image description
Kahve_bahane
Kadın, 101, İstanbul

Sır

Dört yaşındaki oğluma kalsa anneannesinden de teyzelerinden de daha güzel, daha tatlıymışım. Beni çok ama çok seviyormuş. Ama bunu kimseye söylememeliymişim. Söylersem onlar çok üzülürlermiş. Aramızda sır olarak kalacakmış. Buraya kadar her şey normal de, bu sözleri ailedeki tüm kadınlara söylediğini tesadüfen öğrenmek kötü oldu be oğlum!

image description
kucucukminicik
Kadın, 30, Yurtdışı

Ailece alışverişteyiz

Mağaza kasasında ödeme yapmaya çalışan abim, onu beklerken kasanın hemen yanına konmuş kutudaki minik, rengarenk, sevimli paketleri inceleyen annem, annemi dirseğiyle devamlı dürten ben, bıyık altından gülen kasiyer hanım ve annemin kendine gelerek elindeki kondomu hemen yerine bırakmasını sağlayan sert öksürüğün sahibi, tabii ki, babamdır.

image description
beyazzeytin
Kadın, 44, Konya

Kıskançlık

Genç ve güzel olan ancak; 3 adamla evlenip şimdi dul yaşayan hızlı iş arkadaşıma kocalarından niye boşandığını soruyorum. Cevap olarak "Yatakta hangi hareketi yapsam kaçıncı kocandan öğrendin diyorlar, zevki kalmıyor. En iyisi ilk evliliği sürdürmekmiş." diyor.

image description
SmellsLikeTeen..
Erkek, 35, Ankara

Hocanın dediği

Banka sırasında iki yaşlı amca gündemi tartışıyorlar, konu Cübbeli Ahmet Hoca'nın içeri alınışı. Konu tam hararetlenmişken bir tanesi can alıcı vuruşu yapıyor: "Üstad durum gayet açık, hocanın dediğini yap, yaptığını yapma."

image description
_uselessly_
Kadın, 42, İstanbul

Ne iş olsa yaparım

Sanırım son bir saat içinde bir sanal cinnet geçirdim. İnsan kaynakları sitelerinde, aynı firmada bile olsa yapabileceğim tüm işlere başvuru yaptım. Pozisyon, mevki vs. hiçbir şeye bakmaksızın. Kendimi şu anda bir sürü işyeri dolaşmış ve hepsinin kapısında “Ne iş olursa olsun, yeter ki bir işim olsun!” diye haykırmış gibi yorgun hissediyorum.

image description
DeanWinchester
Erkek, 41, İstanbul

Sadece bir yıl

Kedi gibi sokuldum annemin yanına. Bir yandan yüzünü okşayıp bir yandan sesli bir şekilde sevmeye başladı beni. "Benim akıllı oğlum, güzel çocuğum, aslan evladım..." Ben iyice mayışmışken lafı patlatti. "Bu çocuk hayatı boyunca bir sene salak oldu, o sene de gitti evlendi." Anneler her şeyi bilir! Hak vermedim desem yalan olur.

image description
sinderellla
Kadın, 32, İstanbul

Nabza göre şerbet

En yakın kız arkadaşlarımdan biri, internette tanıştığı sevgili adayıyla buluşmaya giderken çok seksi, siyah mini bir elbise giymişti. Adam karşısına cübbeyle çıkınca da, arabaya bindiğinde boynundaki şalı çıkarıp, bir güzel kafasına örtmüş! Demokraside çare tükenir, kız milletinde tükenmez deyip konuyu kapattık biz.

image description
kumrumidye35
Erkek, 47, İzmir

Zenci

90 yaşına yaklaşan ve artık rüya ile gerçeği ayırt etmekte zorlanan teyzem, birlikte yaşadığı oğlunu şikayet ediyor bize. "Kapkara adamlar geldiler odama, Afrikalılar gibi, bana neler neler yaptılar, bir kere gelip de beni onların elinden kurtarmadı hayırsız!" Ben ne diyorum olayı açıklama telaşındaki mazbut kuzenime? "Oğlum, evde ne seyrediyorsun sen? Bu yaşta kadın nereden bilsin zenci fantazisini?" Benimle birlikte tüm aile susuyor, susuyor, susuyor...

image description
pisicik_84
Kadın, 32, İstanbul

Şanslı olmak

Ayaküstü tanıştırıldığım adamla yemeğe çıktık. İçki içmem için o kadar ısrar etti ki, bir iki kadeh içeyim bari dedim. ilk kadehten sonra tuvelete gittim. Döndüğümde yarım kalan içkimi bitirdim. Başım dönmeye, midem bulanmaya başladı. Hesabı istedi "Kalkalım, bana gideriz" dedi. O haldeyken bile "Ne işim var sende, ben eve gideceğim" dediğimi hatırlıyorum. Otoparka indim, kendimi arabanın içine kilitledim. Yarım saatten fazla camın önünde bekledi. Sürekli korna çaldığım için güvenlikler geldi. O sırada gitmek zorunda kaldı. Merak ediyorum boş bulunup gitseydim bugün ne haldeydim! Allahın sevdiği kuluyum bir kez daha anladım.