Bekarlık izlenimleri

 

Yok evlilik izlenimleri, yok boşanma izlenimleri ne gerek var o toplara girmeye diye düşünüyorsanız buyrun size bekarlık izlenimleri. Dilediğinizce gezmek, gününüzü gün etmek nasıl oluyormuş buyrun öğrenin. Sonra biz bekarlıktan sıkıldık, bunaldık, yalnızlık zor iş diye de ağlanmayın ama! Anladığımız kadarıyla Baybıçkın bekarlığı sonuna kadar yaşamış ve size anlatacak çok şeyi var. Gelin hep beraber göz atalım…

1- Bir kadın, “Haydi çık gel” dese, hiç düşünmeden ülkenin diğer ucuna kadar gidersiniz, bir hafta eve dönmeseniz “Neredeydin?” diye soranınız olmaz.

2- Evli arkadaşlarınız çapkınlık için sizin telefonunuzu kullanırlar.

3- Rehberinize kadın isimlerini, “Ahmet Usta-Kaportacı Hüseyin” diye kaydetmek zorunda kalmazsınız.

4- Geceyi yalnız geçirecekseniz, kokoreç, sucuk, işkembe çorbası yiyip içmenize kimse itiraz edemez.

5- Cebinizdeki son kuruşa kadar harcayabilir, içki şişelerini, altılı, iddia kuponlarını odanızın ortalık yerine bırakabilirsiniz.

6- Bilgisayarınızın ya da telefonunuzun internet arama geçmişini silmeye gerek yoktur.

7- Akşamları umulmadık anlarda gelen misafirlere kapıyı açmak zorunda kalmaz, “Evde yoktum. Odanın ışığını hırsız girmesin diye açık bırakmıştım” yalanını uydurur, televizyon karşısında keyif yapmaya devam edebilirsiniz.

8- Çocukluk arkadaşlarınızın 10 yaşını geçmiş evlatlarını görünce gözleriniz dolar, baba olamayıp yalnız öleceğinizi düşünürsünüz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.