22 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, artık yaz ayının son haftasını yaşamaktayız. 2016 yazı ülke genelinde umduğumuz gibi parlak geçmedi. Fakat Eylül ayından sonra dilerim daha güzel, daha umut verici yeni bir sürece başlayacağız. Bu haftanın ana başlıklarından bir tanesi, Mars ve Satürn gezegeninin karşılaşması olacak. Aslında iki gezegen benzer şeyleri temsil ediyor olsalar bile, birbirlerinden farklı işlevleri olduğu için bu hafta bizlere biraz sıkıntı verebilir. Mars gezegeni cesaret verir, harekete geçirmek ister, yanlış bile olsa bildiklerimizi uygulamamız konusunda güç verir. Satürn gezegeni ise düşündürmeye, aldığımız kararların doğruluğunu sorgulatmaya yöneltir. İstekliyiz ama engellerle karşılaşabiliriz, kendimizden emin olabilir ama karşımızdakinden şüphe duyabiliriz. Üstelik bu iki gezegenin bir araya gelişine eşlik edecek olan Neptün’ün alaycı ve yanıltıcı varlığı da, bizi iyiden iyiye şüpheye düşürebilir.

Koç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta hukuksal konularda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Aslında haklı olduğunuz, sonuna kadar arkasında durduğunuz bir davanız (bunu illa hukuksal düşünmeyin, kendi inandığınız bir davanız da olabilir) bazı engeller ve bazı kafa karıştırıcı sonuçlar doğurabilir. Endişe etmeyin, inancınız doğrultusunda diretebildiğiniz kadar diretin fakat yeni görüşlere de kendinizi kapamayın! Yine bu hafta yurt dışı bağlantılı işlerinizde biraz gecikme yaşamanız söz konusu olabilir. Eğer bir vizeye başvuracaksınız zamanlama konusunda üç beş gün opsiyon eklemeyi ihmal etmeyin.

Boğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta aşk konusunda kendinizi iyi hissedebilirsiniz. İlişkinizin güzel yerlere gittiğini görebilir, birlikte seyahat edebilir, romantik titreşimler yaşayabilirsiniz. Yine ilişkinizde dile getirmediğiniz sorunları, konuları tartışabilir, bir çözüm yolu arayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız kendinizi daha fazla üzmenize gerek kalmayacak, bu hafta gerçek aşkın gücünü görebilir, yeni insanlarla tanışabilir ve ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkı yaşayabilirsiniz. Bu yüzden kendinizi eve kapatmayın, mümkün olduğunca sosyalleşin. Bu haftanın olumsuz etkisi ise maddi alanlarda olacak. Alacak verecek, borçlar ve vergi gibi konularda siz emin olsanız bile biraz sorun, engellenmiş ve yanılgılara açık bir hafta. Hesabınızı iyi yapıp ona göre hareket etmenizde fayda görüyorum.

İkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Kendinizi ifade etmekten yorulduğunuzu, anlatmak istediklerinizi anlatmaya mecaliniz olmadığını düşünebilirsiniz. Özellikle partnerinizle anlaşmazlıklar, birbirinizi dinleyememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Aynı şekilde ailenizin kadın figürlerine karşı da biraz gönül koyabilir, kırgınlıklarınızı dile getirebilirsiniz. Aslında bu hafta biraz dinlenmeniz ve kendi iç dünyanızda neyi isteyip neyi istemediğinize odaklanmanız gerekebilir. Kendinizle iletişime kapalı olduğunuz bu haftanın başını sessiz sakin geçirmeye bakın, hafta ortasından sonra kendinizi daha iyi hissediyor olacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta kalbinizin heyecanla dolması mümkün. Kendinizi daha flörtöz hissedebilirsiniz, yeni insanlarla tanışma hissiyatınız daha güçlü olabilir. Üstelik çok uzağa gitmenize gerek kalmadan, yakın çevrenizdeki insanlarla bir araya gelebilir, romantik titreşimleri hissedebilirsiniz. Bu haftanın bir başka konusu ise işlerinizdeki aksamalar olacaktır. Olmasına kesin gözüyle baktığınız bir iş ya da onaylanmasının kesin olduğunu düşündüğünüz bir projeniz bir engele takılabilir. İşlerinizde ve projelerinizde aksamalar, gecikmeler ve sizin keyfinizi kaçıracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir girişime başlayacaksanız hafta ortasını beklemenizi tavsiye ederim.

Aslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta işlerinize daha fazla yönelebilir, projelerinizle adeta aşk yaşayabilirsiniz. Üstelik bu haftanın ana gündem başlığı, kazançlarınızı artırmak üzerine olabilir. Bu da yeni projeler, yeni girişimler anlamına geliyor. Zam istemek için de uygun bir süreçte olduğunuzu söyleyebilirim. Ek gelirler yüzünüzü güldürecek. Ama ortaklığınızı, partneriniz/eşinizle yapıyorsanız, ortak işlerde bulunuyorsanız ya da ortak gelirleriniz gündemdeyse, aranızda gerginlikler olabilir. Bu hafta aşk konusu geri planda kalacak. İlişkiler ve hisler konusunda kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz, hafta ortasından sonra bu hissiniz daha azalacaktır.

Başak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta aşk konusunda kendinizi daha enerjik, daha güçlü hissedebilirsiniz. Üstelik Jüpiter gezegeninin burcunuzdaki son haftası ve bir gezegen bir burçtan ayrılırken enerjisi daha da güçlenir. Jüpiter’in burcunuzda olduğu süreç boyunca yeni bilgiler öğrendiyseniz, yeni deneyimler edindiyseniz ve gerçekten eski kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçebildiyseniz, Jüpiter burcunuzdan ayrılırken size ödüllerini vermekte çekinmeyecek ve cömert davranacaktır. Aşk konusunda haftanın ortasında yerinizde sayıyor gibi hissedebilirsiniz, belki karşınızda adım atmaya cesaret edemeyen bir partneriniz olabilir. Endişe etmeyin, bu geçici bir görünümdür ve sonuçları her zaman iyicil olur.

Terazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, aşk konusunda içinizde bir heves hissediyor olabilirsiniz. Enerjinizin yüksek seviyeye çıktığı bir dönemdesiniz ama durumları okumakta zorluk yaşayabilir ve platonik hisler içerisinde olabilirsiniz. Aslında bu hafta flörtler konusunda sizin istekleriniz ve karşınızdaki kişinin algısı farklı olabilir. Kendinizi doğru ifade ettiğiniz konusunda emin olmalısınız, görünenle yaşanan aynı olmayabilir. Bunun dışında iş hayatınızda güzel projeler üretme aşamasındasınız. Bazı belirsizlikler var gibi görünüyor ama endişe etmeyin, hafta ortasından sonra durumunuz netleşsin.

Akrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta kredilerinizi, kredi kartlarınızı ve borçlarınızı dikkate almanız gerekebilir. Ani bir ödeme, beklettiğiniz bir borç için ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu hafta cebinize giren ile cebinizden çıkanın hesabını yapabilirsiniz. Kendinizi bir tasarruf moduna alabilir, hatta tasarrufla ilgili disipline edebilirsiniz. Bunu yapmak zorunda olduğunuzu söylemek zorundayım! Bunun dışında sosyalleşmeye, dostlarınızla bir araya gelmeye özen göstermelisiniz. Düğün, konser gibi organizasyonlardan geri kalmamalısınız, belki de kalbinizi heyecanlandıracak bir sürpriz ile karşılaşabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, kadersel anlamda dönüşüm yaşayacağınız bir haftadasınız. Genel olarak böyle bir dönemdesiniz, bu yüzden yaptığınız seçimler ve kararlar konusunda daha dikkatli olmalı ve iyice gözden geçirmelisiniz. Bu sıralar hayatınıza aldığınız insanların, kazandığınız paraların, yaptığınız projelerin hepsi kalıcı olacaktır. Bu yüzden çevrenize iyi bakın, eşinize ve dostunuza iyi karar verin. Partnerinizin olumlu ve olumsuz yönlerine iyice kanalize olun. Şans sizden yana ama sizler kontrolü asla elinizden bırakmayın.

Oğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta yaptığınız projeleri, yeni işlerinizi gizlilikle yürütmeniz gerekebilir. Projenizi notere tasdikletmeniz gerekiyorsa yapın, şifrelerinize, maillerinize ve görüşmelerinize dikkat edin. Fikirlerinizi, çalışmalarınızı henüz oturtmadan paylaşmayın. Bu hafta yurtdışı bağlantılarınız güçlü olacaktır, yabancı bir ortak ya da yabancı bir flört yaşayabilirsiniz, keyfini çıkartmaya bakın!

Kova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, hafta başında maddi konularda belirsizlikler biraz canınızı sıkabilir. Bu belirsizlikler yüzünden planlarınızı askıya almak zorunda kalabilirsiniz. Belki planladığınız tatil, eğlence ya da para harcamak zorunda kalacağınız bir lüksünüzden feragat etmek zorunda kalabilirsiniz. Birtakım planlarınızı hafta sonuna erteleyebilirsiniz. Haftanın ortasından sonra işler değişecek ve maddi konularda yaşadığınız belirsizlik ortadan kalkacak. Böylelikle ertelediğiniz planlarınızı yeniden değerlendirmeye alabileceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta kadersel olarak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayatınızın aşkı, hayat arkadaşınız gibi kaderinize etki edecek kişi ile tanışabilir ya da partnerinizle evlenmek gibi hayatınızda dönüştürücü etkisi olacak bir karar alabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa bu hafta kendinizi güvende hissedebilir, muazzam bir birliktelik yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Bu etki her zaman olmaz, elbette tam aksi de olabilir ama genellikle iyi etkileri üzerinizde hissedecek, enerjinizin yüksek ve keyfinizin yerinde olacağı bir hafta yaşayacaksınız.

İyi haftalar…

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.