Alışveriş Merkezi izlenimleri

Hepimizin en çok tercih ettiği yerlerin başında şüphesiz alışveriş merkezleri geliyor. Hava kötü mü? Arkadaşlarla buluşma planı hemen oraya çekilir. 2 kıyafet bakarız diye kız kıza olan görüşmelerin çoğu orada yapılır ve hiçbir zaman 2 kıyafet bakılarak çıkılmaz. Geç saatlere kadar insanlar, çılgınlar gibi yemek yer ve son dakikaya mağazalar hep doludur. En önemlisi de herkes şikayetçidir bu durumdan ama vazgeçme söz konusu bile değildir. Pisipisigel’de konuyla ilgili gözlem yapmış ve bunu bizimle paylaşmış. Hep birlikte bakalım…

Bir alışveriş merkezine giren insanların tepkileri:

1)Her gün geliyorum artık beni aramasanız?

2) Ha ha ha bomba var bomba (Dedektörden geçerken sinyal verdiği zaman yüzlerce kere yapılan espri)

3) Ay ben hayatta o şeyin içinden geçmem. (Dedektör denen canavardan (!)bahsediyor)

4)Ya o taraftan geçsek ne olacak (Çıkış kapısını açık yakaladığı an giren ve görevli tarafından giriş kapısına yönlendirilen vatandaş)

5) Oh valla cennet cennet! (özellikle bu aralar yoğun sıcaktan sonra içerinin serin havasının yarattığı etki)

6) Bağırarak: Aman ha dışarı falan çıkmayın çok beter (gene aynı etkiye ithafen sanki görevlilerin işi bırakıp dışarı gezmeye gitme şansı varmış gibi davranan modeller)

7) Ya burada süpermarket varmış galiba kaçıncı katta?(Kapıdan girince dümdüz 10 adım attığın zaman karşına çıkan şeyden bahsedip, gördüğü zaman da utancıdan kızaran kişi)

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.