8 Ağustos Haftası Burç Yorumları

Sevgili okurlarım, bu hafta karmaşık günler bizi bekliyor. İç dünyamız olumlu ya da olumsuz anlamda uyanışa başlayacak. Neptün ve Satürn gibi birbirinden alakasız, farklı işler yapan iki gezen harekete geçecek. Kısaca bu hafta hayalini kurduğumuz pembe düşler, birtakım gerçeklerin engeline takılı kalabilir! Aslında bu söylediklerim gözünüzü çok korkutmasın çünkü sizleri derinden yıkacak büyük gerçeklerden bahsetmiyorum, Satürn bazı hayallerinizi disipline etmek için harekete geçecek.

Untitled-1-03Koç ve Yükselen Koç

Sevgili Koç burcu okurlarım, bu hafta mesleki hayatınız biraz mercek altına alınabilir. Kariyerinizle ilgili konularda beklentilere girebilirsiniz. Aslında iş hayatında daha detaycı bir tavır takınmayı denerseniz, beklentilerinizi realist bir şekilde ele almanız mümkün olacak. Birçoğunuzun kariyerlerinde radikal değişimlerin başlangıcı gibi görünecek oluşumlar var. Kendi işinin patronu olmak isteyen Koçlar biraz daha sabretmeliler. Terfi bekleyen Koçlar ise kendilerini bu hafta ön plana çıkarabildikleri kadar çıkarmayı denemeliler. Haftaya dolunayla güzel gelişmelerin yaşanabileceğini umut ediyorum.

Untitled-1-10Boğa ve Yükselen Boğa

Sevgili Boğa burcu okurlarım, uzun zamandır üzerinizde hissettiğiniz baskı ve gerilim bu hafta itibarıyla kalkıyor. Bu demek oluyor ki, iletişimde daha ılımlı, daha sevecen bir süreç nihayet başlamış bulunuyor. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızda kendinizi baskı altında hissetmeyecek ve isteklerinizi rahatlıkla ifade edebileceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlamayı planlayan veya yeni biriyle tanışanlar, yıldızların desteğini aldığını hissedecek. Gökyüzü sizlere romantizmi doruklara kadar yaşatacak.

Untitled-1-06İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burcu okurlarım, bu hafta ikili ilişkiler konusunda biraz sıkıntı yaşayabilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Özellikle evli olanlar ve uzun süreli ilişki yaşayanlarda patlak verebilecek sorunlar, çiftlerin birbirini dinlememesi ve anlamaması ile büyüyebilir. İlişkilerdeki bu iletişimsizlikten korunmak için sakinliğinizi korumanızda fayda görüyorum. Ayrıca, işlerinizdeki yoğunluk bu hafta itibarıyla azalacak ve kariyer anlamındaki baskıdan kurtulacaksınız. Projelerinizi bitirmek ya da onay almak için dolunayı beklemenizde fayda görüyorum.

Untitled-1-04Yengeç ve Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç burcu okurlarım, pek bereketli bir haftaya girmiş bulunuyorsunuz. İşlerinizdeki ani yoğunluktan, sizin gibi çalışkan bir burcun keyif almaması mümkün değil. Adeta balık sürüsü yakalamış bir balıkçı gibi keyfiniz yerine gelecek. Ancak partneriniz ya da iş ortağınızın maddi konularda üzerinizde uyguladığı baskı sizi biraz yorabilir ve onlara kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmanızda fayda görüyorum.

Untitled-1-01Aslan ve Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burcu okurlarım, doğum gününüz halen devam etmekte. Bu da sizin hala parıl parıl parladığınız, evrenin ve yıldızların sizin dileklerinizi yerine getirmeye devam ettiği anlamına geliyor. Peki doğru şeyleri mi diliyorsunuz? Doğru projelere mi yatırım yapıyorsunuz? Doğru insanla mı birliktesiniz? Bu hafta iç dünyanızda sorgulara neden olacak baskılar hissedebilirsiniz. Güzel bir projeniz varsa, üstelik çok güveniyorsanız, karşınızda burun kıvıran insanlar bulabilirsiniz. Bu cesaretinizi kırmasın, zira bu geçici bir görünüm! Ama bu projenizi yeniden yapılandırmak için de güzel bir fırsata benziyor. Bu fırsatı değerlendirmenizde fayda var.

Untitled-1-12Başak ve Yükselen Başak

Sevgili Başak burcu okurlarım, Jüpiter’in uzun süredir burcunuzda harekete geçmiş olması sizi güçlü kılmakta. Aynı zamanda Venüs’ün de burcunuzdan geçişi kendinize olan güveninizi artırıyor. Bu güvenle birlikte özellikle aşk ve flörtlerden, romantik ortamlardan keyif alacağınızı, bol bol yüksek sesle kahkahalarınızın duyulacağını söyleyebilirim. Ama bu aşırı enerji yüklemesiyle fazla açılmamanızda, maddi anlamda kendinizi olduğunuzdan büyükmüş gibi göstermemenizde fayda görüyorum. Hesabınızı yapın, ayağınızı yorganınıza göre uzatın. Önümüz kış, siz en iyisi dikkatli olun!

Untitled-1-07Terazi ve Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burcu okurlarım, bu hafta artık maddi koşullarınızı olumlu hale getirmek için harekete geçebilirsiniz. Maddi bir planlama ile hayatınızı düzene sokabilir, nereye ne harcıyorsunuz, bunun bilinciyle harekete geçebilirsiniz. Ailenizin üzerindeki baskı devam edecek, aile büyüklerinizin ev ile ilgili sıkıntıları gündeme gelebilir ve sizden destek isteyebilirler. İkili ilişkilerde ise bir kafa karışıklığı, bir gel-git gündeminizi meşgul edebilir. Sakinliği elden bırakmayın!

Untitled-1-09Akrep ve Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burcu okurlarım, bu hafta maddi koşullarınız konusunda yanılgıya düşebilir, evdeki hesabın çarşıya uymaması sorunsalı ile karşılaşabilirsiniz. Dolunayla birlikte maddi koşullarınızı gözden geçirmeye ve gelirlerinize ek bir bütçe sağlamak için harekete geçmeye başlayabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda yanılgıya açık bir süreç geçiriyorsunuz. Karşınızdaki insan gerçek niyetini gizleyen biri çıkabilir ya da aranızdaki iletişim fazlasıyla yanlış anlaşılmalara müsait olabilir.

Untitled-1-02Yay ve Yükselen Yay

Sevgili Yay burcu okurlarım, Mars burcunuzda harekete geçmeye başladığı için, gündeminiz yakın geçmişteki meselelerle ilgili olabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde Mart-Nisan-Mayıs aylarında yaşadığınız ve kafanızda soru işaretleri bırakan konuları yeniden gündeme getirebilir ve bir sonuç bekleyebilirsiniz. Sevgili okurlarım, bu sonucu almak için acele etmeyin, yaklaşan dolunayla birlikte kafanızın içi berraklaşacak ve konuları netleştirebileceksiniz.

Untitled-1-11Oğlak ve Yükselen Oğlak

Sevgili Oğlak burcu okurlarım, maddi konularda uzun süredir yaşadığınız beklenti ve bilinmezliğin artık çözüme ulaşmasını istiyor olabilirsiniz. Aslında bu en doğal isteklerden bir tanesi… Fakat bu hafta maddi konularda, özellikle ortaklarınız ve aile bireylerinizle yaptığınız ortaklaşa işlerinizde yanılgıya düşmeniz mümkün. Ödemeleriniz sandığınızdan düşük ya da yüksek gelebilir. Bizler olayların en olumsuz hallerine hazırlanıp, en olumlu hallerinin olmasını umut edelim…

Untitled-1-05Kova ve Yükselen Kova

Sevgili Kova burcu okurlarım, uzun süredir iş-güç arasında gidip geldiniz ve özel hayatınızın çalkantılı sürecinden de yoruldunuz. Artık üzerinizdeki ölü toprağını atma ve hayata karışma zamanı geldi. Bu hafta kendinizi daha canlı, daha enerjik hissedebilirsiniz. Bu enerjiyi evinizde oturarak ya da işlerinize olması gerekenden fazla vakit ayırarak harcamak yerine sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirebilir, hatta ikili ilişkilerinizi iyileştirme atılımında bulunabilirsiniz.

Untitled-1-08Balık ve Yükselen Balık

Sevgili Balık burcu okurlarım, içinizde patlamaya hazır bir enerji birikimi var ve hangi alanda kullanırsanız, o alandaki koşullarınızı iyileştirebilecek güçte. Fakat bu enerjiyi öfkeyle ortaya çıkarmamaya dikkat edin. Özellikle kariyer alanınızda etkin olacak bu enerjiyi, işlerinize, mesleğinize yapacağınız bir yatırım gibi görürseniz önünüzün oldukça açık olduğunu fark edebileceksiniz. Maddi koşullarınız da bu haftadan sonra normale dönecek. Partnerinizle ilgili yaşadığınız baskının, iş hayatınızı etkilememesine özen göstermenizde de fayda görüyorum.

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.