Alkışlık itiraflar

O kadar güldük, eğlendik, şaşırdık, şaşırttık ve hepsine alkış tuttuk. En çok alkış alanlar, alkışı az olup kendine dert edinenler hepsi içimizde. Eee madem alkış bizim olmazsa olmazımız, alkışlık itiraflar olmadan olur mu? Evet, bizcede olmaz. O zaman 5 itirafta, alkışlık itiraflarımıza hep beraber bakalım…

Daha çok alkış

Ne var yani, çok şey mi istedim? Ben de kendime bir alkış istiyorum dedim ve daha önce yaptığım itiraflarıma alkış vermeye çalıştım. Tamam tamam, bu işin öyle olmadığını anlamış bulundum. Alacağın olsun SİSTEM sahibi, insana kendini takdir bile ettirmiyorsun. Küstüm.

alkis%cc%a71

Cuma namazında imamın anlattıklarının heyecanıyla gaza gelip hutbenin sonunda onu ayakta alkışlayan müslüman benim.

alkis%cc%a72Alkış

100 yaşındaki komşumuza ameliyat olmazsanız ileride felç olabilirsiniz diyen yurdum doktoruna kocaman bir alkış istiyorum.

alkis%cc%a73Tüm alkışlar buraya

Karizma olduğunu düşündüğü fotoğrafını grup mesaj halinde 9 sevgilisine birden göndererek her kıza diğer 8 kızın cep telefonu numarasını da göndermiş bulunan, çapkınlığı eline, yüzüne ve bilimum yerlerine bulaştıran yurdum delikanlısına KOCAMANN alkış!!!

alkis%cc%a74Karıma alkış istiyorum

Anadolu yakasındaki, insanların hayalini genişleten rezidans yapıların birinin önünden geçtikten sonra, sevgili karıma, “Burada adalar manzarasını görerek metres ile oturmak ne hoş olur” diye laf sokuyorum. Alkışı hak eden yanıt gecikmiyor: “Sen böyle söyleyince insanın metres olası geliyor!

 alkis%cc%a75

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.