Dilekler ve itiraflar

Herkesin bir beklentisi var hayattan. Bazen hiç olmayacak bir şey bazen de mevcut durumdan daha iyisi. Elimizdekiyle yetinemeyip dilek ağaçlarına çaput bağlama ya da türbelerde mum yakma gibi alışkanlıklarımızı hiç saymıyoruz bile. Bir de yeni yeni ortaya çıkmış olan dilek balonları var. Sonuç olarak beklentiler, beklentiler diyoruz ve sözü itirafçılarımıza bırakıyoruz…

Dilekler

Direksiyon sınavı harika bir şekilde biterken, park edeceğim yerde duran diğer adaylar için “Davarlara bak ya, çekilin, hüüop!” dememiş olmayı diliyorum. Dikiz aynasında büyüyen iki çift göz görmemiş olmayı diliyorum…

 dilek1Dilek

İşyerindeki tuvalet sifonun çekilmediğini görmem ve karşılaştığım manzaraya hayranlıkla baktığımı fark etmem an meselesi oldu! Çalışan bağırsaklar istiyorum ben de. Şu kulunu duy yarabbi.

dilek2Dilekler

Lezzetli olduğu halde kilo aldırmayan yiyecekler, 3-5 tane golün atıldığı futbol maçları, az çalışıp çok kazandıran işler ve hem güzel olup hem de usandırmayan kadınlar istiyoruz. Çok mu şey istiyoruz?

dilek3Dilek havuzu

Evet, dilek havuzundaki onca bozuk paranın arasındaki araba anahtarını ben attım. Şu anki dileğim; bu yabancı memlekette bir an önce bir çekici bulabilmek.

dilek4Dilek kutusu

İskoç bir sevgilim olsun, etek boyuna falan karışayım istiyorum!

dilek5

 

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Facebook Yorumları

yorum

Önceki YazıSonraki Yazı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.