
Satın aldığı evini teslim ederken her türlü nazını çektiğim müşteri, gösterdiğimiz o kadar ihtimama rağmen hala "Ama koturuhfm, biz hiç mutlu değiliz." dediğinde "Valla hanımefendi, ben sizi mutlu edemem, mutluluğu başka yerde arayın..." dedim mi, dedim. Pişman değilim...
3 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

76
miyendız, Erkek , 41 , Çanakkale
Memleketimdeyim, deniz-güneş her şey güzel. Bir ara, hastalanan kayınvalideyi acile götürüyoruz; hemşireler son derece yavaşlar. Bari sohbeti koyup hızlandırayım derken hemşire "Siz İstanbullu musunuz?" dedi; "Yok, buralıyım" dedim. Neden sorduğunu sordum; cevabıyla kendime geldim: "Bu İstanbul insanı k.çına iğneyi bile hızlı yemek ister de ondan."
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

231
ee yuh artık, Erkek , 34 , İstanbul
Kaldırımdan yürüyorum. Buraları da daracık yapmışlar diye tam söylenirken, bir de kocaman direk diktiklerini farkediyorum o küçücük yere. Bu sırada karşıdan at gibi köpeğiyle gelen minyon bir kız yaklaşıyor. Aynı anda o aradan hep beraber geçmemiz mümkün değil. Adımlarımı sıklaştırıyorum, derdim köpekle çok muhatap olmadan geçip gitmek. Derken kız, köpeğin tasmasından çekip "Bekleee!" diye bir bağırıyor... Köpek duruyor. Ben duruyorum. Karşı kaldırımdaki amca duruyor. Bizi bırak dünya duruyor. Lan o ses, o kızdan nası çıktı ya diye düşünürken şükrediyorum; Allah'tan otur falan demedi...
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

53
buyumesek, Kadın , 18 , İstanbul
Tabii ki de narkoz etkisindeyken hoş bulduğum insanlardan, hayatımdaki önemli olaylardan, sınavlarımdan, beni üzen ve sevindiren, kendime itiraf edemediğim şeylerden bahsetmedim. Koridorda gördüğüm herkese "Kıyafetim yakışmış mı" diye sordum!
0 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

102
kekliknursi, Kadın , 28 , İstanbul
1 gün önce gönderdi.
Erkek arkadaşlarım tarafımdan hep odunlukla suçlanmışımdır. En son romantik olma denememde; sabah erkek arkadaşım uyurken sessizce kalkıp kahvaltı hazırlamaya karar vermiştim, yalnız odadan çıkarken kapının koluna öyle bir abanmıştım ki, metal kol kopup parkenin üstüne bam diye düşünce çocuğu yerinden zıplatmıştım. Kahvaltı filan yalan oldu tabi.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

119
misafirterliği, Erkek , 35 , Ankara
1 gün 1 saat önce gönderdi.
Telefonda oynadığım oyunlarda can bitince, yeni can gelmesi için telefonun tarihini ileri alan da benim, evraklara ve raporlara telefonun tarihine bakıp yazan da benim. Tamam tamam biliyorum ben yolu.
2 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

52
flysrm, Kadın , 29 , İzmir
1 gün 4 saat önce gönderdi.
Uzanmışım şezlonga hayaller kuruyorum. Evlenmiş çoluk çocuğa karışmışım, tatile gittiğimiz otelde akşam yemeği tercihimizi açık büfeden yana mı kullanırız yoksa a la carte restaurantı mı tercih ederiz diye ciddi ciddi düşünürken yakalıyorum kendimi. Hayallerimde bile kararsızım, hayallerimde bile mantıksız.
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

48
elmaarmutnar, Kadın , 35 , Bursa
1 gün 6 saat önce gönderdi.
Kuzenim 300 binTL'lik bir jip aldı. Tepkisini ölçmek için, ''Artık bize de anahtarı verirsin bir turlarız.'' dedim. Sonradan görmeliğini konuşturdu o an, ''Benzinini doldurursan tabi ki gezersin kuzen.''
6 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım

45
ja_wohl, Erkek , 33 , Antalya
1 gün 7 saat önce gönderdi.
Yüzüne bakmağa kıyamayacağım, zürafa boylu, ceylan bakışlı, bülbül gibi şakıyan, muhabbet kuşu gibi hoş sohbeti olan, otelde tanıştığım ve yaz aşkım diyebileceğim,Slovak güzelinin adının türkçe karşılığı "Dana"dır. Sevgili Dana'm da bunun bilincindedir. Benim tatlı Dana'm diye iltifatlar ettiğim zaman da kahkahalar eşliğinde gülmektedir...
1 yorum kimler alkışlamış? itirafçıya bakayım / mesaj atayım


anasayfa | itiraf edeyim | platoniKİM
detaylı arama | mobil
. . .itiraf.com Workbench’in tescilli markasıdır.

Sosyal Bilgi İletişim Teknolojileri A.Ş
Kılıç Ali Paşa Mahallesi, Meclis-i Mebusan Caddesi, Dursun Han. No:23 Kat:3
Salı Pazarı, Beyoğlu / İstanbul

© itiraf.com'da yer alan itiraflar izin alınmadan hiçbir mecrada yayınlanamaz.

Genel Kurallar    |   Bizimle çalışmak için: ik@workbenchteam.com

itiraf.com: Türkiye'nin en çok haber olan web sitesi