Burçların ve Gizli Dünyaları

Sevgili okurlarım, burçlar da insandır ve insanların da hayvani dürtüleri vardır! Şimdi sizlere her burcun çekmeceye gizlediği cinsel fantezilerini yazacağım. Partnerinize önce burcunu sorun, sonra da onu zevk diyarına davet edin!

Untitled-1-03

Koç

Koç burcu insanları gündelik yaşamlarında baskın olan karakterlerdir. Bu yüzden yatakta domine edilmekten hoşlanabilirler. Ne yaptığını bilen partnerlerle vakit geçirmek, onlar için gerçekten önemlidir. Eğer Koç burcundan bir partneriniz varsa cesur olun, ilk adımı atmaktan ve partnerinizi yönlendirmekten çekinmeyin! Bu davranışınız onu fazlasıyla tahrik edecektir.

Untitled-1-10

Boğa

Boğa burcu insanları gelenekseldir. Sekse oldukça düşkün olsalar da, bildikleri yoldan şaşmayacaklardır. Boğa burcu partnerinizi baştan çıkarmak için yeni, daha önce denemediği, bilmediği şeyleri deneyebilirsiniz, bu çok hoşuna gidecektir.

Untitled-1-06İkizler

İkizler burcu gerçekten yatakta değişken ve sınırları olmayan insanlardır. Onlara uyum sağlamanız ve İkizler burcu partnerinizin ateşine ulaşmanız zor olabilir. Kendinizi ona teslim etmeniz ve bütün ilişkiyi onun yönetmesine izin vermeniz onu büyüleyecektir. Partnerinizin adeta bir senfoni orkestrası şefi gibi ustalıkla hareket ettiğini görmek sizde de aynı etkiyi yaratacaktır. Kendinizi ona bırakın ve her ne istiyorsa adım adım uygulayın!

Untitled-1-04Yengeç

Yengeç burcu insanları duygusal ve romantiktir. Gelenekselci oldukları için konfor alanlarından ayrılmayı pek istemezler. Aslında Yengeç burcu partnerinize uzun uzun dokunmanız bile, onu baştan çıkarmaya yetecektir. Cesur olduğunuzu göstermekten çekinmeyin, parmak uçlarınızla onu büyülerken, aşk sözcüklerinizle başka diyarlara götürebilirsiniz.

Untitled-1-01

Aslan

Aslan burcu insanları da, her ateş grubu gibi domine edilmekten hoşlanır. Ama Aslan burçları tehlikeyi de çekici bulur, gittiğiniz bir yemekte, kalabalık içerisinde onu baştan çıkarın. Eve döndüğünüzde yapacaklarınızı anlatabilir ve onu tehlikenin içine çekebilirsiniz. Emin olun partneriniz bu dakikadan sonra istediğiniz her şeyi yapmaya hazır olacaktır.

Untitled-1-12

Başak

Başak burcu insanları oldukça çekingendir. Dışarıdan öyle görünmeseler bile fazlasıyla çekingen ve içlerinden geçenleri harekete dökmekte zorlanan insanlardır. Onları masalsı bir yolculuğa çıkarın, bilinçaltlarında yatanları kurcalayın. Onlarla oyun oynayın, kendilerinin ne kadar çekici olduğunu göstermek için özellikle ışıkları açık bırakın, yüceltin ve yükseltin!

Untitled-1-07

Terazi

Terazi burçları da konfor alanlarından vazgeçmeyen burçlardan biridir. En rahat buldukları alandan ayrılmayı pek istemezler. Çekingen burçlardan bir tanesidir. Onlarla konuşmayı ve kışkırtmayı deneyin, belki bir oyun hazırlayabilirsiniz. Tombala gibi bir keseye kendisine yapılmasını istediklerini yazdırıp çekebilirsiniz. Emin olun bundan büyük keyif alacaktır.

Untitled-1-09Akrep

Akrep burçları seks konusunda Zodyak’taki en şanslı burçlardandır. Kendilerinin ve partnerlerinin ne istediğini gayet iyi bilirler. Çekinmezler, açık ve direkttirler. Aslında Akrep burcu insanını baştan çıkarmak için pek bir şey yapmanıza gerek yoktur. Aşk oyunu bir film, yatak bir sahneyse, bırakın Akrep burcu partneriniz yönetmen olsun, siz de onun küçük oyununda rol alan oyuncu olarak iyi oynamayı ihmal etmeyin!

Untitled-1-02Yay

Yay burcu insanları güçlü mizahi duygularının yanı sıra romantizmden de keyif alır. Yay burçlarıyla birlikteyken yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Yalnızca size güvenmeleri yetecektir, onlara biraz güven sağlarsanız yatakta birer kral/kraliçe olduklarını görebilirsiniz. Onları baştan çıkarmak için yapmanız gereken tek şey, sonuca hızlı ulaşmak yerine, hazzı olabildiğince ertelemek olacaktır. Partneriniz bunun karşısında gerilimi yükselterek adeta bir yanardağa dönüşecektir.

Untitled-1-11Oğlak

Oğlak burcu insanları kendilerinin pek farkında olmayan burçlardandır. Dümdüz hareket edebilirler, aslında gerçekte neden keyif aldıklarını bile bilmiyor olabilirler. Çekingen değillerdir ama kafaları sürekli meşguldür ve seksi hızlıca yapıp bitirmek isteyebilirler. Onları baştan çıkarmak için uzun uzun masajlarla rahatlatabilirsiniz. Böylelikle partneriniz gündelik sıkıntılardan uzaklaşarak kendini tamamen size teslim edebilirler.

Untitled-1-05Kova

Kova burcu partnerinizin kimsenin tahmin bile edemeyeceği türden enteresan istekleri çıkabilir. Aslında gelenekselci gibi görünen bu insanların içlerinde, adeta bir Tim Burton dünyası gibi garip arzular yatıyor olabilir. Belki rol yapmak, başkasıymış gibi davranmak, yatağı tiyatral kullanmak, partnerinizin gizemli dünyasına girmek için birer adım sayılabilir. Fakat o dünyaya girdikten sonra yaşayacağınız hazzın tarifinin mümkün olduğunu düşünmüyorum!

Untitled-1-08Balık

Balık burçları yatakta bıkmadan, sıkılmadan istediğiniz her şeyi yapabilecek türden insanlardır. Enteresan bir şekilde, partnerinin haz almasından yoğun haz alan ender burçlardandır. Ona yatakta harikulade olduğunu anlatın, belki biraz abartabilir, ufak bir şov bile yapabilirsiniz. Partnerinizin egosu kabardıkça, sizi tatmin etmeye tam gaz devam edecektir!

Yıldız Okuyan

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.