Kel alaka itiraflar

Kadınlar ve erkekler için tahammül edilmesi en zor bir durumlardan biri hiç şüphesiz saçlarının dökülmesidir. Kellik derecesine gelmesi kadınlar söz konusu olunca kolay olmuyor da erkeklerin vay haline! Spreyler, vakslar derken 20’li yaşlarda dökülmeye başlıyor. Üstüne bir de evlilik eklenince o canııım sırma saçlar söylemeye dilimiz varmasa da sonbahar misali pıt pıt… İtirafçılarımız da bu zor durumu deneyimlemişler ve bizimle paylaşmışlar e bize de yayınlamak düştü haliyle.

Kellik

Banyodan saçınız yerine göğüs kıllarınızı topluyorsanız kelsiniz demektir.

74.1

Kellik sorunsalı

Hani alakasız bir olay için sen, ” Ne alaka?” demiştin ya… Ben de sana, “Kel alaka!” demiştim gözlerinin içine bakarak. Sevgili iş arkadaşım; şimdi buradan sana sesleniyorum. Valla senin kel olduğunu o an için unuttum. Bu yüzden, lütfen beni bağışla ve barış artık benimle.

79.2

Keloğlan

Saçımı usturaya vurunca anladim ki kellik; kafana döktüğünde, şampuanı göbeğinde zor yakalamakmış!

 79.3

Kromozom

Tatlı dili, güleryüzü, yani ruhani özellikleri bana, tüm fiziki özellikleri de babasına çekmiş olan oğlumu “Ananın 23 kromozomu sana helal olsun.” şeklinde seviyorum diye bana bozulan kocamı, geçen gün ayna karşısında, vicdan azabı içinde kel kafasıyla konuşurken yakaladım ya, ölsem de gam yemem artık. Kaçıncı kromozomun kaçıncı geni bilmiyorum ama, kellik vallahi babanın sana armağanı aslan oğlum. Ben kendi 23 kromozomun her şeyine kefilim vallahi.

 79.4

Kehanet

Nişanlıyken kocama “Evlenince ev ekonomisinden ben sorumlu olursam beş, sen sorumlu olursan on sene içinde kel kalırsın; seç birini” dedim. Evimin ekonomisti oldu, beş sene önce saçları dökülmeye başladı, şu andaysa kellik sınırında. Kendisini terk eden saçlarına her üzüldüğünde “Şom ağızlı” deyip kötü kötü bakıyor. Hay dilim kopsaydı da demez olaydım ya…

 79.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.