11 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz karamsar Haziran ayından sonra, Temmuz ayının ikinci haftası bizlere şifa gibi gelecektir. Eğlenmenin, ailemize vakit harcamanının özellikle de evimiz, yuvamız ve benliğimize sıkı sıkı tutunmanın vaktinin geldiğini bize işaret ediyor. Bu hafta ne şanslıyız ki, bütün olumlu gezegenler Aslan burcunda toplanıyor, bu da artık sahnenin kral ve kraliçeleri için hazırlanması anlamına geliyor. Venüs ve Merkür’ün Aslan burcunun hanesinde toplanması diğer burçların da artık hayatın keyifli taraflarına yönelmesi anlamına gelmektedir. Bu haftanın burçlara göre yorumunu yapmadan önce, kendimizi bilinçaltı çalışmalarına, yoga, meditasyon gibi kendimizi iyi hissettirecek alanlara yönelmeyi tavsiye ediyorum. Marsın geri hareket etkisi 30 Haziran’da bitmişti, son tortularını da böyle zihinsel etkinliklerle atabiliriz. Hepinize güzel bir hafta diliyorum.

Koç ve Yükselen Koç

Se1_ariesvgili Koç burcu okurlarım, geçtiğimiz haftalarda uzunca bir süre hanenizi ilgilendiren konulara odaklanmıştınız. Özellikle evinizin finansal sorunları bir hayli canınızı sıkmıştı. Bu hafta yıldızlar size gülümsemeye karar verdi, aile büyüklerinizle iletişime geçmekte ve sıkıntılarınızı aile büyüklerinizle paylaşmanızda fayda var. Sevgili okurlarım unutmayın ki, bir elin nesi, iki elin çağlaması vardır. Ağlamayan bebeğe nasıl emzik vermiyorlarsa, sıkıntılarınızı kolayca çözmek varken gereksiz gururla uzatmanızın bir anlamı yok. Ev ile ilgili finansal sorunlarınızı çözmeye başladıktan hemen sonra derin bir nefes alın ve eşyalarınızı toparlamaya başlayın, hafta sonu güzel romantik bir seyahat sizleri bekliyor. Yolun sonunda sevgiliniz sizi bekliyor olabilir ya da yola sevgilinizle çıkacak olabilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

1_taurusSevgili Boğa burcu okurlarım, geçtiğimiz haftalarda çok belirsizlikte kaldığınız ve bu belirsizlik sizleri yormaya başladı. Bu hafta özellikle yolculuklarla ilgili belirsizlikleriniz ortadan kalkacak. Yapacağınız yolculuk romantik bir yolculuk da olabilir, iş yolculuğu da olabilir. Konunuz ne olursa olsun bu yolculuk sizi oldukça rahatlatacak gibi görünüyor. Bu hafta bir diğer odaklanacağınız konu kardeşlerinizle alakalı meseleler. Belki biraz sabit fikirli, sert davranışlarınız bu hafta yerini babacan tavırlara bırakabilir. Otoritenizi kaybetmek istemeden ama merhametinizi de eksik etmeden harekete geçebilirsiniz. Bu hafta hem özel hem iş hayatınızda baskı altında hissedebilirsiniz kendinizi ama bu baskı sizi hiç beklemediğiniz bir şekilde harekete geçirecektir.

İkizler ve Yükselen İkizler

1_geminiSevgili İkizler burcu okurlarım, geçtiğimiz haftalarda finansal açıdan gerçekten zorlanmış olabilirsiniz. Bu hafta artık yıldızlar sizler için güzel fırsatlar çıkarmaya hazırlanıyorlar. Eviniz, hanenizle ilgili birtakım konularda kazançlar söz konusu olabilir. Belki evden yapacağınız çalışmalar konusunda kendinizi bir düzene sokabilirsiniz, bu da kazançlarınızı oldukça olumlu bir şekilde etkileyebilir. Bu hafta içsel bir yolculuk yaşayarak, kendinizi disipline etme fikrine açık yaklaşabilirsiniz. Harekete geçmek için acele etmeyin! Ağustos ayından sonra kendinizin eksik yönlerini geliştirmek için çalışmaya başlayacaksınız. Yine bu haftanın sonunda küçük gezilerle romantik anlar yaşamanız mümkün, bu anların tadını çıkarmaya bakın sevgili okurlarım.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

1_cancerSevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta duygularınız üzerine çok konuşabilirsiniz. Kendinizi aileniz, partneriniz hatta herhangi birine karşı bile savunurken bulmanız mümkün. Sevgili Yengeç burcu okurlarım, hislerimizi başkalarına anlatmak öyle zordur ki, siz bu hafta zoru seçmek yerine küçük bir seyahate çıkarak dinlenmeyi tercih etmelisiniz. Özellikle ailenizle yapacağınız konuşmalar, görüşmeler sizi zorlayabilir, kendinizi her alanda eleştiriliyor gibi hissedebilirsiniz. Gelecek hafta bu baskı azalacak ve sonra normal yaşamınıza geri döneceksiniz. Yine bu haftanın konularından biri, işlerle ilgili sıkıntılar olabilir. Bir işiniz beklemede olabilir, tamamlamak için gerekli koşullar haftanın ortasından sonra oluşmaya başlayacaktır.

Aslan ve Yükselen Aslan

1_leoSevgili Aslan burcu okurlarım, bu haftanın en şanslı burcu sizlersiniz. Venüsün burcunuzdaki seyri ile güzelleşecek, kendinizde güzel değişiklikler yapabileceksiniz. Venüs sizi daha da çekici yapacak ve bu cazibeniz sayesinde aşk hayatınızda canlanma yaşayacaksınız. Ama gerçek hareketlilik için ağustos ayını bekleyin, sevgili okurlarım geçtiğimiz ay çok zorlandınız, zihinsel anlamda çok yoruldunuz ama artık bunlar geride kaldı.. Şimdi geçtiğimiz ay yaşadıklarınızı bir kenara bırakıp harekete geçmenin zamanıdır. Bu hafta yaratıcı projelerinizin üzerine yoğunlaşacak ve size gerçekten çok kazanç sağlatacak projelerle ilgileneceksiniz. Bu proje şimdilik, gizli olabilir ya da şimdilik fikir aşamasında olabilir, asıl hayata geçişi doğum gününüzle birlikte başlayacak ve size büyük şans, para hatta kimilerinize ün bile getirebilecek.

Başak ve Yükselen Başak

1_virgoSevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizler için sosyal olma haftası. Davetleri, gezileri, arkadaş buluşmalarınızı kaçırmamaya dikkat edin. Sizler için çok çalışma gerektirecek dönem başlamak üzere, ağustos ayından sonra bir projeniz üzerine gerçekten çok odaklanıp çalışmanız gerekecek, şimdilik arkadaşlarınızla güzel havanın, güzel etkinliklerin keyfini çıkarmaya bakmalısınız. Sevgili okurlarım, bu hafta çok şanslı olduğunuz bir haftadasınız, eğer şans oyunlarından keyif alan biriyseniz şansınızı değerlendirebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi

1_libraSevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta çalışmalarınızla takdir toplayacaksınız. İş verenleriniz, patronlarınız, üstleriniz için yaptığınız işler kıymet görecek. Bir terfi alır mısınız bilemem ama oldukça keyif alacağınız, kendinizi iyi hisseceğiniz bir gerçek olacak. Fakat, özel hayatınızda yaşayacağınız gerginlikler, partnerinizle yaşayacağınız iletişim sıkıntıları çalışmanızı etkileyebilir. Bu yüzden partnerinizle yaşanacak her türlü gerginlikten, kavgadan uzak durmaya bakmalısınız.

 

Akrep ve Yükselen Akrep

1_scorpioSevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz konusunda özellikle dikkatli olmanızda fayda görüyorum. Ortak bir proje, birlikte yürüttüğünüz çalışmalar olumlu bir şekilde ilerleyebilir. Takım arkadaşlarınız size destek verebilir, sizlerin açıklarını kapatmaya çalışabilirler. Bu yüzden takım arkadaşlarınızla iyi anlaşmanızda fayda görüyorum. Yine bu haftanın önemli etkilerinden bir tanesi, işlerinizi tamamlayamama olabilir. Birçok işi aynı anda yapmanız gerekebilir ve bu da sizi zihnen hatta fiziken de yorabilir. Sakin olmaya bakın, bu hafta hızla geçecek emin olun!

Yay ve Yükselen Yay

1_sagittariusSevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta bütçe dışı harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Bütçenizi bilip ona göre hareket ederseniz ay sonunda kendinizi sıkışmış bir halde bulmazsınız. Sevgili okurlarım, bu hafta sizler için yaptığınız işin dışında projeler, fırsatlarla karşılabilirsiniz. Bu fırsatları iyi değerlendirmek için acele etmemeniz gerekmektedir. Yavaş adımlarla ve doğru insanlarla bir araya gelmelisiniz. Bu ekstra proje sizin gelir seviyenizi yükseltecek ve şu an bulunduğunuz konumdan daha yüksek bir konuma geçiş yapacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

1_capricornSevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta sosyal hayatınız oldukça hareketli olacak. Yeni yerler görebilir, yeni insanlarla tanışıp ufkunuzu genişletecek şeyler öğrenebilirsiniz. Belki sizler geç tatil yapacak olabilir ve bu tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Yine bu haftanın bir diğer önemli konusu ev ve aile ilişkileri üzerine yoğunlaşıyor. Evinizle ilgili ani bir konu gündeme gelebilir, evinizin bir problemi yüzünden tatili yarım bırakabilirsiniz. Bu sorun evinizle ilgili değil anne ve babanızla ilgili de olabilir. Çözüme ulaştığınızda oldukça keyif alacağınız bir hafta geçirmiş olacaksınız.

Kova ve Yükselen Kova

1_aquariusSevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta yakınlarınız, akrabalarınız, yakın arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle olan diyaloglarınızda sakin tutumunuzu korumanızda fayda var. Zira çabuk gerilebilir, çabuk yükselebilirsiniz. Gergin ortamlardan uzak durmak sizin için avantajlı olacak. Sevgili okurlarım, bu hafta mesleki anlamda kendinize yatırım yapmak, ne konumda olduğunuzu düşünmek için iyi bir fırsat. Kariyer anlamında bir dönüm noktasına yaklaştığınız bu yıl, kendinizi, sınırlarınızı aşacaksınız. Bu yüzden çevrenizle olan ilişkilerinizin sizi düşürmesine izin vermemeye özen göstermelisiniz.

Balık ve Yükselen Balık

1_piscesSevgili Balık burcu okurlarım, güzel bir haftaya giriş yapmış bulunuyoruz. Eğer yalnızsanız bu hafta çıkın gezin, dolaşın bir partner, güzel bir aşk kapıda sizi beklemekte… Bu güzel fırsatı kaçırmamanızı temenni ederim. Eğer hayatınızda özel biri varsa, şimdi iki katı özel olmaya hazırlanıyor olabilir. Birlikte çıkacağınız bir seyahatte hayatınızı sevgilinizle daha ciddi bir boyuta taşımaya karar verebilirsiniz. Sevgili okurlarım, evlenme teklifi yapmayı planlıyorsanız bu güzel haftayı kaçırmamalısınız ve her an bir teklifle ayaklarınız yerden kesilebilir. Bu birliktelik evlilik değil de, ortaklaşa yapacağınız güzel bir proje de olabilir. Her ne ise şansınız çok açık olacak.

 

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.