1 Nisan itirafları

Hazır günü gelmişken bu günün anlam ve öneminden bahsetmeden geçmeyelim dedik. Bayat esprilerin, zorlama gülümselerin yanında dahiyane şakaların da yapılabildiği bu gün her türlü oyuna hazır olmanızı da gerektiriyor. Ya kurban olacaksınız ya da bir köşede sinsi sinsi gülen kişi. Karar sizin ama biz işinizi kolaylaştırmak için ortaya birkaç itiraf bırakalım dedik…

Hamarat gelin

“İçeride oklava, hamur hazırladık. Ayrıca oyuncak bebek de var altını değiştirmen için, hazır mısın?” diye gelin adayına şaka yapan bir babam ve bunu ciddiye alıp kollarını sıvayan bir sevgilim var.

 68.1

Lezbiyen değilim ben ya!

En yakın kız arkadaşıma 1 Nisan dolayısıyla şaka yapayım dedim, “X’cim ben senden hoşlanıyorum galiba…” diye mesaj attım, hala tepki vermedi. Acaba 1 Nisan için olduğunu söylesem mi ki?

68.2

Şaka böyle yapılır

Sen benim, işten ayrıldığın şakasıyla yüreğimi hoplatırsan ben de gebelik testine ikinciyi çizgiyi çizer, üçüncü çocukla böyle korkuturum gözünü sevgili kocacığım… Bembeyaz surat sana çok yakışıyor, üzülme o da bir renktir!

68.3

Eşek şakası

Sevgilime şaka olsun diye sünger takviyeli ufak boy sütyen aldım. Ertesi hafta bana uzattığı hediye paketinin içerisinde penis büyütücü krem vardı. Bu şaka hiç hoşuma gitmedi…

68.4

Düğün hediyesi

Siz siz olun çok sevdiğiniz iki arkadaşınız evleneceklerini söylediklerinde ‘Hadi bakalım, ilk çocuk benden!’ diye şaka yapmayın. Küsebiliyorlar.

 68.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.