Lise yıllarından kalma itiraflar

Kimine güzel kimine ise kabus gibi gelir lise yıllarını düşünmek. Sınava hazırlanmak ve arkadaşlarla okuldan kaçmak arasına sıkıştırılmış bu değerli zaman dilimi herkes için yine de çok hızlı geçmiştir. Pantolondan fırlamış gömlekler ve kantinde yapılan dedikodularla süslü bu dönemi bir de hiç bitiremeyen, kabuslarıyla yıllar sonra yüzleşmek zorunda kalan ve bir türlü lisedeki havalı imajını yakalayamayan itirafçılarımızdan dinleyin istedik.

Lise

Facebook’tan mezun olduğum lisenin grubuna katıldım. Herkesin birbirini hatırladığı gruptan tek bir kişinin bile beni hatırlamamasını, lisedeki silik kişiliğime değil onların beni kıskanıp hatırlamıyor gibi yapmalarına yoruyorum.

 65.1

Açık lise

Bu yaşımdan sonra lise okumak mı daha ağır, yoksa oğlumun beni sınava götürmesi mi anlamadım. Bir de “Anne notlarına bakayım.” demez mi!

 65.2

Bir zamanlar çağrı atmak

Lise günlüğümü okuyorum, “Onu öyle çok seviyorum ki, beni 5 gün hiç çaldırmasa küsmem!” Saf, temiz zamanlar…

 65.3

Patron

Lise yıllarında terk edip yüzüstü bıraktığı kız, şimdi patronu olan başka bir salak daha var mı, yoksa yalnızlık sadece bana mı koyuyor?

 65.4

Tahta bacak

Lise yıllarımda o kadar zayıftım ve o kadar ince bacaklarım vardı ki, yaz aylarında bile kot pantolonun altına bacaklarımı kalın göstersin diye yün pantolon giyerdim. Sahi, ne manyakmışım!

 65.5

 

 

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.