image description
sugibiakargiderim
Kadın, 52, Zonguldak

Kendin kaşındın

İş dönüşü aceleyle yemek hazırlamaya çalışırken, internette eğlenen kocam mutfağa geldi ve "Karıcığım, nette bir kız beni çok beğendi, benden bir çocuğu olsun istiyomuş, ne dersin?" dedi. Hiç istifimi bozmadan "Selam söyle, bulsam ben yapardım. İstiyorsa hazırlardan verelim, kız mı istiyormuş erkek mi bir sor." dedim. Geldiği hızla geri gitti. Öyle soruya böyle cevap! Ne demişler; elli santimlik cetvel bir metreyi de ölçer. Kendin kaşındın canım!

image description
touristica
Kadın, 32, İstanbul

Neresi

"Kudretlikoçsaray, Gazitokhisar, Kahramantoksaray..." Tombul babaannem geçen hafta hasta ziyaretine gittiği Şereflikoçhisar'ın adını eninde sonunda tutturacak, ailecek umutluyuz.

image description
magicprimo
Kadın, 39, İstanbul

Yetersizlik sorunsalı

Bekaret takıntısının altında yatan en güçlü psikolojik unsurun, "Ya benden daha iyisi olduysa?" sorusuna neden olan özgüven eksikliği; dahası özgüven eksikliğine neden olan ve toplumumuzun sanılanın, lanse edilenin aksine hatta ve hatta erkeklerin bir çoğunun farkında bile olmadığı büyük bir sorunu olan cinsel yetersizlik olduğuna inanıyorum. Dahası buna inanan tek insan ben değilim.

image description
illuminati
Erkek, 43, Trabzon

Kemoterapi

Herkes kusar, ben kusmadım. Herkes kabız olur, ben olmadım. Herkes bitkin olur, ben cin gibiyim. Doktor şaşırdı bu işe ve "İnşallah alopesi (saç kaybı) de olmaz." dedi. "E be doktor, ben zaten kelim." demek istedim ama gülmekten başka bir şey diyemedim.

image description
cepteninternet
Erkek, 39, Bursa

Fare yakalamak

Piknik yaptığımız yere doğru koşan fareyi gören herkes bağrış çığrış kaçışırken, sen cengaverlik yapıp farenin geldiği yöne doğru eğilip avuçlarını açmayacakmışsın. Farenin o kalabalıkta şaşırıp avuçlarına atlamasıyla çığlığı basmayacaktın çünkü kendin kaşındın. Hadi hepsi neyse de, o sırada arkandan çıkan "pırt" sesi neydi öyle ya? Çığlığını bile bastırdı.

image description
emotion_262
Erkek, 44, İzmir

Sevinme

Biraz hızlıca yazdığım e-postayı kontrol etmeden attım mı? Attım. E-postanın sonuna, üst yönetimdeki bir genel müdüre "Yardımcı olursanız sevinirim" yazacağıma "Yardımcı olursanız sevişirim" yazdım mı? Valla ben yazmadım.

image description
esraa08
Kadın, 32, İstanbul

Mesajlar ve ücretler

Gurur yapıp, aşık olduğu adamla son görüşmesinde "Telefon numaranı sildim ve öğrenmek istemiyorum. Çünkü öğrenince mesaj çekmeme engel olamıyorum." diyen ve sonra sadece son iki rakamı bilinmeyen telefon numarasının bütün kombinasyonlarını deneyerek 80. mesajda aşık olduğu adamı bulan, şimdi ise gelecek telefon faturasını nasıl ödeyeceğini düşünen birini tanıyorum.

image description
scarlettoharra
Kadın, 41, İstanbul

Sado-mazo

İlkokul 3. sınıfa gidiyorum. 5'e giden Nezir'e aşığım. Teneffüs geldiğinde Nezir beni kovalayacak, yakaladığında bana tükürecek, saçımdan tutup yerlerde sürükleyecek... Çok aşıktım, çok.