1 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, yeni bir aya geçmiş bulunuyoruz. Ağustos’u geçtiğimiz aylardan daha çok seveceksiniz çünkü gökyüzü daha ayın ilk haftasında bile bizlere gülümsemekte. Bütün burçların mutlu olacağı güzel bir ay dilerim, şimdi burçlara göre haftalık yorumlara bir göz atalım…

1_ariesKoç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, yeni bir aya girmenin heyecanını siz de hissediyorsunuzdur. Geçtiğimiz aylarda, özellikle de son iki ay zorluklarla mücadele ettiniz, kendinizi anlatma derdine çok düştünüz ama artık yorulduğunuzu da hissediyorsunuzdur. Gözünüz aydın! Bu haftanın henüz ikinci gününden itibaren kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Komşunuz Aslan burcunda harika bir yeni ay ortaya çıkıyor. Aşk ilişkileriniz muazzam bir şekilde hareketlenecek, kalbinizin derinliklerinde söndüğünü sandığınız o heyecan yeniden ateşlenmeye başlayacak. Bu ateşin belki yurt dışından, yabancı insanlarla bağlantısı olabilir, her ne şekilde olursa olsun uzun zamandır kaybolmuş umutlarınız yeniden yükselecek. Eğer bir partneriniz var ve aranız açıksa, 2 Ağustos Salı gecesi iletişim kurmak için harika bir zaman. Üstelik eksikliğini hissettiğiniz cesaret de size güç verecek!

1_taurusBoğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, yeni, güzel bir aya girmiş olmanın heyecanını kalbinizde hissettiğinizi umut ediyorum. Uzun zamandır kafanızı kurcalayan evinize, mülkünüze ait sorunlar nihayet çözüme kavuşacak. Sabırlı olun ve 2 Ağustos Aslan yeni ayının sizi aydınlatmasına izin verin. Evinizi satışa çıkarabilir, eviniz üzerinden para kazanabilirsiniz. Eviniz kaynaklı sorunlarınız böylelikle çözülürken, siz de ileriyi daha aydınlık görebileceğiniz sürece girmiş bulunacaksınız. Özellikle yurt dışı, seyahat gibi çalışma alanınızı gerektiren mevzularda kendinizi pasif hissedebilirsiniz ama endişelenmeyin. Hafta ortasında, Mars’ın Yay burcuna geçişiyle eksikliğini hissettiğiniz cesareti kendinizde bulacaksınız!

1_geminiİkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, harika bir ay sizi bekliyor, bunun enerjisini daha güne başlarken bile hissetmiş olmalısınız. Size harika haberlerim var, kendinizi uzun süredir tembel ve iş geliştiremez hissediyor olabilirsiniz. Elbette tatlı gezegenlerimizin bizlere yaptığı ufak oyunlar bunlar… Ama şimdi güçlenme ve hemen sonrasında da harekete geçme zamanı başlıyor. 2 Ağustos gecesi Aslan yeni ayı sizlere işleriniz konusunda eksik olan o yaratıcı ruhu verecek ve bu etki yaklaşık 2 hafta sürecek. İşin asıl güzel tarafı, yeni ayla birlikte Mars, Yay burcuna geçişine başlıyor. Bu da demektir ki, aradığımız cesaret de yeni ayla birlikte çok da bekletmeden gelecek ve projelerinizi, özellikle de yaratıcılık gerektiren işlerinizi hızlıca halletmenizi sağlayacak. Yine bu hafta kısa seyahatleriniz gündeme gelebilir ve keyifli bir hafta geçirebilirsiniz.


1_cancerYengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, uzun zamandır kendinizi maddi olarak bir sıkıntı girdabına girmiş gibi hissediyor olabilirsiniz. Nihayet yeni bir ay başladı ve henüz daha güne başlamadan, uykunuzda bile bu güzel enerjileri yaşıyorsunuzdur. Ağustos ayı güzel bir ay olacak sevgili okurlarım, özellikle de siz Yengeç burçlarını bol kazançlı bir süreç bekliyor. 2 Ağustos’ta Aslan burcunda yeni ay gerçekleşecek, bu da aradığınız bursu bulmanıza sebep olabilir. Zam, ekstra gelir gibi alanlarda etkili olacağı için kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. Ayrıca bu yeni ayla birlikte kendinize büyük bir şey satın alabilir, yeni bir eve çıkabilir, büyük bir harcama gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bu harcama, ruhen iyi hissettirecek bir sürece girmenizi sağlayacak.

1_leoAslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, duygusal anlamda yara aldığınız o korkunç süreç nihayet sona erdi. Ağustos ayının ilk günü ile nihayet yeni hayatınızın da ilk gününe başlamış bulunuyorsunuz. O halde, iyi ki doğdunuz sevgili Aslanlar! Sizlere güzel haberlerim var, 2 Ağustos gecesi sizin burcunuzda güzel bir yeni ay doğacak, bu da sizlere şifa gibi yetişecek. Ne yapmak istiyorsunuz, hayatınızda neyi düzeltmek istiyorsunuz, nelere fırsat vermek istiyorsunuz, neleri hayatınızdan sonsuza dek çıkarmak istiyorsunuz… Bu gibi şeyleri düşünmenize bile gerek kalmadan harekete geçeceksiniz. Yeni başlangıçlara hazırlayın kendinizi, zira aşkta da yeniden yeni başlangıçlar görünüyor! Belki biraz ürkek davranabilirsiniz ama Mars’ın Yay burcuna geçişiyle birlikte küllerinizden doğup o eksik olan cesareti hissederek harekete geçecek ve çok sağlam bir ilişkiye başlayabileceksiniz!

1_virgoBaşak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, sizler için muazzam bir süreç başlıyor. Ağustos ayını dinlenerek geçirmek isteyeceksiniz, sakin ve sorunsuz. 2 Ağustos Aslan yeni ayı bu isteğinizi geri çevirmeyerek sizi sizinle baş başa bırakacak ve uzun uzun düşünmenize yardımcı olacaktır: Yanınızda kimin kalmasını istiyorsunuz, yaptığınız işten keyif alıyor musunuz, iç dünyanızda her şey yolunda mı… Bütün bunları sorgulayacak, kendinizle iletişim kurabileceksiniz. Öyle güzel bir sürecin başlangıcı ki bu, önümüzdeki ay ödüllerinizi almak için kendinizi dinlenmiş hissetmeniz gerekiyor ve yeni ay, size bu konuda yardımcı oluyor.

1_libraTerazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, geçtiğimiz aylar gölge gibi, kambur gibi sizlere adeta yük olmuştu. Ama şimdi Ağustos’un ikinci günü Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ayla, sırtınız rahatlayacak, içinizde hafif meltemlerin estiğini hissedebileceksiniz. Sevgili okurlarım, bu yeni ay arkadaşlık evinizde gerçekleşecek görünüme baktığımızda, bir arkadaşlığınızın aşka dönüşmesi kuvvetle muhtemel görünüyor. Bu aşk gündeminizi de, hayatınızı da bir anda değiştirebilir. Aynı anda Mars, Yay burcuna geçişine başlayacak, bu da size aşk konusunda cesaret verebilir. Bu hafta kalabalık ortamlara girmekten çekinmeyin, bol bol sosyalleşin, aradığınız aşk bu hafta gelip kapınızı çalabilir…


1_scorpioAkrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, harika bir ay başlamış bulunuyor. Sizler çok yoruldunuz, özellikle kariyerinizi bir noktaya taşırken üzerinizde kurulan baskılara bile boyun eğdiniz. Üstelik sizler için kariyer konuları, geçtiğimiz iki yıl boyunca gerçekten zorlu, baskı altında geçmişti. Ama şimdi kendinizi daha olgun ve ne yapmak istediğini bilen biri gibi hissediyor olabilirsiniz. Şimdi hazırsanız, 2 Ağustos’taki Aslan yeni ayı kariyer evinizi aydınlatacak. İş değiştirebilir ya da görev tanımınızı değiştirebilirsiniz. Şu iki haftalık süreci kariyerinize yatırım olarak değerlendirip ne yapmak istediğinizi düşünün. Eğer elinizde sunmak istediğiniz projeleriniz varsa hemen bunları üstlerinize sunun ve kariyerinizin iyileşmesinin keyfini çıkartın.

1_sagittariusYay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, özellikle ikili ilişkiler konusunda sürtüşmeli, bol gelgitleri olan iki ayı geride bıraktınız. Artık yeni bir ay başladı, bunun etkilerini uyandığınızda bile hissediyor olabilirsiniz. Aşk hayatınızı bir düzene sokma vaktinin geldiğini düşünüyorsanız eğer, Aslan burcunda gerçekleşecek bu yeni ay size yardımcı olacaktır. Sabırlı davranır, sakin hareket ederseniz, ciddi ve uzun süreli bir birlikteliğiniz başlayabilir ya da birlikteliğinizdeki sorunları çözebilirsiniz. Sizi dinlemeyen, anlamayan partneriniz yumuşayabilir ve böylelikle ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

1_capricornOğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, ev ya da aile büyüklerinizle ilgili yaşadığınız, özellikle maddi kaynaklı sorunlarınız için artık endişe etmenize gerek yok. Ayın ikisinde Aslan burcunda gerçekleşecek yeni ay, özellikle aile bireyleriniz ya da evinizle ilgili ‘maddi’ sorunlarınıza ışık tutacak. Aslında sizin tahmin ettiğiniz, öngördüğünüzün aksine gelişmeler, desteklerle karşılaşabilirsiniz. Mesela evinizi satmak istiyor ama size verilen teklifi az buluyorsanız, çekinmeden daha yüksek teklifte bulunmayı deneyin. Beklediğinizden daha olumlu karşılık alacağınızı görebileceksiniz.

1_aquariusKova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, güzel bir aya başlangıç yaptık. Sizler kendinizi biraz geri plana itilmiş hissediyor olabilirsiniz. 2 Ağustos’ta gerçekleşecek Aslan yeni ayı, sizlere şifa gibi gelecek, özellikle de partnerlik konularında size yardımcı olacaktır. Partnerinizle aranızdaki anlaşmazlıklar hızla çözülecek ve birbirinizi daha empati yüklü iletişim kurarken bulacaksınız. Yine de maddi konularda partnerinizle birlikte çok açılmamanızda fayda görüyorum. Bu şimdi olmasa bile, geniş zamanda ufak da olsa canınızı sıkabilir. Güzel günler sizi bekliyor Kovalar, gidip küs olduğunuz herkesle barışabilirsiniz.

1_piscesBalık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu ay sizleri biraz kararsız, biraz fazla ikilemlere sürüklenirken bulmak mümkün. Aslında güzel bir aya giriş yaptık ama sizin kararsız tavırlarınız, güzellikleri görmenize engel olabilir. Çift kısmetli bir sürece girmiş gibi hissedebilirsiniz, iki iş, iki aşk arasında kalmışlık hissi ile hareket edebilirsiniz. Aman dikkat! Kararsızlığınızla boğuşurken elinizde bir şey kalmamasını istemeyiz!. Bu yeni ay özellikle iş hayatınızda yükselmenizi ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Sizlere güzel haftalar dilerim…

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.