Anneler Günü İtirafları

 

Annelerimiz, canlarımız. Bugün onların günü, es geçmek olmazdı… Yanında olanlar sarılsın, uzakta olanlar da telefona yapışsın hemen! Biz de buradan onları ufacık da olsa tebessüm ettirebilmek adına birbirinden renkli anneler günü itiraflarını bir araya getirmek istedik. Cefakar, fedakar annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun…

Anneler günü

Maddi durumu iyi olmayan öğrencilerime anneler gününe yetişecek sürede el beceresi gerektiren materyal hazırlatıyorum. Zaman ve sabır gerektirdiği için haliyle sıkılmaya başlıyorlar. Uğraşmasına rağmen yapamayan zıpır öğrencimin sorusuyla keyifle çalışmaya devam ediyoruz. “Öğretmenim doğru söyleyin, çeyizinizi bize mi hazırlatıyorsunuz?”

92.1İlk anneler günü hediyesi

Pazar akşamı 6 aylık oğlum babasının kucağında eline bir poşet tutuşturulmuş şekilde yanıma geldi, anneler günü hediyesi verdiler. Parçalanmış bir poşet, her bir yanı ısırılmış, yalanmış bir hediye kutusu, hediyeyi açar açmaz üstüne kusma bölümünü saymazsak… Saysak da farketmez, ilk anneler günümdü ve mükemmeldi.

 92.2Anneler günü

Her şey yolunda gidiyordu.Ta ki,”Anneler gününün her sene pazara denk gelmesi sana da ilginç gelmiyor mu?” diye sorana kadar…

92.3Anneler günü

Oğlum okulda yaptığı anneler günü kartını bana verdi. Sevinçle açtım. Küçük bir kafa, upuzun iki bacak ve iki kocaman göğüsten oluşan ben. Şimdi büyük bir merakla babalar gününü bekliyorum!

 92.4Anneler günü

Anneler gününü değil de babalar günümü kutlayacakmış. Yüzümdeki tüylerden dolayı daha anlamlı olurmuş. Sağol kocacığım, beni çok onure ettin!

 92.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.