Depresif itiraflar

 

Depresyona girme konusunda kadınların eline su dökmek imkansız. Her koşulda o karamsar ruh haline girilebilir ve itinayla kuaförler zengin edilebilir. Açlık krizlerini hesaba bile katmıyoruz. Durumun özeti tam olarak şu; depresyondan çıkmak için yemek yemek ve kilo alındığını fark edince yeniden depresyona girmek. Siz de her durumda depresyona girmeye hazır olanlardansanız o zaman itiraflamızı okumaya davet ediyoruz…

Depresyon

Annemle televizyon izlerken Amerika’da önceden kadın olan fakat cinsiyet değiştirip erkek olarak hayatına devam ederken evlendiği kadının kısır çıkması üzerine çocuk sahibi olabilmek için hamile kalan bir kadının hayatını izliyoruz. Ben kafamda olayın gerçekliğini ölçüp biçerken anneme gözüm takılıyor. Annem bir müddet haberi izliyor ve iç çekiyor. Sonra onu asıl üzen konuyu dile getiriyor. “Yazık kızcağıza, kesin depresyona girmiştir valla kocam bile doğuruyor da ben kuru kısır yaşıyorum diye…”

depresyon1Depresyon

Depresyona girdim. Baktım kimse oralı değil. Usulcacık çıktım…

 depresyon2Depresyon

Annemin boşanma depresyonu üç saatlik alışveriş sonrasında sona ermiştir, arz ederim.

depresyon3Depresyondayım…

İş görüşmesine gittiğim ilaç firmasında “Buraya gelmeden önce şirketimizi duymuş muydunuz?” sorusuna “Tabii, kaç senedir sizin ürettiğiniz antidepresanı kullanıyorum.” diye cevap verdikten sonra işe alınma şansım hiç kalmış mıdır acaba?

depresyon4Depresyon halleri

Canım babacığım; bıyıklarımın uzama nedeni seninle rekabet etmem değil. Depresyondayım sadece.

depresyon5

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.