Çapkınlık kokan itiraflar

 

Yalnız çıkılan geceler, erkek erkeğe ya da kız kıza takılmacalar çiftler için oldukça sıkıntılı durumlar. Biz oldum olası çapkınlığı erkeklere mal etmiş olsak da çapkın kadın yok mu? Tabii ki var! Nerede olduklarını söylememize gerek yok artık sanıyoruz ki! 5 itirafta kadınlar,erkekler,çapkınlıklar…

Çapkınlık

Çapkınlık konusunda böbürlenerek “Karda yürüyüp izini belli etmeyeceksin” diye akıl vermeye kalkan avukat bacanağıma sesleniyorum; Facebook’ta, tanıyor olabileceğin kişiler listesinde iç çamaşırlı profil fotoğrafı ile çıkan ve ortak arkadaş olarak senin göründüğün eskort kadın gerçekten çirkin. Sakın paranı çarçur etme.

 41.1Rahat çapkınlık

57 yaşındaki amcamla rakı sofrasında sohbet ediyoruz. Konu dönüp dolaşıp aşık olduğu kızla evlenememesinden dolayı kendini çapkınlığa vermiş olmasına geliyor. “Dünyaya bir daha gelsem, yine şimdiki karımla evlenirim.” diyor. Şaşırıyorum ama açıklaması kahkahalara neden oluyor: “Temizlik hastası kadına 1 kg deterjan al, çamaşır suyu al, suyu bol kullanması için depo yaptır; ondan sonra neredeydin, saat kaçta geldin demez. Allah seviyor beni.

 41.2Çapkınlık testi

Bütün çapkın erkekler bir yerden sonra i.ne olur. Sen üzme kendini.” dedi. “Ah, keşke dediğin gibi olsa! Çok pis hak ediyorlar.” dedim. Biraz düşünüp; “Yok, olmasın ya! Ben istemiyorum i.ne falan olmak!” diye feryat etti. Sonuç; pozitif.

 41.3Çapkınlıkta son nokta

Çapkınlığın kitabına bir madde de benden. Lise yıllarında okula giderken arkadaşımı almak için evine uğramış, beklerken de balkonda kitap okumaya dalmıştım. Tabii tüpçünün megafonla sokakta yankılanan sesiyle kendime geldim. “Kitaba bakma, bana bak! Kitaba bakma, bana bak!” Bıçkın tüpçü kendini aşmış; elinde megafon çapkınlığını tüm dünyaya ilan ediyordu. Kitabı bir yana bıraktım; ayakta alkışladım kendisini…

 41.4Çapkın

Evlilik yüzüğünü parmağından çıkaramadığı için, çapkınlık yapmaya gitmeden önce dispansere gidip güzelce parmağını sardıran yurdum evli erkeğini de duydum ya artık; erkeklerin çapkınlıkta sınır tanımadıklarına bir kez daha tüm kalbimle inandım!

 41.5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.