Cool itirafçılarımız

Cool olmak, cool  hal tavır sergilemek biraz zor, hatta bayaca bi zor. Ondan mütevellit girdiğimiz mekanda ilk dikkat çekenler cool olmayı başarabilenler oluyor. Biraz burnu büyük diye tabir ettiğimiz, havalı olmakla karıştırılsada başarabilene kocaman alkış. Bizim gen yapımız deliliğe müsait, sakin kanlı olamıyoruz. O yüzden itirafçılarımızdan biraz bakıp feyz alalım…

Ben Cool

Son zamanlarda yayımlanan bir kaç itirafımı alkışlamayarak kendi kendime “cool” davrandığımı sanıyorum. Öküz sevda çekiyor ineğin haberi yok misali. Evet bir şeyler yolunda gitmiyor.

cool0

Hayran ama cool

İnternetten buldum, heyecanımı gizleyip hiç oralı değilmiş gibi, “Dizideki performans güzel, tebrik ederim.” dedim. “Sağol 🙂” dedi. İste o gülen yüz, şimdiye dek aldığım şiirlerden, çiçeklerden, armağanlardan daha anlamlıydı benim için. Eridim, bittim ama “cool” olduğum için(!) cevap yazmadım.

cool1Yaşlanıyorum

Alışveriş merkezinin otoparkında aracını park etmeye çalışan bir kadına yardımcı olmak istedim, baktım olacak gibi değil aracını ben park ettim. Bu olayı bir tanışma vesilesine çevirmeden araçtan inip “cool” bir şekilde ordan ayrıldım. Sanırım yaşlanıyorum.

cool2Güzellik uğruna

Cildim güzelleşsin, etrafıma hoş görüneyim diye avuç avuç maydanozları yiyen bana, dişime takılmış o yeşilleri dersanenin en cool hocası hatırlatmasa iyiydi… Karizma mı? Ne gezer, maydanoz aldı götürdü.

cool3Şarkı sözleri

Bir mekanda gece eğlenirken ‘cool’ tavırlarla yan masayı fethetmenin vermiş olduğu gururla sözlerini çok da iyi bilmediğim İngilizce şarkıyı söylemeye çabaladığım anda müziği kesen ve 2 saatte ulaştığım karizma tepesinden tepetaklak düşmeme sebep olan şahış, kulakların çın çın çınlasın e mi!

cool4

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.