15 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, 18 Ağustos’ta Kova burcunda gerçekleşecek dolunay ve Uranüs’le olan güzel etkileşimin burçlara göre değerlendirmesine bakacak olursak, Aslan ve Kova’nın haftanın en şanslı, dolunayın titreşimlerinden en çok etkilenecek burçlar olduğunu görüyoruz. Aşk konusunda ise Venüs ve Plüton’un etkileşimi sayesinde, Başak ve Oğlak burçlarının şanslı olduklarını söyleyebilirim.

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta aşk ve flörtler konusunda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aşkın ciddi yönlerini değil de, daha eğlenceli, daha yüzeysel kısımlarına kendinizi odaklayabilirsiniz. Kalabalık yerler, düğünler, organizasyonlar ve harika partiler için mükemmel bir hafta. Eğer böyle bir davet alırsanız sıkılgan olmayın ve davete katılın. Çok eğleneceğiniz kesin görünüyor. Ama dahası, bu davetlerde kesinlikle aşkın titreşimli gücünü hissedeceksiniz. Belki bu derinliği olan bir ilişkinin başlangıcı olmayacak ama uzun zamandır üzerinde durduğunuz, özgüveninizde eksiklik hissettiğiniz alanları kuvvetlendirecek bir yakınlaşma olabilir. Fırsatları kaçırmamanızı temenni ederim.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta kendinizi romantizmin kucağında bulmanız pek mümkün ama sizlerin önceliği aşk, romantizm olmayacak. Kariyerinizle ilgili önemli ve ani gelişmeler, haz duygunuzu harekete geçirecek. Evinizle ilgili uzun süredir verdiğiniz bir mücadele de sonuçlanabilir. Ev alım satım gibi bir fikriniz varsa, bu fikir artık karara dönüşebilir ve ilerleyen günlerde harekete geçebilirsiniz. Çevrenizde eş dost ve yakınlarınızın desteğini de alabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta evinizde bol bol misafir ağırlayabilirsiniz. Bu hafta sizler için anahtar kelime ‘huzur’ olacaktır. Huzuru nerede ararız, evimizde, yuvamızda… Yani evinizin içinde ne kadar huzurlu olduğunuzu irdeleyebilirsiniz. Evinizin şeklini değiştirebilir, kendinizce uğursuz bulduğunuz objelerden arınabilir, evinizi farklı inançlara göre düzenleyebilirsiniz. Bu hafta aşk ve sevgi de sizler için öncelikli olacak, eşiniz, sevgilinizle ufak bir kaçamak planlayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta maddi konularda kendinizi hem rahatsız hem de endişeli hissedebilirsiniz çünkü büyük bir ödemeniz kapıya dayanmış olabilir ve sizler yine büyük bir ödeme bekliyor olabilirsiniz. Endişeleriniz hafta sonuna doğru azalacak çünkü alacağınız para beklediğinizden daha hızlı elinize geçecek. Bu haftanın yine önemli bir konusu, ani bir seyahate çıkabilirsiniz. Bu yolculuğunuz oldukça romantik ve eğlenceli geçeceğe benziyor.

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, 18 Ağustos dolunayı, duygusal ilişkilerinizi işaret ediyor. Eşler ve uzun süreli birliktelikler bir süredir testten ve sınavdan geçti, kiminiz bu süreçte sorunları konuşarak çözüme kavuştururken kiminiz iletişimde sorunlar yaşayarak bağları koparmış olabilirsiniz. Bu dolunay nihayet bir sonuca kavuşmanıza ve kendinize yeni bir yol haritası belirlemenize ışık tutacak. Sorunları çözmeye çalışan çiftler birbirine bağlanabilir, iletişim sorunu yaşayan çiftler ise yollarını ayırabilir. Sonuç her ne olursa olsun, sizler için güzel ve yeni bir sürecin başladığının işaretlerini okuyabilmeniz çok önemli.

Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, bu dolunay sizin günlük çalışma hayatınızı etkileyecek titreşimlerde bulunuyor. Yoğun bir süreç sizi bekliyor olabilir, angarya işlerinizi bu hafta hızla toparlayabilirsiniz. Ertelediğiniz, üzerinde durmadığınız minik sağlık sorunları için de harekete geçmeniz gerekebilir. Küçük bir ihtimal evcil hayvan edinmeyi düşünebilir, sahiplenme yapabilir ya da mevcut evcil hayvanınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu söylediklerimden korkmayın, zira bu dolunay, Uranüs’le olumlu etkileşimde, korkulacak bir durum olmayacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu dolunay sizleri ruhsal anlamda etkisi altına alacak görünüyor. Belki biraz daha melankolik, daha duygusal tepkiler verebilirsiniz. Yalnız olanlarınız aşka olan ihtiyacını dile getirebilir, özlem çekebilir. Bu dolunay, aşk ile ilgili meselelerinizde size destek olacak. Belki uzun zamandır özlemini duyduğunuz aşk için bir adım atabilir, duygusal tatminler için birliktelikler kurabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu dolunay zamanı ciddi bir sağlık kontrolünden geçebilirsiniz. Belki bir ameliyat gündeme gelebilir, böyle bir şey söz konusu ise bu dönemi değerlendirmek akıllıca olacaktır. Zira dolunay, Uranüs ile güzel ve iyimser bir etkileşim halinde. Yine bu ay yoğun çalışabilir, çalışmalarınızın karşılığında sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Stresten uzak durmanız sağlığınız açısından iyi olacaktır.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta aşk ve seyahat, gündeminizin ana konusu olacak. Belki bir iş gezisi sırasında aşık olabilir ya da aşık olduğunuz insanla ufak bir kaçamak gerçekleştirebilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun, bu kaçamak seyahatten oldukça keyif alacağa benziyorsunuz. Yine bu haftanın en büyük konusu çocuklar ve hamilelik olabilir. Beklemediğiniz durumlar yaşanmaması için dikkat! Cinsel açıdan yüksek enerjili bir dönem yaşamaktasınız, o halde eğlencenin keyfini çıkartın!

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta maddi konulardaki partnerlerinizle sıkı bir görüşme yapabilirsiniz. Uzun zamandır belirsizlik yaşadığınız maddi bir sorun bu dolunayla birlikte çözüme kavuşabilir. Bu konuyla ilgili özellikle ailenizin desteğini arkanızda hissedebilirsiniz. Ailenizle ilgili başka sürpriz gelişmeler de olabilir, birlikte bir yolculuğa çıkabilir, ortak ev, miras, nafaka gibi konularda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Büyük bir ödeme alabilir, büyük kazançlar elde edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, burcunuzda gerçekleşecek dolunay tam da ihtiyaç duyduğunuz zamanda oluşmuş olacak. Uzun süredir çözülmesini beklediğiniz, artık gerçekten psikolojinize zarar veren bir konu nihayet çözüme kavuşacak. Sizler bununla birlikte rahatlayacak ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Bu ne demek, artık kafanızı karıştıran sorunlar ortadan kalktığına göre bir tatili hak ediyorsunuz demek. Sevgili okurlarım, uzun süredir psikolojik olarak kendinizi kötü hissediyorsanız, bu aralar gerçekten ufak bir tatile çıkmanızda fayda görüyorum. Ve endişelenmeyin, bu haftanın sonunda kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta dikkatli olmanızda fayda var, eğer sizler gizli saklı işlere bulaştıysanız özellikle dikkatli olmalısınız. Zira bu hafta sis perdesi kalkacak ve bütün gizemler çözüleceğe benziyor. Başkalarının itiraflarını dinleyebilir, içinizde büyüttüğünüz bir sırrı ortaya dökebilirsiniz. Eğer bir başkalarından sakladığınız bir sırrınız varsa dikkat, zira bu hafta bütün gerçeklerin ortaya çıkacağı bir süreç yaşayacaksınız.

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.