image description
almila81
Kadın, 35, İstanbul

Saftirik

Çok sevdiğim sevgilimin kendine ait odası yoktu, koltuğa bir yorgan atıp uyuması beni çok üzüyordu. 6 yılın sonunda ihanet etti ve bir başkasıyla evlendi. Evlendiğini duyduğumda aklıma gelen ilk şey, kendine ait rahat bir yatakta yatacak olmasıydı ve bunun için sevinmiştim.

image description
dududilli
Kadın, 34, İzmir

Ne bulursa bulsun

Karadeniz şarkılarını hiç sevmeyen ablamı, az evvel Karadeniz FM'i yüksek sesle dinlerken bulduk. Bunu duyan annem "Laz mı buldu bu kız acaba?" diye söylendi. Ben gülümsedikten sonra devam etti. "Aman bulsun da, isterse uzaylı olsun!" Anlaşılan durum bayağı vahim. Hadi abla, ha gayret olacak.

image description
afrodit
Kadın, 29, İstanbul

Dahiler grubu

Baktık tek başımıza olacak gibi değil, grupça ders çalışmaya karar veriyoruz. Grubu topluyoruz. Ağzım iyi laf yaptığından benim İş Hukuku dersini anlatmama, günün tamamını bilgisayar başında geçiren, tüm arkadaşlık sitelerinde üyeliği bulunan arkadaşımızın Bilgisayarlı Muhasebe dersini anlatmasına, Kayserili olan arkadaşımızın da Pazarlama İlkeleri dersini anlatmasına oy birliğiyle karar veriyoruz. Üç dersin üçünden de kaldığımızı söylememe gerek var mı bilemiyorum.

image description
chelik
Erkek, 37, Ankara

Okul aşkı

Üniversiteyi, okumayı aşırı derecede benimseyen ve 6. sınıfta olan kardeşimi arayıp "Neredesin?"diye sorduğumda, okula gidiyorum cevabına normal olarak şaşırıyorum. "Hayırdır, sen okula kolay kolay gitmezsin?" soruma aldığım "Konser var abi." cevabıyla kendime geliyorum ve ödediğim harç ücretleri için gerek haram, gerekse zıkkım konulu performansımı sergiliyorum.

image description
toso
Erkek, 46, İzmir

Şikayet etmek gibi olmasın ama

Müzik dinleyemiyorum. Televizyon izleyemiyorum. Dışarı çıkamıyorum. İstediğim zaman uyuyamıyorum. İstediğim zaman yemek yiyemiyorum. Gitar çalamıyorum. İstediğim kıyafeti giyemiyorum. Her gün yıkanmak zorundayım. Yüzüm kanamasa sabah akşam sakal traşı ol denecek. Şuradaki koltuklarda oturamıyorum. Burada yemek yiyemiyorum. O tabakları kullanamıyorum. Bu halıya basamıyorum. İstediğim zaman seks yapamıyorum. İstediğim şekilde seks yapamıyorum. Şu camı açamıyorum. Evliyim de... O bakımdan şeyettim.

image description
he.mi.ay
Kadın, 33, Bursa

Kodum bozuk

Anneme titizliğinden (telleyerek alüminyum tencereleri delmesinden) dolayı "Tencere g.tü delen" derlermiş, bana ise aşırı sakarlığımdan "g.tüyle dağ deviren" diyorlar. Neslimin geleceğinden endişeliyim…

image description
kötüdüştüm
Kadın, 33, Ankara

Off anne yaa

Bilgi yarışması izliyoruz. Yarışmacı kız soruları bilemiyor. Sinirleniyorum; "Gerizekalı kız, neden katılmış ki bu yarışmaya, hiçbir soruyu bilemiyor." diye söyleniyorum. Annem konuyu yine saptırıp lafı yapıştırıyor: "Gerizekalı ama sevgilisi ile gelmiş."

image description
çürükvişne
Erkek, 31, İstanbul

Kirletildim

İlk deneyimim lise ikiye giderken bir kız arkadaşımın (sevgilim değildi) evinde olmuştu. Onun için de ilkti. O afalladı, ben afalladım. Eve gittiğimde kendimi baba olacakmış gibi hissettiğimi anımsıyorum. Sabahı nasıl ettim bir ben bilirim. Karar vermiştim; okulu bırakıp bir işe girecektim, onu istemeye gidecektik, asla yarı yolda bırakamazdım, evlenip onu kurtarmalıydım bu sıkıntıdan. Ertesi gün okula gittiğimde kızı bulup ona planlarımı anlattım, korkmamasını, hep yanında olacağımı söyledim. Kızın tepkisi: "X, saçmalama ben uzun süredir bunun olmasını istiyordum ama kimse bu sorumluluğu almak istemedi, sen istedin oldu. Saçmalama, uzatıp başımı belaya sokma. Hadi toz ol!" oldu. Şimdi gülerek hatırlıyorum ama ben de kirletildim itiraf.com ailesi.

image description
erkete74
Erkek, 42, İstanbul

Sorgulama

Dün gece evdeki hafif şiddetli tartışmanın ardından "Neden evlendim ki ben?" diye kendimi iç sesimle sorgularken "Babaaa, hadi eşek ol da bineyim'' dış sesiyle cevabı bulmuş oluyorum... "O dış ses için değil kan kusmak, canımı bile veririm" diyor iç sesim ve konu kapanıyor.