29 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, bu hafta 1 Eylül’de Başak burcunda önemli bir tutulma gerçekleşecek. Yeni ayla gerçekleşecek bu tutulmayla birlikte Merkür de, Başak burcunda geri hareketine başlayacak. Yani bu demek oluyor ki, Eylül ayı bizler için gerçekten önemli bir ay olacak. Hayatlarımızda bir sayfa kapanacak ve yeni bir döneme giriyor olacağız. Aslında Merkür gezegeni geri harekette olmasa bu tutulma bizleri direkt olarak sonuca götürebilirdi. Fakat Merkür’ün geri hareketiyle birlikte bizler biraz daha geçmişle bağlantı kurmak zorunda kalacağız. Açık kalmış defterler, kafamızı kurcalayan sorular için sürekli geçmişe dönebiliriz.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta 1 Eylül itibarıyla Başak burcunda bir tutulma gerçekleşecek. Bu tutulma sizler için sağlık alanında hareketlenmelere neden olabilir. Rutin kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Küçük ve önemsiz sandığınız sorunlarınız daha da büyüyebileceği gibi gözünüzde büyüttüğünüz sıkıntılarınız önemsiz de çıkabilir. İş hayatınızın günlük rutin koşturmalarında büyük değişiklikler söz konusu olabilir. Bu değişikliklerin temeli bugün itibarıyla atılacaksa karşılığını Ekim ayının başında görebileceksiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, bu haftanın önemli olaylarından biri 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması olacak. Bu tutulma aşk hayatınızı ya da çocuklarınızla olan ilişkinizi direkt olarak etkileyeceğe benziyor. İlişkilerinizde değişim, dönüşüm, köklü değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bir ilişkiniz sonlanabilir ya da olaylara daha önceden baktığınız gibi bakmadığınızı keşfedebilirsiniz. Bunların olumsuz değil, sizler adına olumlu değişimler olacağını düşünüyorum.

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu haftanın en önemli olayı 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulma. Bu tutulmanın etkisi güçlü olacak ve hayatınızda değişimlere sebebiyet verecek. Sizlerin aile, bilinçaltı ve evinizle ilgili alanlarınızda gerçekleşecek tutulma, eviniz, yuvanız ve düşüncelerinizde köklü değişikliklere sebep olabilir. Şu sıralar geçmişe özlem duyuyor olabilirsiniz. Partnerinizle ilgili bir müddet sıkıntılar yaşayabilir ve evle ilgili konularda aynı fikirde olmayabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu haftanın önemli olayı 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması. Sizlerin eğitim veya kişisel gelişim alanınızda etkili olacak tutulma belki de mesleki anlamda kendinizi değişime sokabileceğiniz bir eğitime vurgu yapıyor olabilir. Mesleğinizi değişime sürükleyecek bir sertifika almak gibi bir niyetiniz ya da düşünceniz varsa, bu hafta kesinlikle harekete geçebilirsiniz. Kendiniz için böyle bir yatırım yapmak son derece doğru olacaktır. Bu konu ile ilgili de aile, akrabalar ve hatta eşinizin desteğini arkanıza alabilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu haftanın önemli olaylarından biri 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması olacak. Tutulma sizin kazançlar evinizde gerçekleşecek. Bu nedenle kazançlarınızda değişime giden bir yol oluşabilir, gelirlerinizin modeli değişebilir. Gelir kaynaklarınız, dolayısıyla yaptığınız iş, meslek alanında bir değişim sürecine başlayabilirsiniz. Dikkatli hareket etmenizde fayda görüyorum.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek tutulma nedeniyle, hayatınızda köklü değişimler gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle kendi iç dünyanız ve benliğinizde gerçekleşecek değişimleri, kim olduğunuzu bulmaya çıkacağınız bir yolculuk gibi değerlendirebilirsiniz. Kim bilir, belki de hayatınızda radikal değişimler gerçekleştirebilirsiniz. Bu durumda hayatınızda önemli adımlar atabilir; işinizde, eş veya dostlarınızla ilişkilerinizde büyük değişimler yaşayabilirsiniz. Hayatınızdan çıkaracağınız insanlar olacağı gibi hayatınıza yeni insanlar da sokabilirsiniz. Vizyonunuzun değişeceğini söyleyebilirim.

Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu haftaya 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulmanın etkisi ile başlıyorsunuz. Zihniniz karışık ve bulanık; ne yapmanız gerektiği konusunda bir belirsizlikle mücadele ediyorsunuz. Aslında odaklanmanız gereken tek bir şey var, ama kafanızın içinde dolaşan binlerce düşünce arasında odaklanmanız gereken bu doğru şeyin ne olduğunu bulmakta zorlanabilirsiniz. Buna bağlı olarak bu hafta, ruh haliniz daha depresif olabilir. Fakat aile büyükleri gibi insanlarla görüşmek, dertleşmek onların fikirlerini almak sizi biraz olsun rahatlatacaktır.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta evdeki para ve çarşıdaki hesap sorunsalı ile mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Haftanın en önemli olaylarından biri olan 1 Eylül’deki güneş tutulması ile, sosyal alanlar ve aktif olduğunuz gruplar konusunda bir değişim sürecine girebilirsiniz. Yeni insanlarla karşılaşabilir, yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Fakat bu etkinlikler sizi maddi anlamda biraz zorlayabilir. Bu konuda dikkatli davranmaya çalışmanız gelecek açısından faydalı olacaktır.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, 1 Eylül’de Başak burcunda gerçekleşecek tutulma ile kariyeriniz konusunda kendinizi daha hevesli hissedebilirsiniz. Kariyerinizde köklü değişimlere gidebilir hatta buna mecbur bırakılabilirsiniz. Böyle bir durumda, aslında sizin için daha iyi bir sürecin başladığını düşünmeniz sizi iyi hissettirebilir. Kısaca kariyer anlamında bir dönüm noktasındasınız. Değişimler her daim keyifli ve güzel olmayabilir. Bazen evren bizim bir konuda değişmemiz gerektiğine karar verir fakat bunu bize tercih etmeyeceğimiz yollardan gösterebilir. Siz böyle bir durumda kalırsanız kendinizi çok yıpratmadan doğru olanın bu olduğunu düşünerek hareket etmeyi deneyebilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, bu haftanın en önemli olaylarından biri Başak burcunda gerçekleşecek tutulma olacak. Bu tutulma sizin yabancılarla olan iletişiminizi tetikleyecek ve yaşamınızda köklü bir değişim sürecinin ilk tohumlarını atacak. Bu durum sizin için nasıl gelişir, kendiniz gözlemleyeceksiniz. Yurtdışında eğitim almayı düşünebilir, yabancı ortaklarla çalışabilir, hukuksal bir süreç başlatabilir ya da bu alanlarda hiç tahmin edemeyeceğiniz bir gelişme ile karşılaşabilirsiniz. Bunu kendi yaşamınıza entegre ederek anlamaya çalışmanız gerekecek.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta 1 Eylül itibarıyla Başak burcunda gerçekleşecek tutulma sizlerin ortak gelirler evinizi işaret ediyor. Ortak gelirleriniz konusunda bir değişim sürecinin başlangıcını hissedebilirsiniz. Ortağınız artık ortaklığını geri çekmek isteyebilir ya da yeni bir girişim için bir ortak arayışına girebilirsiniz. Vergi, miras, hisse gibi, bürokrasiye de dokunan konularda gelişmeler yaşayabilirsiniz. Boşanma sonrası mal paylaşımı tarzı bir durum yaşamanız da mümkün görünüyor.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, bu haftaya önemli bir tutulma ile başlıyoruz. Başak burcunda gerçekleşecek güneş tutulması, sizleri ciddi ilişkiler alanında daha detaylı düşünmeye, olayları daha gerçekçi bir bakış açısıyla yorumlamaya sevk edebilir; hatta belki kendinizi biraz daha fazla düşünerek hareket etmenizi sağlayabilir. Kendi çıkarlarınızı ön plana alacağınız bir süreçte kimseyi yıpratmamaya dikkat etmelisiniz. Çünkü böylesine güçlü düşünce ve hisler yoğunluğunu kaybettiğinde artık eskisi kadar sert düşünmüyor olabilir ve böylelikle çevrenizdeki insanları biraz yormuş olduğunuzu görebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.