image description
duyguyoksunu
Erkek, 37, İstanbul

Öğretmenim

Malum paylaşım sitesinde öğretmenini ekleyip durumuna da gülücük koyan küçük yeğenime, öğretmeni ''Gülünecek bir şey varsa söyle hep beraber gülelim'' yazdıktan sonra anladım ki; öğretmen her yerde öğretmenmiş...

image description
nyins
Erkek, 42, Ankara

Ciddi

"Ciddi bir ilişkiniz var mı?" diye mesaj atan kişiye "Ciddi değil resmi bir ilişkim var" dedim. Pişman mıyım? Bu sorunun cevabını zaman verecektir.

image description
nefretvegece
Erkek, 35, Hatay

Öğrencim ve müdürüm

9. sınıf olan öğrencimin kız kaçırıp bir hafta sonra düğün davetiyesiyle okula gelmesine mi üzüleyim yoksa "Küçücük çocuk kız kaçırıp evleniyor, hiçbirinizde iş yok." diye bekar arkadaşlarla beni azarlayan müdürüme mi kızayım, bilemedim.

image description
sselinsell
Kadın, 34, İstanbul

Kaç kere

Otobüse bindim; "Sakıp Sabancı Müzesi'nden geçer mi?" diye sordum, şoför; "Bir kere mi?" diye cevap verdi. Yurdum şoförleriyle de hayat sürprizlerle dolu vallahi...

image description
fırdöndüüü
Erkek, 36, Hatay

Karşılaştırma

O 42 yaşında daha önce evlenip boşanmış bir adam. Bense 25 yaşındayım. O defalarca başka kadınlarla yattı kalktı bense kendimi ve hayatımı ona adadım. O benim taptığım kadına silah bile doğrulttu bense bakmaya kıyamadım. O kavgacı adamın teki bense tam bir centilmenim. O Angelina Jolie'yle evli bense Allah'ım devam edemeyeceğim...

image description
kivikıvamında
Kadın, 39, Kocaeli

Yüreğim artık git diyor

6 yıllık evliliğim süresince her akşam işten geldiğinde ayakta ve hoş sözlerle karşıladım, bazen cevap bile alamadım. "Sen nasılsın bugün?" sözü bile filmlerde duyduğum replik gibi kaldı yaşadığım zamanda... Evimi her zaman temiz ve sıcak tutmaya çalıştım. Hiç dırdır etmedim, kahkahalarım bile battı gözüne. Sebze pişirdim; "Bugün yiyecek bir şey yok" dedi, ertesi gün et pişirdim "Ooo kivikıvamında hanımın parası çok" dedi. Ne yapsam yaranamadım... Artık gitmeliyim, daha fazla kalırsam kendimi kaybedeceğim.

image description
ayttpoom1
Erkek, 37, İstanbul

Müthiş hafıza

Ortaokuldaki İngilizce öğretmenim ile geçen gün Kadıköy'de karşılaştık, onca tiyatro yapmamıza, onca seyehatlere gitmemize rağmen, onun dersinde kitabımın arasından düşen porno dergiyi hatırlayıp, "Hala dergi koleksiyonu yapıyor musun?" dedi. Takdir ettim.

image description
sağılaninek
Kadın, 39, İzmir

Çıldırdık

Ben gelinliğimi giyip koltuktan koltuğa zıplarken, oğlum da sünnetliğini giyip Superman oldu. Bizi o halde gören kocam da hep beraber tatile çıkmamıza karar verdi. Bilseydik daha önceden çıldırırdık, son raddeye kadar beklemezdik.