Ben küçükken-1

Küçüktük,ufacıktık yanlış anlaşıldık ama çoğu kez yanlış anladık. Yanlış anlamanın verdiği hatalarla küçükken yaptığımız birçok şeyi unutamıyoruz şimdi. E haliyla hatıralar silsilesi çıkıyor karşımıza. Şimdi birbirinden afacan çocukluk geçirmiş itirafçılarımızdan gelen itiraflara bir göz atıyoruz…

Küçük ulak

Küçükken eğer birisi beni “Bunu sakın kimseye söyleme. X’e söyleme.” diyerek tembihlerse, mutlak surette en kısa sürede gider anneme ya da babama yetiştirirdim. Hem annem ve babam böyle olması gerektiğini anlatmışlardı, hem de suç ortağı olmaktan korkardım. Annem ve babam, beni korumak için bunu yapmışlardı ama bu durumdan en çok ablam çekti. Tembihlemese hiç sorun olmazdı ama…

39.1

Küçükken

Küçükken, öpüşünce kızlar hamile kalır sanırdım. O yüzdendi yani 7 yaşında ”Babayım ben baba!” diye dolaşmam.

39.2

Küçük ajan

İlkokul 5.sınıfa gidiyordum. Öğretmenim beni öğretmenler odasına çağırdı ve benimle konuşmak istediğini söyledi. Bana sınıfta olanları ona anlatacak birine ihtiyacının olduğunu ve bunun ben olduğumu söyledi. Yani sınıftakileri satacaktım. Hemen kabul ettim ve sınıfa koşup arkadaşlarıma hocanın bu görev için beni nasıl seçtiğini gururla anlattım.

39.3

Küçük Emrah

Küçükken aklımızın ermediği olaylara örnek verip “Ulen ne salakmışım!” diye gülüştüğümüz arkadaşımın ağzından, küçükken yaşadığı bir olayı aynen aktarıyorum. “9 yaşımdaydım. O zaman da şarkıcı Emrah popülerdi ve seviyordum. Bir gün gazetede “Emrah’ın son kaseti çıktı!” ilanını görünce hüngür hüngür ağlamıştım. Sanki bir daha hiç kaset çıkarmayacakmış gibi hissettim.” dedi. Gel de bu arkadaşı sevme ya!

39.4

Küçüktüm, ufacıktım

Tüyleri uzasın diye halıları sulayan, dinledikçe kaset bitmesin diye şarkıları yarım yarım dinleyen, ailem köpek almıyor diye kardeşimin boynuna ip geçirip evde onu gezmeye çıkaran, havlaması için döven, ona bebekken her şeyi emiyor diye burnunu emdirip mosmor yaptıran bendim! Ama bunlar çok küçükkendi artık büyüdüm, şimdi kafama poşet geçirip karbondioksit ve mastürbasyon ikilisiyle gerçekten ölünebilir mi onu deniyorum. Çok büyüdüm ben çoook!

39.5

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.