Anneler Günü İçin En Havalı Hediyeler

Her kadın güzeldir, anneler en güzeldir! Bize dünyaları armağan eden annelerimize biz de havalı ve birbirinden güzel hediyeler versek fena mı olur? Anneler Günü hediyesi konusunda hem imdadınıza yetişecek hem de annenizi mutlu edecek önerileri toparladık.

1. SPA ile annenizi şımartın!
Cilt bakımı, masaj, sauna ve bolca keyif içeren bir SPA; annenizin henüz deneyimlemediği bir güzellikse hediyeniz budur. Ona eşlik edebilir ya da sevdiği biriyle gitmesi için ona hediye çekini takdim edebilirsiniz. Nasıl yapacağım derseniz de, yakınlarınızdaki güzel bir SPA merkezini arayıp detayları konuşmanız yeterlidir. İstanbul’da Tha Marmara, Raffles, Radisson gibi otellerde kaliteli bir deneyim yaşamak mümkün. Sanda SPA gibi bu işin uzmanlarınıza annenizi emanet edebilirsiniz.

 

2. Makyajda QNET’e güvenin…

Haziran PR - Kullanžlan FotoK

Birbirinden renkli Couleurs by QNET makyaj ürünlerinden birini annenize hediye etmek ona harika bir makyaj deneyimi hediye etmektir. Doğanın renklerinden ilham alan Couleurs by QNET, doğal ve canlı tonlardaki ürünleriyle teninizin kendi ışıltısını ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Pembe tonlarındaki ruju, doğal görünümlü allığı ve sofistike tonları barındıran renkli far paletinden birisi neden anneniz için olmasın? Couleurs by QNET’in eşsiz renklerden oluşan makyaj ürünleri koleksiyonuyla annenizi bu özel günde mutlu edebilirsiniz. Couleurs by QNET, Pembe Fısıltı Ruj, Parlayan Yıldız Göz Farı, Tatlı Mod Allık, Porselen Pudra isimleriyle de annenizin kalbini çalacak güzellikte!

 

 

3. Anneye Özel Menü
anne-yemek-itirafcom-magmaİsterseniz evde, isterseniz de şehrin güzel restoranlarından birinde, anneniz için şahane bir yemek planlayın. Anneniz için de geçerli olan kuralı hatırlatalım, “Kalbe giden yol, mideden geçer.” Güzel bir yemek herkesi mutlu eder, anne ile uzun uzun sohbet etmek, ona değer verdiğiniz güzel bir an yaratmak hiç de zor değil. Mutfak Sırları’ndan bir yemek seçin ya da Zomato’dan şehrin güzel restoranlarını araştırın.

 

Anneler, başımızın tacı… Değerlerini bilelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.