Babalı kızlı itiraflar

Baba kız aşkını bilmeyen yoktur içimizde. İlk aşk, ilk kahraman ve en büyük rol model…Hatta ilk kıskançlık krizleri. Kimden mi? Tabii ki anneden! Onunla yatma benimle yat, onu öpme beni öp ah ah bu anneler neleri göğüslemedi ki! Zamanla anneler en büyük sırdaş olsa da kız çocuklarının yaslandığı ilk çınar babalarıdır ve itiraf.com’da bu aşkı yayına almasak olmazdı!

Baba- kız alışverişte

Kocamın iş yerinde çalışan bir hizmetli, kocamı kızıyla AVM’de görmüş. Sorun şu ki bizim kızımız yok. O kız kim mi? 3 aylık hamile olan ben. “Bu adamın gözlüğe ihtiyacı var” diyen obez kocacığım, ben sana acilen kilo vermen gerektiğini çok söyledim. Sakalım yok ki…

baba-kiz1Baba kız firarda

Kızım okulu kırıyor, ben işleri annesinden habersiz. Pizzacıya gidiyoruz; doya doya yiyoruz “Yeter çok yedin” diyen olmadan. Sonra bowling oynuyoruz, sinemaya gidiyoruz. Akşama ayrı ayrı eve geliyoruz. Biz bunu hep yapacağız da, anneden korkmasak bir de.

baba-kiz-2Baba kız ilişkisi

Kız kardeşim evden kaçmaya, babam da onu yakalamaya öyle bir alışmışlar ki, artık durum ile ilgili espri yapıyorlar.

 baba-kiz-3Baba-kız dayanışması

Gül ağacına astığı kağıtta biri uzun saçlı olarak çizdiği iki çöp adam figürüne “Bora da beni sevsin” diye not ekleyen kızım ve bu notu ritüel tamamlansın diye denize atan bir ben varım.

baba-kiz4Baba-kız sorunsalı

 

Babayla çalışmanın en kötü yanı, bir müşterinizin firma sahibinin yakışıklı oğlu sizi ziyarete geldiğinde, sizden sadece 3 yaş büyük olması ve sizin onu sevgili adayı olarak görmenize karşın, babanızın “Canım, şu dosyayı tamamladığında Ceyhun ABİ(!!!)ne mail atarsın, olur mu?” demesiyle, tüm hayallerinizin yerle bir olmasıymış.

baba-kiz-5foto

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.