Bakımlı Erkek

Bir ilişkinin temel taşı kesinlikle bakımdır! Özellikle kadın-erkek ilişkilerinde bakım olayı evrenin genişlemesi kadar önemli. Şimdi burada genelleme yapmayacağım ama kadınların Venüs’ten, erkeklerin de Mars’tan geldiği gerçeğini düşünecek olursak durumu hızla çözeriz. Mars dediğimiz gezegen de, patates bir gezegen. Zamanında hayat mı varmış, sonra artık güme mi gitmiş, ne… Al işte sürekli araç gönderip duruyoruz, dağ-tepe çöl, bakımsızlıktan güneş sisteminin dışına atılacak neredeyse!

Erkekler bu yüzden Mars’tan geliyorlar işte, Venüs’e dön bak ama pırıl pırıl tertemiz gezegen. Üstelik sınırları yok gezegenin, cesur bir gezegen çünkü kendi ekseni etrafında dönerken, diğer gezgenlerin dönüş istikametinin aksine doğru hareket eder! Bu da ezber bozan bir gezegen olduğunu gösteririr. Aslında niyetim kadınları övmek değildi, ama elimde değil çünkü çok şahane yaratıklarız!

tomErkeklere gelirsek, zamanında bir sevgilim vardı. Dışarıdan baktığında eli yüzü düzgün, güzelce bir çocuktu. Ama dışı sizi içi beni yakar derler ya aynen öyle bir şey. Çocuk adeta bir Tom Hanks’in CastAway filminden fırlamış gibi bir şey. Tanıştığımızda bayram şekeri gibi görünen çocuk zamanla nasıl Tarzan’a dönüştü hiç anlamadım. Babam, çocuğu hippie zannedip bana gönül koymaya başladı. Oysa olay sadece ilişkinin altıncı ayına girmemiz ve çocuğun kendini biraz fazla salması ile alakalıydı. Aşkın gözü kördü ama burnu hala koku alabiliyordu! Ve inanın o kokuyla aşk hiç olmuyordu. Hayatımda ilk kez bir erkekten bakımsızlığı yüzünden ayrılıp, “Senin anan baban sana iki tas su ile yıkanmayı öğretmedi mi?” diyerek, Mars’ı terkedip ait olduğum pırıl pırıl dünyaya dönmüştüm. Yaşasın oje kokuları ve yaşasın muhteşem pudralar!

Bir ilişki biter, bir ilişki başlar! Bu minik serzenişimden sonra beni anlayacak kadınların sesini duyduğumu hissediyorum. İşte bu hafta da buna uygun bir hediye vermeye karar verdim. Philips‘in BG105 erkek bakım ürününü hediye edeceğim. Erkekler için vücut bakımı ürünü olan, kolaylık sağlayan bu ürünü gözümü kırpmadan hediye edeceğim. Bunun için ise bana gerçekten yakışıklı, harika bir ünlü ismini yorumla bana göndermeniz yeterli olacaktır! Bakalım, sizin için yakışıklı olan o ünlü kim?

Zodyaklı

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

7 Comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.