19 Eylül Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım,

Bu hafta gökyüzü geçtiğimiz haftalara göre daha sakin bir görünüme bürünecek, haftanın önemli gök olaylarından biri hafta ortasında artık geri hareketini sonlandıracak Merkür teması olacaktır! Fakat unutmayın ki, durağan günler, retrolardan daha etkilidir! Yani Merkür geri hareketini bitirip durağan noktaya ulaştığında bir anda bütün retro kaynaklı etkilerini göstermeye başlayacak.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, haftaya kendinizi içe kapanık bir ruh halinde hissedebilirsiniz. Aslında sizler genel olarak lider konumunda karakterlere sahip olsanız bile, şu sıralar biraz kendinizi doğru ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle partnerlik meselelerinde kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Partnerinizin bitmek bilmez talepleri karşısında, “hayır” deme yeteneğinizi bir süreliğine kaybedebilirsiniz. Bu da kendinizi güçsüz hissetmenize neden olabilir, ama ay sonuna doğru yeniden alfa konumuna geçmeniz için gökyüzü size destek verecektir!

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta gökyüzü sizlere romantik sinyaller sunmakta. Aşk, ilişkiler açısından şanslı bir haftaya giriyorsunuz. Belki yeni başlayan bir ilişkinin ismini koyabilir ya da bir süredir sorunlar yaşadığınız partnerinizle aranızı düzeltebilirsiniz. Gökyüzü sizler için oldukça cömert davranacak! Maddi sıkıntılarınızda bir zirve yaşayabilirsiniz hafta sonuna doğru bu sıkıntılarınızı çözmek için bir yol arayışına gireceğe benziyorsunuz, endişe etmeyin haftaya maddi olarak kendinizi daha iyi hissedeceğiniz formülleri bulmuş olmanız olasıdır!

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bir süredir partnerlikle ilgili yaşadığınız köklü ve derin sorunlar nihayet sona eriyor gibi. Gökyüzü sizlere aşk tılsımı gibi tam da zamanında diyeceğiniz enerjilerini cömertçe sunuyor! Bu gözünüzü karartabilir, yeniden aşık olabilir ya da eşinize olan sevginiz derinleşip güçlenebilir. Böylelikle hayatınızla ilgili aldığınız önemli kararlar yönünü değiştirip, kaderinizi bambaşka bir noktaya sürükleyebilir. aslında ciddi kararlar almadan önce iyice düşünmenizde de fayda olduğunu düşünüyorum!

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, haftaya seyehatler ve iş yoğunluğunuz ile başlayabilirsiniz. Tam da olması gerektiği gibi yüksek tempo ile çalışabilirsiniz. İletişimde genel olarak yaşanacak sıkıntıları görmezden gelirseniz gayet olumlu bir hafta! Yine bu hafta cinsellik ön plana çıkabilir, tutku ve aşkla birliktelikler yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminiz güçlenebilir, birbirinizle doğru iletişim kurmanın yollarını arayabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu yıl genel olarak seyahatleri vurgulayan bir etki altındasınız. Gerçekten güzel koşullarda yolculuklar yapabilir, bu yolculuklarda hayatınızın aşkı ile tanışma olasılığı bulabilirsiniz. Bu haftanın bir diğer etkisi ise partnerlik alanınızda güzel gelişmeler yaşamanız, gökyüzü size ilişkiler konusunda gerçekten yardımcı olacağa benziyor! Kendinizi güçlü, tutkulu ve çekici hissedebilir, çevrenizden böyle övgüler alabilirsiniz! O zaman keyfini çıkarmaya bakın derim!

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta yuva kavramı sizin için oldukça önemli olacak! Evinizi benimseyebilir, evinizle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Jupiter bu sene burcunuzdan ayrıldı, Terazi burcuna geçiş yaptı fakat sizin için keyifli bir süreci de başlattı! Jupiter artık maddi kaynakları yönettiğiniz evinizde geziniyor olacak, bu da maddi anlamda gelirlerinizin artacağını işaret etmekte! Yine bu hafta duygusal ilişkiler konusunda geçmişten haberler alabilir, eski ilişkilerinizle biraraya gelebilirsiniz!

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, gökyüzü sizler için pırıl pırıl! Kalbiniz ağzınızda atacak kadar romantik titreşimleri yaşayabilirsiniz! Ayrıca, bu hafta işler konusunda yoğun bir hafta geçireceksin, tam da zamanında dediğiniz işler siz peşinden koşmadan ayağınıza gelebilir. Gökyüzü sizlere bu hafta hatta bu ay oldukça cömert davranacak! Kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz ki, aile içerisinde bile bu fark edilecek! Aranızın açık olduğu herkesle ilişkilerinizi düzeltebileceksiniz!

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, Venüs bu hafta burcunuzu ziyarete geliyor! Bu demek oluyor ki, zaten yüksek olan libidonuzu bir de aşkla yükseltmeye hazırlanmanız gerekiyor! Aşık olabilirsiniz ama yüzeysel ilişkileri de aşkla karıştırmaya açık etkiler de altındasınız! Flört sizin için hiç olmadığı kadar keyifli olabilir! Cinsel hayatınız hiç olmadığı kadar eğlenceli ve tutkulu olabilir. Dış görüntünüz hiç olmadığı kadar güzel ve çekici olabilir. Kısaca Venüs sizler için Ekim ortasına kadar adeta bir köle gibi çalışacağa benziyor!

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, bu hafta kadersel etkiler altındasınız! Aşk hiç olmadığı kadar derinlerde hissedebilirsiniz, aşkınızı gizli yaşamak isteyebilir hatta kimileriniz yasak aşka doğru yelken açabilirsiniz! İçinizde hiç olmadığı kadar büyük bir enerji, coşku hissedebilirsiniz. Kimileriniz çocuklarla, hatta hamilelik gibi konularda olumlu haberler alabilir, kimileriniz ise yine aynı alanlarda bir karar vermek zorunda kalabilir! Her ne olursa olsun sonuç sizin kadersel açıdan ehemmiyeti olduğunu gösteriyor! Kadere isyan etmeden önce düşünmeniz gerektiği aşikar!

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bir uykudan uyanmışçasına, bir aydınlanma yaşamışçasına kendinizi farklı hissetmeye başlayacağınız bir haftaya giriyorsunuz! Ama asıl etkilerini Ekim ayının ortalarında yaşayacak ve belki de bir dönüşüm yaşayacaksınız! Aile işi yapıyorsanız mutlu olmaya hazırlanın, başarılarınız takdir edilecek gibi görünüyor! Patron, otorite figürleri sizi izliyor ve sizi gözlemliyor, sizlerin sorunlar karşısında soğukkanlılıkla çözüm arayışlarınız ilgilerini çekiyor ve saygılarını kazanıyorsunuz!

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, sizlere yol görünüyor! Güzel ve keyifli koşullarda yolculuğa çıkabilirsiniz aynı şekilde bol bol misafir ağırlamakla uğraşabilirsiniz. Bu hafta sizin için gerçekten özellikle fiziksel olarak yorucu bir hafta olacak! İşler konusunda bir süredir kendinizi tembel ve hımbıl hissediyor olabilirsiniz! Bu haftanın ortasından sonra bir enerji yüklemesi yaşayabilir ve işlerinize hiç olmadığı kadar özen gösterebilirsiniz!’

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu ay yaşadığınız tutulma hala etkisini göstermekte! Özellikle kariyer konularında kendinizi artık daha olgun ve daha aklı başında hissediyor olmanız olası. Gelirlerinizi genişletmek için planlamalar yapmaya başlayabilirsiniz, Ekim ayı itibari ile bu planlarınız eyleme dönüşeceğe benziyor! Yine yurt dışı bağlantılı ortaklıklar ya da ilişkilere açık bir hafta gibi görünüyor! bu fırsatları değerlendirmekten çekinmemelisiniz!

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.