Aldatmaca itiraflar

 

Aldatma ve aldatılma üzerine söylenecek hem çok söz var hem de söylenecek hiçbir şey yok aslında. O yüzden bu muğlak konunun yorumunu da itirafçılarımıza bırakıyoruz…

Aldatmak

Neredeyse her gece başka bir kadınla karımı aldatıyorum. Bu bazen karımın arkadaşı oluyor bazen de hayatımda hiç görmediğim biri. Ama hiçbirinden zevk almıyorum. Çünkü bunların hepsi karımın rüyasında oluyor. Elbette o gecelerin sabahları da zehir oluyor.

44.1Aldatmak

Karımla, aldatmak üzerine konuşuyoruz. “Beni hiç aldattın mı? Kaç kadınla aldattın beni?” diye sıralamaya başladı. Ben de, “Saymadım, bereketi kaçar” dedim. Gülerek boynuma atladı ve beni öptü. Ama ben gerçekten saymadım…

44.2Paratoner

Biri beni aldattı, biri benimle sevgilisini aldatmak istedi, öteki yaşına başına bakmadan sanki zamanı kalmış gibi benden zaman istedi. Paratoner gibiyim maşallah nerede işe yaramaz biri var çekiyorum.

 44.3Çocuklar kimden?

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama “O çocuklar benden mi??” diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.

 44.4Zorunluluk

Aldatılmanın şokunu atlattığımda kocamla bu durumu konuşmaya karar verdim. Ben daha cümlemi bitirmeden beni öyle suçladı ki neredeyse ondan, beni aldatmak zorunda bıraktığım için özür dileyecektim… Biliyordum zaten kelimelerle arasının iyi olduğunu, fakat bu kadarını tahmin bile etmemiştim.

 44.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.