Alı al, moru mor itiraflar

Kadınların renklere çektirdiğini, tüm erkekler iki defa bir araya gelse çektiremez. Kıyafeti, çantası, ayakkabısı hepsinin sevdalısı ayrı ayrı. Ama renklerin tüm tonlarının kullanıldığı makyajın yeri bambaşka. Makyaj malzemesi görüp de başında duraksamayan kadın tanımıyoruz. “Makyajsız kalan bir kadının hayat damarlarından biri kopmuş demektir!”desek belki biraz abartırız ama itirafları okuyunca bize hak vereceğinizi biliyoruz…

Makyaj

Hoşlandığı kızın makyajsız halini görmek için, sabahın dördünde, yurdun yangın alarmına basan arkadaşım da oldu çok şükür. Öğrencilik bir başkaydı vesselam…

60.1

Makyaj güzeli

Her sabah işe giderken şakayla karışık anneme takılıp “Beni bu kadar güzel doğurduğun için teşekkür ederim” diyorum. Ve bir sabah annem tüm açık sözlülüğüyle beni yine dumur ediyor: “Bu teşekkürü bir de evden makyajsız çıktığın zamanlarda etsene!”

 60.2

Sabah makyajı

Sevgilisinin evinde kaldığında sabah erkenden kalkıp, hafif makyaj yapıp saçını kaşını düzeltip yatağa tekrar yatan ve sevgilisinin yanında uyumaya devam eden bir arkadaşım vardı. Neymiş, sabah kalktığında güzel görünecekmiş. Sonuç mu? Vallahi de evlendi, billahi de evlendi!

 60.3

Dişi Rambo

Babamın göz makyajıma yorumu: ”Çekmişsin, yine siyahları Rambo!”

60.4

Büyük değişim

Sevgili elticiğim ilk sataşmasını evliliğin ilk sabahında minik kızına “Bak dün akşamki gelin bu, tanıdın mı yavrum?” demesiyle başlatmış bulunuyor. Gelin makyajımı sildim, savaş boyalarımı sürmeye hazırlanıyorum.

 60.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.