Baba ve oğul itirafları

Baba kız olur da baba oğul olmaz mı? Tabii ki olur, hatta bal gibi olur! Kızlar babalarına aşıktır ona sözümüz yok ama babaların erkek evlat diye yanıp tutuştuğunu da ört pas etmeyelim şimdi. Beraber maça gitme hayalleri, şanım yürüsün diye bi afralar tafralar, babasının oğlu diye böbürlenmeler bunların hepsi görüp geçirdiğimiz şeyler. Ee o zaman beklemeye gerek yok baba oğul itiraflarına da arayı açmadan göz atalım hemen!

Baba-oğul

Baba, ben yurtdışında yaşayacağım” diye hayatının akışına yön vermek isteyen 20’lerinin ortasında bir kardeş, “Evlendirelim biz bu çocuğu” diye hayaller kuran bir baba. İzliyoruz merakla.

og%cc%86ul1Baba oğul

Eve otobüsle döneceğim” dediğinizde “Aman yavaş gel” diyen kişiye baba, “Çocuk muyum ben ya baba?” diyene de oğul denir.

dad-jokes-head-back

Baba ve oğul

Oğlum ben ve kuzenim tatilden dönüyoruz. Kuzenim oğluma soruyor; “Çok eğlendin sahilde. Seninki hangi kızdı, adı neydi?” 7 yaşındaki oğlum; “Teyze ben aşık oldum ya.” “Hangisine teyzeciğim?“Merve, Ceren ve İdil’e.” “Olmaz ki öyle, aşk bir kişiye duyulur teyzem, öyle üç kişiyle birden olmaz.” “Olur teyze, olmasa babam nasıl yapıyor?” Ee burdan sonrası sözün bittiği yer denen yer işte.

 og%cc%86ul3Baba oğul kutsal ofis

Arkadaşımda kaldığım gecenin sabahı, birlikte çıkıp onu iş yerine bıraktıktan sonra ayda yılda bir kere sabah 08:30 sularında ofiste gelmiş bulundum. Yaklaşık 08.45 gibi teşrif eden babamın, beni yerimde ve çalışıyorken gördüğünde verdiği ilk tepki; “Burada mı uyudun lan?“! oldu. Daha da saat on birden erken gelmem; bu son olsun!

og%cc%86ul4Baba Oğul Dayanışması

Bugün kocam olacak adam, 8 liralık üyelik parasını vermemek için bir at yarışı sitesini çökertmeyi denedi. Bu konuda uzman olan oğlumdan yardım istedi. O da, ”Baba çökertmeye ne gerek var? Ben seni üye gösterebilirim.” dedi. Bense hangisine neyin yanlış olduğunu anlatamadan öylece sustum, kaldım…

og%cc%86ul5
 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.