1 Ekim’de Terazi Burcunda Yeni Ay

Astrolog Yıldız Okuyan, Terazi burcundaki yeni ay’ın etkilerini yazdı!

cKoç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu yeni ay tam da karşıt burcunuz olan Terazi burcunda gerçekleşmekte. Bu yüzden kendinizi rahat ifade edemeyebilir, kendinizi rahatsız durumda hissedebilirsiniz. Aslında böyle hissetmenize sebep olacak koşullar sağlanmakta, bu koşulları ortaklarınız, ortak maddi kazançlar sağladığınız ya da hayat arkadaşınız konumundaki insanlar sağlayacak. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz, yanlış anlaşılabilir, derdinizi anlatmaya çalıştıkça bataklığa gömülüyor hissini yaşayabilirsiniz. Aslında genel olarak bu haftayı insanları yalnızca dinleyerek geçirebilirsiniz, belki de kararları ve söylenmesi gerekenleri haftaya bırakmanız faydalı olabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, 1 ekim ayın başlangıcı ile Terazi burcunda kısmen güzel bir yeni ay başlayacak. Sizler bir süredir işleri aksatıyor, tembel ve uyuşuk hissediyor olabilirsiniz. Bu yeni ay enerjisi size şevk vermeyecek fakat sizi yapmanız gerekenleri yapmaya epey bir zorlayacak. Buna etken dış faktörler olabilir, ödenmesi gereken acil bir borç ya da hesapta olmayan bir ödeme ile tetiklenebilirsiniz. Ayrıca bir hobinize vakit ayırabilir ve bu hobinizden para kazanmak için minik adımlar atabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, şu sıralar adeta bir Leyla gibi ortalıkta dolaşıyor olabilirsiniz. Bir kararsızlık hali sizi sarmış ve bunaltıyor olabilir. Bugün beğendiğiniz fikirden yarın nefret etmeniz öyle olası ki, hatta fikri yeniden benimsemeniz bile mümkün. Elbette bu dalgalı ruh haliniz çevrenize kötü enerjiler yayabilir. Bu yeni ay sizi bir takım ciddi kararlar almaya itebilir, önemli ve gerçekçi kararlar. Fakat siz bu karar aşamasında böyle dalgalı bir ruh halindeyken sağlıklı hamleler yapamayabilirsiniz. Bu yüzden eğer mümkünse bir sonraki hafta yeniden değerlendirmeye alacağınız seçimler yapmaya dikkat ediniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay sizi biraz kendinizi, bulunduğunuz koşulları ve yaşam standartlarınızı sorgulatabilir. Bu sandığınız kadar keyifli ve kolay geçmeyebilir. Gerçekten de şu an kariyer ve hayat anlamında olmak istediği yerlerde olan ya da en azından yakınında olan Yengeçler daha hırsla çalışarak kendilerini geliştirebilecekler. Fakat hayat bu, kimimiz koşulları geç sağlarız böyle durumlarda fazla karamsarlığa kapılmadan hareket etmekte fayda görüyorum. Önümüzdeki 6 ay içerisinde mevcut durumunuz oturmuş olacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslanlar, bu yeni ay mercek altına yatıracağınız konu ilişkiler olacak. Yeni ay Terazi burcunda gerçekleşeceği için siz ilişkilerinizde sürekli denge kurmaya çalışan taraf olabileceksiniz. Fakat, bu yeni ay artık sizlere imdat çekiçini işaret ediyor. Genel olarak bir bıkmışlık, vazgeçmişlik haline bürünebilirsiniz. Çoğu Aslanlar için bu süreçte kopuşlar ve partnerlerinden soğumalar gerçekleleşebilir. Neden sürekli kendinizin mücadele ettiğinizi sorgulayabilir ve artık yeni ayın muhteşem enerjisi ile yalnızca kendiniz için mücadele etmeye karar verebilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, gelirlerimizi gözden geçirip düşünmeye başlayabiliriz. Bu kazandıklarımız bize gerçekten yetiyor mu? Daha fazlasını yapabilir miyiz? Belki bu yeni ay zam istemek için harekete geçebilir, belki kendinizi başka bir iş alanında denemeye alabilirsiniz. Keyfiniz yerinizde olsun, Jupiter de terazi burcuna geçiş yaptığı için sizleri maddi anlamda genişletip, bolluğunu esirgemeyecektir.

aTerazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu yeni ay sizleri ışıl ışıl aydınlatırken artık size harekete geçmeniz için gerekli olan cesareti de vermeye hazır. Sizler yeter ki pasif kalmadan, yapmak istediğiniz hayatınızın hangi alanında ise ona yönelmek olacaktır. Kendinize olan güveninizi ve motivasyonunuzu yüksek tuttuğunuz sürece gerçekten insanların sizlere değer ve saygı gösterdiğini görebilirsiniz. Bu enerjinizi isterseniz mesleki alanda değerlendirin, dilerseniz özel yaşantınızda, elinizde sihirli bir değnek varmış gibi düşünün ama cesur olmayı unutmayın!

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, hızlı bir ayı geride bıraktınız. Şimdi ise bu yeni ay sizleri biraz düşünmeye teşvik edeceğe benziyor. Değer yargılarınız, yaptıklarınız ve size karşı yapılanlar. Pek kimseye anlatmadığınız mahrem hisleriniz ve yaşadıklarınız bütün bunları bir değerlendirmeye almanız gerektiğini işaret ediyor bu yeni ay! Çevrenizde gizli düşmanlıkları da işaret ediyor, güvendiğiniz insanlara hayatınıza aldığınız özelinizi paylaştığınız kişilere dikkat etmelisiniz.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay size ne çok olumlu bir etki sağlayacak ne de olumsuz. Sizler zaten gökyüzünün diğer olayları ile bir kırılma noktası yaşamaktasınız. Büyük ve köklü değişimlerin sancılarını çekerken bu yeni ay size pek etki etmeyeceğe benziyor. Fakat genel olarak dostlarınız ve çevrenizden akıl alabilir, yapmak istediklerinizi çevrenize danışmanızda fayda sağlayabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu yeni ay sizleri birer hırs küpüne çevirebilir. Aslında istediğiniz sandığınız şey sırf size ait olmadığı için istiyorsunuz. Bu hayatınızın her alanında gerçekleşebilir. Eski bir sevgili, yeni bir iş artık adına ne derseniz. Bu tutumunuz ve arzunuz fazlasıyla geçici ve karşınızdaki insanları zor duruma sokabilecek potansiyeliniz var. Bu yüzden istediğiniz şeyin sizin hayatınızdaki yerini iyice ölçüp biçmeniz gerekiyor. Mesleki anlamda özellikle yapacağınız değişiklikler sonradan başınızı ağrıtabilir. Özel yaşamda ise bu duyduğunuz arzu fazlasıyla geçici olacağı için sizi çok etkilemeyecektir.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, kardeş burcunuz Terazi de bir güzel yeni ay gerçekleşecek. Bu aslında sizin gibi sürekli mantığı ile hareket eden kişileri biraz duygusallaştırabilir. Uzun zaman sonra göğüs kafesinizi sızlatan bir kalbinizin olduğunu fark edebilirsiniz. Belki bir melankoli havası belki de uzun süre sonra karşılaşılan bir dost, artık bu durumu tetikleyecek ne olur belli olmaz ama epey bir iç yolculuk yapmaya müsait süreçler olduğunu söyleyebilirim.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu yeni aydan en harika şekilde faydalanacak olan burçlardan birisiniz. Size ihtiyacınız olan inancı vermek üzere harekete geçti güzeller güzeli ay! Şimdi yapmanız gerken tek şey içinizdeki inançla hareket etmek olacaktır! Bir maceraya atılmak istiyorsanız kalbinizin sesini dinlemeniz yeterli olacaktır. Sezgileriniz ve hislerinizle hareket etmelisiniz, yüreğiniz neyi söylüyor, size ne anlatmaya çalışıyor ona kulak verin, yeni ay tamamlandığında kendinizi kuşlar kadar özgür hissedeceksiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.