image description
whiteaxe
Erkek, 43, İstanbul

Asker

Askerde gece nöbeti sırasında içkili olarak birliğe girmek isterken alıkoyduğum astsubay arkadaşları ''Asker içer ama sarhoş olmaz ulan!'' diye azarlayan binbaşıma alkış istiyorum.

image description
TOPRAKEFE
Erkek, 38, Ankara

Getirin onu bana

Dayısı olan herkes illaki dayısından bir şeyler ister. Benim dört yaşındaki azman yeğenimse fena halde takıldığı Eurovision güzelimiz Hadise'yi istiyor benden. Ah canım benim, kelin ilacı olsa, neyse...

image description
ladyofflies
Kadın, 32, Kocaeli

Esmerim Biçim Biçim

Bilgisayarı açılmadığı için beni sabahın 7'sinde uyandıran esmer arkadaşıma yönelttiğim soruyu ve aldığım cevabı aynen aktarıyorum: "Monitörü açtın mı?" "Yoo..'' "Senin ben...."

image description
PİCK_MEUP
Erkek, 36, İstanbul

Güvenli seks

İtiraf ediyorum geçen yıl Dünya AIDS gününde Kadıköy'deki boğa heykeline o kırmızı renkli, çilek kokulu prezervatifi takan bendim. Ama bu kadar ilgi göreceğini tahmin bile edemezdim. Evimin tam karşısındaki heykeli gün boyu izledim ve prezarvatifli boğayla fotoğraf çektirebilmek için insanların nasıl yarıştığını gördüm. Ama oral seks pozisyonunda poz verenler ve özelliklede kız arkadaşının kafasını zorla boğanın altına sokan ve kendi kendine gülme krizine tutulan arkadaşa büyük bir alkış istiyorum. Meğer korunmaya ne büyük değer veriyormuşuz.

image description
guzelegem
Kadın, 40, Ankara

Bu da geçer

Kocam iflas etti. Ardında milyarlarca lira borçla, beni 6 yaşındaki oğlumla tek başıma, utanmadan bırakıp gitti. Adliyeler ve avukatlarla içiçe günler geçiriyorum. Ayakta kalmak için kalan gücümle direniyorum ama, 6 yaşındaki oğlumun gözlerindeki baba özleminden kaynaklanan hüzünü gördüğümde kendimi o kadar çaresiz hissediyorum ki, boğazımdaki düğümü hiçbir şey çözemiyor. Geçecek canım oğlum, bugünler de geçecek ve sen yarın baba olduğunda, inşallah çocuklarına bu acıyı yaşatmayacaksın.

image description
sselinsell
Kadın, 33, İstanbul

Etkinin bu kadarı

Hazırladığı programda şiir okuyacak miniklerine, daha etkileyici olması ve seyirciyi ağlatabilmesi için "Hadi okuldan tayinimin çıktığını düşünün, ağlayın ağlayın..." diyerek onları ağlatan, sonrasında da susturamadığı için şiiri başka öğrencilere okutmak zorunda kalan şaşkın bana bir alkış lütfen...

image description
banane_yaaa
Kadın, 33, Ankara

Paylaşmak

Bulunduğumuz departmana patronumun önerisi ve kendi insiyatifimle bir erkek eleman aldım. Patron, o eleman için önce "Sana yardım eder, yükün hafifler" dedi, masamı paylaştım. "Sen daha acil işleri yap, projeleri ona ver" dedi, bilgisayarımı paylaştım. "Görüşmeler senin çok vaktini alıyor, bırak müşterilerle o muhatap olsun, bağlantıları o yapsın, sen yorulma" dedi, telefonlarımı paylaştım. "Boş vaktin olursa, ona bilmesi gereken işleri biraz anlat, tatile çıkarken için rahat olur" dedi, bilgimi paylaştım. Benim iyiliğim için sandığım tüm bu istekler, hamile olduğum ve doğumdan sonra verimli olamayacağım düşünüldüğü içinmiş. İşten çıkarılmam an meselesiymiş. Bunu da, eleman benimle -sırıtarak- paylaştı. Hani paylaşmak güzeldi...

image description
birdy
Kadın, 46, İzmir

Sözün gücü

Hiç aklımda yokken ikinci kez üniversiteyi kazanmamı, özgüvenimi yerle bir edip, mesleğimden nefret ettiren eski patronuma borçluyum. Hiç iddiam yokken dereceyle bitirmeyi ise, ilk vizelerde en iyi ikinci notu aldım diye sınıfta tebrik edip, kendime yeniden inanmamı sağlayan hocama. Biri sözleriyle hayatımı altüst etmişti, öbürünün sözleriyse kelebeğin fırtınayı başlatan o ilk kanat çırpışı oldu. Şimdi mutlu olduğum işi yapıyorsam sayelerinde.

image description
çokfenayaparım
Kadın, 35, Kocaeli

Sanal cengaverler

Fakir olduğunu, yaşlı olduğunu ve hatta evli olduğunu saklayanına rastlamıştım da adını saklayanına yeni rastlıyorum. 5 ay arkadaş ya, 5 ay! Hiç mi rahatsız olmaz insan başka bir isimle çağırılmaktan? Pes!