Babalar Günü Hediyeleri

Babalar Günü yaklaşırken, hem babanız, hem de sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz en keyifli hediyeleri derledik.
Babalar Günü hediyesi bulmak düşündüğünüz kadar zor ya da az seçenekli değil. Siz yeterki sevginizi göstermek isteyin, bir yol bulunur.

Sosyopix’le Aynı Karedeyiz!

“Anılarına dokun” diyen Sosyopix, Babalar Günü için harika bir hediye seçeneği! Babanızla olan fotoğraflarınızı bir araya toplayın ve Sosyopix üzerinden gerçek fotoğrafa dönüştürülmesini sağlayın. Babanızın cüzdanında, arabasında ya da en sevdiği köşede birlikte çekindiğinizi fotoğrafınız daima yer alsın. Sosyopix’i kullanmak, fotoğraflarınızı kağıt ve canvas üzerinde görüp, eşsiz kompozisyonlarla sergilemek çok kolay ve güzel.1

Erkekler İçin QNET!

QNET’in yüksek kaliteli ve kullanışlı ürünlerinden birini babanıza hediye etmek hiç de fena bir fikir değil. Bakımlı babalar için güzel hediye seçenekleri bulabileceğin QNET, aradan kendinize için de alışveriş kaçamağı yapabileceğiniz kadar cezbedici. Babanızın diş sağlığını QNET Brille Profesyonel Beyazlatıcı Diş Macunu ve Nano-Silver Whitening Diş Fırçası’na emanet edebilirsiniz.

 

Teknolojik Babaya UpWatch!

“Babam teknolojiden anlar, teknolojik ürünleri kullanmayı sever” diyorsanız, güzel bir UpWatch sizin için biçilmiş kaftan. Hele bir de babanızın adını UpWatch’a yazdırdınız mı, ona eşlik edecek çok güzel bir hediye vermiş olursunuz.

upwatch_itiraf

Morhipo’dan Babalar Günü Seçkisi…

Babalar Günü’nde sonsuz seçenek arasında alışveriş yapayım diyorsanız, Morhipo’nun Babalar Günü hediye seçkisinden faydalayabilirsiniz. Her baba için uygun olacak harika ürünler arasında seçim yapmak çok kolay olmayacak ama bir göz atın 🙂

Babalar Günü şimdiden kutlu ve mutlu olsun. Güven ve huzurumuzun garantisi babalarımızın yeri kalbimizde hep ayrıdır…

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.