18 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Ülkemizde son günlerde yaşanan talihsiz olaylardan dolayı çok üzgün bir haftaya başlamış bulunuyoruz. Bu hafta gökyüzü hem güzel hem de zorlayıcı etkilere sahip. 20 Temmuz’da Oğlak burcunda gerçekleşecek Dolunay, bizleri birtakım işlerimizi bitirmeye zorlayabilir.

1_ariesKoç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu Dolunay sizlere güzel etkiler getirecek. Özellikle iş yaşamınızda beklediğiniz fırsatları sizlere sunabilir. Eğer bir bitirme projeniz ya da kendinizi ispat edebileceğiniz bir konu gündemdeyse, bu işi bu Dolunay’la birlikte bitirip sunmanız çok etkili olacaktır. Dolunayın ışığı, kariyerinizi parıl parıl parlatacak bir enerjide. Yalnızca kendinizi biraz stres ve baskı altında hissedebilirsiniz, bu da çevrenizde sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanlara patlamanıza neden olabilir. Aman diyeyim, sevgi her şeyden önce gelir, bunu unutmayın sevgili okurlarım.

1_taurusBoğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, Dolunay size yurt dışı bağlantıları getirecek. Belki yurt dışından bir misafir ağırlayabilir, kısa süreli de olsa yabancılarla iş birliği, iletişim halinde kalabilirsiniz. Bu Dolunay’la birlikte ihmal ettiğiniz işleriniz ya da hobilerinize yönelmeniz de mümkün olabilir. Bunu kendiniz için mini bir dinlenme tatili olarak görebilirsiniz. Bu Dolunay agresif tavırlar sergilemekten uzak durmanızda da fayda görüyorum.

1_gemini

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu Dolunay’da size güzel hissettirecek gelişmeler olacaktır. Öncelikle uzun zamandır yaşadığınız finansal sorunlarınıza bir ışık tutacak. Belki gökten para cebinize hop konmayacak ama güzel iş fırsatlarını önünüze dökebilecek. Ya da beklediğiniz bir ödemenizle ilgili olumlu haberler almanız olası. Her ne olursa olsun, bu Dolunay’ın sizin cebinizi dolduracağı bir gerçek!

 

1_cancerYengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu Dolunay sizler için, alfanın kim olduğunu gösterme vakti olabilir. Özellikle ortak, çalışan, partner gibi kimselerle güç savaşına girebilirsiniz. Şimdilik koşullar karşı tarafın lehine gibi görünüyor olabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz ama biraz daha idare etmeniz gerekecek. Daha ılımlı yaklaşmanız gerektiğini Dolunay’la birlikte öğreneceksiniz. Aman tartışmalardan uzak kalmaya dikkat edin sevgili okurlarım.

1_leoAslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, perde açıldı, sahne sizindi ama bu hafta biraz beklemeniz gerekebilir. Dolunay, Oğlak burcunda ve gerçekten çok güçlü etkileri var. Sizleri kabuğunuza çekilmiş halde bulmak mümkün. Bu hafta Dolunay’la birlikte çok çalışmanız gerekebilir, yoğunluğunuz artarken elinizde biriken işleri de tamamlamanız söz konusu. Bunun yanı sıra, özellikle diş veya cilt problemleri ile uğraşabilirsiniz, sırt ağrılarına da dikkat etmelisiniz. Sağlık sorunlarınızın bu Dolunay’la birlikte ortaya çıkabileceğini göz önünde bulundurarak, bu hafta dinlenmenizde fayda görüyorum.

1_virgoBaşak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, bu Dolunay sizlere harika hissettirecek. Aşka, eğlenceye, güzel vakit geçirmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Partnerinizin size hoş bir sürprizi olabilir. Yalnız olan Başakların bu Dolunay’da eve kapanmaları yazık olacaktır çünkü aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Gerçekten kendinizi iyi hissedeceğiniz bir hafta geçireceksiniz, bunun tadını çıkarmalısınız sevgili okurlarım.

1_libraTerazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu Dolunay’la birlikte dikkatinizi evinize, yuvanıza verebilirsiniz. Her şey istediğiniz gibi mi, kendinizi güvende hissediyor musunuz, evinizde mutlu musunuz? Bu konular gündeminizi meşgul edebilir. Kimi taşınmaya karar verirken, kimi Teraziler ise evlerini güzelleştirebilir. Yine bu Dolunay’la birlikte, babanızla önemli bir konuda, ciddi bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

 

1_scorpio

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu Dolunay zamanı kısa seyahatler gerçekleştirebilir ya da misafir ağırlayabilirsiniz. Uzak yerlerden kuzen, kardeş gibi akrabalarla görüşebilir, gizli konuları açığa çıkarabilirsiniz. Bu görüşmelerden duyduklarınız, öğrendikleriniz sizi gerçekten şaşırtabilir. Yine de güzel ve keyifli bir hafta geçireceğinizi söyleyebilirim.

 

1_sagittarius

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, bu Dolunay hesabınızı kontrol edebilirsiniz. Maddi anlamda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Kendi maaşınız dışında ekstra bir gelir elde edeceğiniz işler ve projeler karşınıza çıkabilir. İş temponuz hızla artıyor, bu Dolunay kendinizi sadece çalışırken bulmanız mümkün, bu da partnerinizi biraz huysuz yapabilir. Partnerinize de zaman ayırmanız gerekebilir.

 

1_capricornOğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Kendinizi güzel, doğru ifade edebilirsiniz. Duyguları abartılı ve yüksek yaşayabilirsiniz. Dolunay zamanı gerçekten romantik etkileşimler olabilir. Bir sevgiliniz varsa kısa bir tatile çıkmanızı öneririm, birbirinize gerçekten aşkla bağlı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

1_aquarius

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, bu Dolunay’la birlikte biraz kendi kabuğunuza çekilmeniz söz konusu olabilir. Kendinizi dinleyebilir, değer yargılarınızı düşünebilirsiniz. Çevrenizden kendinizi soyutlayarak, eve kapanıp spiritüel çalışmalar yapmanız mümkün. Bu Dolunay zamanı kendinizi melankolik hissedebilirsiniz, depresyona girmemeye dikkat etmelisiniz.

 

1_piscesBalık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu Dolunay finansal anlamda rahatlamanızı sağlayacak. Kendinizi yüksek ve güçlü hissedebilirsiniz. Bunun sebebi, partnerinizin neşeli davranışları da olabilir. Her ne olursa olsun enerjinizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Kendinizi spora da verebilirsiniz. Her ne şekilde olursa olsun, enerjinizi açığa çıkaracağınız gücü hissetmeniz mümkün olabilir.

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.