25 Temmuz Haftası Burç Yorumları

25 Temmuz Haftası Burç Yorumları

Pek değerli okurlarım, bu hafta gökyüzü nihayet bize o sevecen yüzünü göstermekte çekingen davranmayacak! Haftalardır kötü enerji ile yüklü gezegenler, bu hafta kendilerini toparlıyor ve bizlere yardımcı oluyor. Bu hafta birçok gezegene ev sahipliği yapacak olan Aslan burcu, bizlere cesaret, güven ve inanç aşılayacak. Bu hafta, ‘yapamam’ dediğiniz işlere odaklanın, yapabildiğinizi, yapabileceğinizi göreceksiniz.

1_ariesKoç ve Yükselen Koç
Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta üzerinizdeki ölü toprağından kurtulabilirsiniz. Artık gündeminizde eğlence ve sosyalleşmek var. Gökyüzü sizin için harika etkileşimler içerisinde. Özgüveniniz ve enerjiniz her zamankinden daha yüksek, bu da sizi oldukça çekici bir hale getirebilir. Bu çekiciliği kullanmak tamamen size kalmış, bunu romantik süreçler haline getirmek elinizde. Yalnız olanlarınız şanslı bir döneme girmiş bulunuyor, sevgilisi olanlar ise her zamankinden daha fazla yakınlaşabilir.

1_taurusBoğa ve Yükselen Boğa
Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu hafta aile büyükleriniz veya ev içerisinde otorite sahibi olan kişilerle ilgili görüşmeler yapabilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklikler, planlar, özellikle alım satım konusunda yeni fikirler kafanızda canlanabilir. Bu yeni fikirler hafta ortasında netleşebilir. Hafta sonuna doğru ise, annenizle ilgili sürpriz bir gelişme, haber duyabilirsiniz. Annenizle hiç beklemediğiniz bir görüşme gerçekleştirmeniz ya da kendisiyle ilgili başka kaynaklardan bir haber almanız olası.

1_geminiİkizler ve Yükselen İkizler
Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta sizler için güzel bir başlangıç olacak. Finansal konulardaki sıkıntılarınız geride kaldığı için, kendinizi biraz eğlencenin tatlı kollarına bırakmak isteyebilirsiniz. Kısa seyahatler, küçük kaçamaklarla yorucu geçen birkaç ayın acısını çıkarabilirsiniz. Bu kısa kaçamaklarınızda romantik yakınlaşmalar için hazırlıklı olun. Kendinize olan güveniniz oldukça yükseliyor, güzel bir döneme girmiş bulunuyorsunuz.

1_cancerYengeç ve Yükselen Yengeç
Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta kariyerinizdeki durgunluk geride kalıyor. Haftaya kariyeriniz açısından müthiş etkileşimlerle başlıyorsunuz. Bu elbette, maaşınıza da güzel bir şekilde yansıyacak. Bu hafta elinizde ne kadar proje/iş varsa, üstlerinize göstermeye çalışın. Ödülünüzü, haftaya gerçekleşecek Aslan yeni ayından hemen sonra alabildiğinizi göreceksiniz. Şansınızı güzel değerlendirmenizi diliyorum.

1_leoAslan ve Yükselen Aslan
Sevgili Aslan burcu okurlarım, yaklaşık iki haftadır birçok gezegene ev sahipliği yapmaktasınız. Kendinizde olan içsel değişimin farkındasınızdır, daha sakin, dinlenmeye çalışan, olayları sakince gözlemleyen ve daha çok özeleştiri yapabilen bir ruh haline sahipsiniz. Bu hafta içsel yolculuğunuz yine devam edecek, o yüzden bu son haftanın dinlenme açısından keyfini çıkarın. Ağustos’un gelmesi hem neşenizi artıracak hem de 2 Ağustos’taki yeni ayla birlikte kendinizi kral-kraliçe gibi hissedeceksiniz.

1_virgoBaşak ve Yükselen Başak
Sevgili Başak burcu okurlarım, pek yakında Merkür sizin burcunuzda harekete geçişine başlayacak. Bu da iletişimde, yaratıcılık gerektiren işlerinizde hareketlenmeler anlamına geliyor. Şimdilik köşenize çekilip dinlenmek isteyebilirsiniz. Pek yakında çalışma temponuz artacak. Bu hafta genel olarak hayatınızda yenilikler, yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Sizin gibi değişmekten çekinenler için bile, değişime açık bir hafta. Bu durumu fırsata çevirip bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Mesela sigarayı bırakmak için harika bir zaman olabilir.

1_libraTerazi ve Yükselen Terazi
Sevgili Terazi burcu okurlarım, kariyer hayatınızda zorlu bir dönemi geride bırakıyorsunuz. Kendinizi anlatmaya, tarzını aktarmaya çalıştınız, anlaşılabildiğinizi ümit ediyorum. Artık iş hayatınızda üzerinize kurulan baskıdan kurtulduğunuzu, daha keyifle çalıştığınızı hissedebilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanacak, bazı itirafları dinleyebilirsiniz. Öğreneceklerinizden sonra fikirleriniz olduğu gibi değişebilir.

1_scorpioAkrep ve Yükselen Akrep
Sevgili Akrep burcu okurlarım, yine hızlı hareket etmeniz gereken bir hafta bekliyor sizi. Öncelikle evle ilgili bir sorun hızlı bir şekilde çözümlenmeye başlıyor. Genel olarak bu hafta ev, aile, aile büyüklerinizle ilgili sorunlarınız varsa, hepsinin çözümlendiğini hissedebilirsiniz. Hemen akabinde kariyerinizle ilgili de minik bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu hafta iş yükünüzün biraz artıyor olması bir parça keyfinizi kaçırabilir, fakat öyle yoğun çalışacaksınız ki, haftanın nasıl geçtiğini anlamanız pek mümkün olmayacak.

1_sagittariusYay ve Yükselen Yay
Sevgili Yay burcu okurlarım, öncelikle bu hafta aşk hayatınızda müthiş aydınlanmalar gerçekleşecek. Şimdilik isyankar partnerlerinizin sıkıntılarına kulak vermeye bakın. Haftanın ortasına doğru müthiş gerilimli bir enerji, aşk hayatınızda kuvvetli etkilere neden olacak. Belki git-gelli ilişkiler size göre değil ama bu hafta biraz tutkunun varlığını hissedeceksiniz. Bu da sizin, eğer yalnızsanız aşık, eğer biriyle birlikteyseniz yeniden aşık olmanıza sebep olacak.

1_capricornOğlak ve Yükselen Oğlak
Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu hafta neredeyse her gün, ev ya da aile büyüklerinizle ilgili sorunlarla mücadele edeceksiniz. Özellikle evinizle ilgili geçmiş/eski konular yeniden gündeme gelecek. Belki evinizi daha önceden satmayı düşünüyordunuz fakat bu işi askıya aldınız, eğer böyle bir durum varsa, şimdi harekete geçmek için harika bir zamanlama! Ya da evinizle ilgili aile büyüklerinizi ikna etmeniz gereken bir durum söz konusuysa, bu dönemi kaçırmadan fikirlerinizi onlara açabilirsiniz. Güzel enerjiler sizinle birlikte!

1_aquariusKova ve Yükselen Kova
Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta geçmişle yeniden yüz yüze gelebilirsiniz. Bunu olumlu değerlendirmek sizin elinizde. Partnerinizle sıkıntılı bir süreç yaşıyorsanız gidin ve gönlünü alın. Sizi anlayacak çünkü kendinizi daha iyi ifade edebileceksiniz. Aynı şekilde, hayatınızın herhangi bir alanında sıkıntı yaşadığınız bir kişiyle sorunlarınızı çözmek için harika bir hafta olacak. Sizlere tavsiyem, hafta başında biraz özeleştiri yapmanız, bu durum hafta sonundaki görüşmelerinize olumlu yansıyacak.

1_piscesBalık ve Yükselen Balık
Sevgili Balık burcu okurlarım, bu hafta kime ne sır verdiğinize dikkat edin. Gizli yaptığınız görüşmeler, gizlediğiniz konular ya da kendinize saklamayı düşündüğünüz planlar birden ortaya çıkabilir. Yine bu hafta partnerinizle olan iletişiminiz epey yoğun ve hararetli olacak ama bu hararet, sizi daha da yakınlaştırabilecek türden bir enerji saklıyor. Bu hafta kendinizi baskı altında hissedebilir ve bir yerlere kaçmayı düşünebilirsiniz. Kısa seyahatlerle sorunlarınızdan az da olsa uzaklaşmak iyi gelebilir.

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.