5 Eylül Haftası Burç Yorumları

Sevgili Okurlarım, bu hafta gökyüzü hem bize umut vaat ediyor, hem de biraz kafa karıştırıyor. Haftanın en önemli olayı Jupiter’in burç değiştirmesi olacak. Jupiter bir senedir Başak burcundaydı ve bu hafta başak burçları bir yıllık çalışmalarının ödüllerini toplamaya başlayabilecekler. Jupiter, Başak burcuna veda ederken Terazi burçlarına gülümsemeye başlamış bulunuyor.

Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta dikkatinizi bilinmeyene, gizemli işlere yönelte bilirsiniz. Sizler için büyük bir aydınlanmanın başlangıcı olacak bir hafta yaşamanız olası. Belki daha öncesinde sabit olduğunuz bir fikir konusunda kararınızı değiştirebilir, geçmişten birileri ile yüzleşme yaşayabilirsiniz. Her ne olursa olsun bu hafta güzel bir aydınlanma yaşayacağınızı söyleyebilirim. Jupiter bu hafta burç değiştiriyor ve uyum, ilişkiler özellikle empati konusunda usta olan Terazi burcuna geçiyor. Bu da sizin ilişkiler evinizde hareketlenmelere neden olacak, ilişkilerinizde kısmetli güzel keyifli bir dönem geçireceğinizin vurgusunu yapmakta! Güzel bir hafta yaşamanız dileği ile…

Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, geçtiğimiz Mart ayı sizler için bir dönüm noktası olmuş olabilir. Mart ayında yaşadığınız konu başlıklarını hatırlayın, bu hafta bu konu başlıkları üzerinden yeniden değerlendirme yapabilirsiniz. Mart ayında aldığınız bir kredi ile ilgili yeniden görüşme yapabilir ya da yine Mart ayında aldığınız ama uygulama fırsatı bulamadığınız planlarınızı yeniden değerlendirmeye alabilirsiniz. Şimdilik Mart ayında neler yaşamıştınız onlara odaklanın ve geleceğinizi bunlara göre şekillendirin. Ayrıca Jupiter burç değiştiriyor, denge ve uyumun temsilcisi Terazi burcunda harekete geçerken sizler sağlık konusunda kendinizi kontrol altına alabilir, çalışanlarınızın sayısını arttırabilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmeniz dileği ile..

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta para işleriniz konusunda özellikle kariyeriniz konusunda belli sert atılımlara girişmek isteyebilir, kendinizi disipline etme kararı alabilirsiniz. Yine haftanın en önemli olaylarından biri Jupiterin, denge, uyumla bağlantılı burç olan Terazi burcuna geçişi olacaktır. Burç değiştiren Jupiter, sizlerin aşk ve çocuklar evinizde yaklaşık bir sene kalacak. Bu demek oluyor ki, bu sene etrafınıza iyice bakının belki aradığınız aşk tam da yakınlarınızda olabilir. Ayrıca ilişkisi olan, evli ikizler burcu okurlarım çocuk yapmayı planlıyorsanız bu sene bunun için ideal bir sene olacaktır. Ama planlarınızda böyle bir şey yok ise doğum kontrol konusunda sıkı tedbirler almanız gerekebilir. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, bu hafta yurt dışı bağlantılı işlerinizde bir hızlanma hissedebilirsiniz. Aynı şekilde hukuksal konularda da şans sizden yana olacak, belki vergi alacak verecek konularında hukuksal anlamda destek alabilirsiniz. Bu haftanın asıl önemli gök olayı Jupiterin burç değiştirecek olması, Jupiter, iyimser, uyum ve dengeyi temsil eden Terazi burcunda harekete geçecek ve bu hareket yaklaşık 1 sene sürecek. Sizlerde de köklü değişimler gerçekleşecektir, özellikle bilinçaltınızda kendinizi geliştirme sürecine girebilirsiniz. Aileniz genişleyebilir, babanızın işleri büyüyebilir. Aslında bu etki genellikle ev konularında değişimi işaret eder, daha geniş bir eve çıkmayı planlayabilir hatta bunu hızla hayata geçirebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, bu hafta maddi konularla ilgili dengeler değişebilir. Aslında kazançlarınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gereken bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. Ödemelerinizi takip etmeniz faydalı olacaktır. Bu haftanın en büyük olaylarından bir tanesi, şans ve bereket gezegeni Jupiterin burç değiştirecek olması. Denge ve uyumu temsil eden Terazi burcunda yaklaşık 1 sene kalacak olan Jupiter sizi bu sene yerinizde durduramayacak. Bol seyahatli bir seneye girmiş bulunuyorsunuz, muhtemelen gezerek para kazanabileceğiniz bir işiniz olabilir. Şimdiden sizlere iyi yolculuklar ve güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, bu ay sizler için enteresan bir ay olacak gibi… Tutulmalarla başlayan eylül ayı, sizlerin ilişkilerine işaret etmekte. Genel olarak bir kırılma noktası yaşayabilirsiniz, tamam mı devam mı dediğiniz bir süreç başlıyor diyebilirim. İlişkinizi bir üst seviyeye getirebilir ya da tamamen kopabilirsiniz. Ayrıca geçtiğimiz Mart ayında yaşanan bir konu artık bu ay hatta bu hafta sonuçlanabilir. Geçtiğimiz Mart ayında yaşadıklarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Sevgili Başak burcu okurlarım, şans, talih gezegeni gözümüzün nuru, Jupiter yaklaşık 1 sene boyunca sizlerin burcunda ikamet etmişti. Ama artık sizler için vedalaşma vakti geldi. Vedalar her ne kadar kötü gibi görünse de, Jupiter sizlerden ayrılırken sizlere güzel bir veda yapacak ve ödüllerinden mahrum bırakmayacaktır! Ayrıca artık ne yapmak istediğinizi netleştirebildiyseniz, Jupiterin denge ve uyumu temsil eden Terazi burcuna geçişi ile sizin gelirler evinizde ciddi anlamda büyümeler gerçekleştirecektir. Artık meyveleri toparlama zamanı! Bu sene maddi anlamda oldukça keyif alacağınız bir sene olacaktır!

Terzi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta sizler için büyük bir hafta olacak. Şans ve bereket gezegeni Jupiter, Başak burcu ile vedalaşıp sizlerle kucaklaşmak için hazırlığını yapmakta. Nihayet o karanlık günler sona erdi, artık size tam da kendinizi kaybolmuş gibi hissederken bir pusula gibi, bir harita gibi yolunuzu bulmanızı sağlayacak. Bu sene sizlere fırsatları yaratma senesi olacak. Fırsatları görün, yakalayın ve işlemeye bakın! Zira bütün güzel meyveleri yemek için seneye kendinizi hazır hissetmiş olmanız gerekecek. Bu sene aşk, ilişkiler konusunda da oldukça güzel bir sene geçireceğinizi düşünüyorum. Ayrıca Jupiterin burcunuza geçmesi ile kilo alabilirsiniz, bu yüzden spora başlamanızı da tavsiye ederim! Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, maddi açıdan kaygı yaşadığınız bu dönemlerde kendinizi stresli hissedebilirsiniz. Aldığınız ile harcadığınız hatta harcamak zorunda kaldığınız birbirini dengeleyemeyebilir. Endişeniz olmasın ve siz çalışmaya bakın şimdilik kendi yağınızla kavrulmanın keyfini tadını, tatminini yaşarsanız kısa bir gelecekte ödülünü de yeme fırsatı bulabileceksiniz. Bu haftanın önemli olaylarından bir tanesi Jupiterin burç değiştirecek olması. Uğurlu Jupiter, denge ve uyumu temsil eden Terazi burcuna geçiş yaparken sizler belki de kendini daha rahat ifade edebilen, daha hümanist, daha empati kurabilen insanlara dönüşeceksiniz. İzin verin Jupiter sizi değişirsin, izin verin sizi güzelliği ile büyülesin. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, güzel bir haftaya geçiş yapıyoruz. Maddi konularda biraz kendinizi belirsiz hissedebilirsiniz. Önünüzdeki belirsizlik kısa bir süre sonra kalkacak. Aynı belirsizlik evinizle ilgili olabilecek sıkıntılarınızla da alakalı olabilir. Belki de taşınmayı planlıyorsunuz ama maddi açıdan kendinizi yeterli hissetmiyor olabilirsiniz. Kendinize zaman tanıyın, sevgili okurlarım bu haftanın önemli bir gelişmesi de Jupiterin burç değiştirecek olması, denge ve uyumu simgeleyen Terazi burcuna geçerken sizler için şunu ifade ediyor. Güzel çalışmalarınızı, paraya dönüşebilecek işleriniz için çevrenizden destek alabilirsiniz. Daha popüler olabilir, çevrenizi genişletebilirsiniz. Güzel bir hafta geçirmenizi dilerim.

Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, yurt dışı yolculuklarınız ve bağlantılarınız ya da hukuksal alanlarda belirsizlikler kısa bir süre daha devam edebilir. Ama geçici belirsizlikler yerini güzel aydınlıklara çıkaracak gibi görünüyor. Haftanın en önemli olaylarından biri Jupiterin burç değiştirecek olması! Uğurlu Jupiter, uyum ve dengeyi simgeleyen Terazi burcundan geçerken sizlerin kariyeri ile ilgili altın bir yıl yaşayacağınızı işaret etmekte. İşinizi büyütebilir, iş değiştirebilir, gelirlerinizi arttırabilir ve gerçekten mesleki anlamda isminizden bahsettirebilirsiniz. Bu harika yıl kariyerinize adeta ilaç gibi gelecek ve başarının tatminini fazlaca yaşayacaksınız! Keyifli haftalar dilerim.

Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, bu hafta çalışmalarınızda daha titiz davranabilir, fakat kendinizi daha dalgın hissedebilirsiniz. Haftanın önemli olaylarından birtanesi Jupiterin burç değiştiriyor olması, uğurlu Jupiter, denge ve uyumu simgeleyen Terazi burcunda geçişine başlıyor. Öncelikle maddi konularda hakkınıza düşenler daha büyüyecek ve önünüze güzel paraların geçmesi için fırsatlar çıkacaktır. Hukuksal konularda da şans sizden yana olacak ve uzunca süredir devam eden davalarınız sizin açınızdan iyi sonuçlanacaktır. Sizlere keyifli haftalar dilerim.

Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, Eylül ayı sizler için fırsatlar ve dolayısıyla krizler ayı olacaktır. Haftaya sizleri bekleyen önemli etkiler olacak. Geleceği bir kenara bırakıp öncelikle geçmişe yönelmek istiyorum, geçtiğimiz mart ayında tamamlanmamış bir işiniz, ya da bir konu bu hafta gündeme yeniden gelecek ve neredeyse haftaya artık çözümlenmiş olacak. Bu haftanın bir diğer etkisi Jupiter gezegeninin burç değiştiriyor olması. Uyum ve dengeyi temsil eden Terazi burcunda yapacağı bu geçiş sizleri ortaklığa doğru sürükleyebilir. Belki de biriyle ortak bir işe girişme planınız vardır, fırsatları değerlendirin ve krizlerden korkmayın! Keyifli bir hafta geçirmenizi dilerim.

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.